Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hehe ja jakoś od początku thottbota używałem.. I tam radzili albo stranglethorn albo wetlands.. :P Zobaczymy - póki co po Wetlands śmigam, może wrócę do hilsbrad ;]
Swoją drogą grałem kiedyś w Lineage - po tej grze cały dzień grindowania w jednym miejscu już nigdy nie będzie mi straszny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do phasingu - ostatnio chciałem zakupić tabard pewnej frakcji (aby bić repa). Okazało się, że quartermaster tej frakcji pojawia się dopiero po ukończonym chain quescie który zmienia (phasing) wygląd lokacji (rozmieszczenie NPC).

Fabuła w WotLK jest świetna - widać, że lothar-mb nie zrobił wszystkich q w WotLK albo w ogóle ich nie czytał (osobiście winię quest helpera i wowheada) ;p Do tego nie odzywał WoWWiki... Tam jest masa materiału ^^

Warrior broken? To chyba jedyna klasa która nigdy taką nie była i nigdy nie będzie ;p Serio. Odnośnie dps - warto przejrzeć WWS reports top gildii, zamiast opierania się na własnym doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 02:41, CH1CKEN napisał:

Fabuła w WotLK jest świetna


No dokładnie :) Jest wprost wyśmienita, czuć ten wpływ na wydarzenia w świecie gry oraz powiązania pomiędzy różnymi questami i zdarzeniami. Po za tym questy są bardzo przyjemne i świetnie opisane, z przyjemnością się je czyta (nie raz nawet wywołały u mnie szeroki uśmiech na twarzy, dobrego poczucia humoru tu nie brak :)). Jak ktoś twierdzi, że WotLK nie ma takiej fabuły jak cRPG to jest w błędzie - to cRPGi nie mają takiej fabuły jak WotLK (bo notabene są teraz bardzo proste i schematyczne, Baldur''s Gate był pierwszym i ostatnim cRPG w klimacie gothic-fantasy z dobrą fabułą).

@ Michal256 - brzmi skomplikowanie. Co do spojlera, gram w Alliance :) Ale przypuszczam, że do jednego npc faktycznie traci się dostęp także w Ally, coś dzisiaj ktoś o tym mówił (chodzi o pewnego emerytowanego paladyna z EPL, kto jest na czasie z WoW ten wie o kogo mi chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Battle of Wrath Gate mógłbym cały czas lvlować aby tylko zobaczyć ją :P

Ale pytanie z innej beczki. Kto sieje największe spustoszenia na pvp aktualnie? I kto będzie lepszy(na 60lvl) - paladin, mage czy warrior? Chcę sobię taką postać zrobić z odpowiednim przygotowaniem. W zasadzie paladin już odpada dla mnie ale chciałbym wiedzieć jak wypadana wśrod pozostałej dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 07:17, kacper2691 napisał:

Kto sieje największe spustoszenia na pvp aktualnie?

Jakie to ma znaczenie?
Zaprawdę powiadam wam, kto sieje największe spustoszenie, długo siać nie będzie, gdyż Pan (Blizzard ofc ;p) nie po to nerf stworzył, aby nie był wykorzystany. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 03:54, Sth`Devilish napisał:

@ Michal256 - brzmi skomplikowanie. Co do spojlera, gram w Alliance :) Ale przypuszczam,
że do jednego npc faktycznie traci się dostęp także w Ally, coś dzisiaj ktoś o tym mówił
(chodzi o pewnego emerytowanego paladyna z EPL, kto jest na czasie z WoW ten wie o kogo
mi chodzi).

Akurat jego się nie traci. Nawet po zrobieniu questów od niego w Northrend, nadal obecna jest jego pierwsza "wersja" w EPL. Poza tym on jest dla obu stron, bo należy do frakcji neutralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:36, CH1CKEN napisał:

> Kto sieje największe spustoszenia na pvp aktualnie?
Jakie to ma znaczenie?
Zaprawdę powiadam wam, kto sieje największe spustoszenie, długo siać nie będzie, gdyż
Pan (Blizzard ofc ;p) nie po to nerf stworzył, aby nie był wykorzystany. xD


Ale pan Blizzard pana dk i paladina nerfować nie lubi;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:35, barsum napisał:

Ale pan Blizzard pana dk i paladina nerfować nie lubi;).

Paladyn swoje odcierpial podczas podstawki i TBC teraz przyszedl czas na jego kolej, a ze tak naprawde Dk wywodzil sie z paladyna to... sila rzeczy musi miec podobna moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:35, barsum napisał:

Ale pan Blizzard pana dk i paladina nerfować nie lubi;).


Ale kiedy ten DK się pojawił? Parę miesięcy ledwie jest w grze, najnowsza zabawka i Blizzardowi się jeszcze nie znudziła. Jak im trochę spowszechnieje to i tej klasie się jeszcze oberwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:58, Skateboarder13 napisał:

Mam pytanie
Mając World of Warcraft Battlechest mozna miec pirackiego WotLK i grac na global"u??

Najpierw musisz mieć pirackie konto na globalu, wtedy jest już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:58, Skateboarder13 napisał:

Mam pytanie
Mając World of Warcraft Battlechest mozna miec pirackiego WotLK i grac na global"u??


Jasne, pod warunkiem że kupisz klucz do WotLK i dopiszesz go do konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i już pan Skateboarder13 powinien dostać bana, degrada albo chociaż warna wg. mnie. Uważaj bo ja już bana miałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pewnym macro do mountów flying/ground (używa flying, lub ground jeżeli nie można latać). Otóż działa wszędzie... poza Dalaran (mam kupione Cold Weather Flying oczywiście). Oto ów macro:

#showtooltip [flyable] Turbo-Charged Flying Machine;Swift Gray Ram
/dismount [mounted]
/stopmacro [mounted],[nooutdoors]
/use [flyable,nobutton:2] Turbo-Charged Flying Machine;Swift Gray Ram
/END

Wie ktoś co należy dopisać, aby działało w Dalaran (bo usilnie próbuje mi użyć latajki, choć jak wiadomo tam nie można jej używać, w skutek czego nie działa tam to macro)? Albo podzieli się ktoś czymś co działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEJUUU!!!!! Toż to jest jakiś compatation albo inna popierdułka z enegingu. Musisz mieć skilla do wykonania tego. TO NIE JEST BOT o jakim myślisz czyli nielegalny program który kieruje postacią za ciebie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:17, dulak napisał:

JEJUUU!!!!! Toż to jest jakiś compatation albo inna popierdułka z enegingu. Musisz mieć
skilla do wykonania tego. TO NIE JEST BOT o jakim myślisz czyli nielegalny program który
kieruje postacią za ciebie -_-



TO CO JEST JAK TO DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się