Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hollywood nie wierzy w powstanie filmu Assassin`s Creed

15 postów w tym temacie

Cóż, jeśli nie odwalą kaszany, to po co Ubi miałoby wstrzymywać pracę... a z drugiej strony mają narzędzie do działania, gdyby np zaczęło powstawać kino familijne jak ekranizacja Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 12:00, Reffanov napisał:

I dobrze. Jeśli ten film miałby być na poziomie 99% filmów na podstawie gier, to dobrze
będzie jeśli nie powstanie.


99% ? :)
A na jakiej podstawie taki procent wrzuciłeś ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna bajka ;) Ale z tą dobranocką to się pośpieszyłeś.
Nie mniej Ubisoftowi albo bardzo zależy na jak najbliższym oddaniu pierwowzoru gry i jej rdzenia... Albo między firmami coś jest mocno nie w porządku. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że Ubisoft wie, co robi. Może nie są filmowcami, ale już raz dali szanownemu Bowdenowi odrobinę wolności i spieprzył książkę tak, jak można było spieprzyć :P Lepiej, żeby film nigdy nie powstał niż żeby nie był wpasowany w uniwersum AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 12:27, TheZbyszeK napisał:

Chłopak po prostu powtarza zasłyszane opowieści, sam nic nie oglądał.


Nie wiem co oglądał Reffanov, ale ja tam trochę filmów na podstawie gier obejrzałem i te, które się da obejrzeć bez większego bólu stanowią niestety zdecydowaną mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alone in the dark to mój "ulubiony" film na podstawie gry.
Film Assassin''s Creed mógłby być dobry, ale pewnie zabrał by się za to Uwe Boll , który nie wiadomo skąd bierze kasę i podłapuje znanych aktorów.Ale mimo wszystko obejrzeć jak bohater filmowy skacze po dachach w którymś z włoskich miast - Bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sytuacja o której mówi przedstawiciel Sony miała ju miejsce. Wprawdzie chodzi o książkę, nie film, ale Steven Barnes który pisał w 2007 roku powieść bazującą na historii Altaira i pierwszych krucjat prawdopodobnie zagalopował się za bardzo w swojej własnej wizji lub był zbyt ścisły z faktami historycznymi co sprawiło, że zmuszony był zaprzestania prac nad książką. Historia o asasynach, którzy odwiedzają jego gabinet, którą opublikował na swoim blogu (oczywiście nie stronił od ironicznych i obraźliwych komentarzy w kierunku Ubisoftu) wciąż mnie bawi. :P
No, książka to nie film, ale tak czy siak jedno i drugie to poważny biznes.
Tak więc jestem w stanie przychylić się do słów producenta Sony i nie nastawiać się za bardzo, że ten film w ogóle powstanie. Chociaż możemy się mylić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wobec tego by film Assassin''s Creed w ogóle nie powstał niż żeby Hollywood miał nieskrępowaną możliwość do bezlitosnego skopania tej marki. Ubisoft najlepiej wie co dobre dla tej serii, jak odpowiednio oddać klimat, jakie wątki poruszyć i podkreślić w takiej pełnometrażowej produkcji. To co proponuje koleś z Sony to tylko zachęta do zrobienia bezpłciowej, płytkiej papki dla mas, o której wszyscy po dwóch tygodniach zapomną albo wręcz będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.
Edit: Jak najbardziej sobie wyobrażam dobry film w tym uniwersum, tylko nie pod pełną kontrolą Hollywoodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili Assassin''s Creed tak jak mini serial AC:Lineage, to mogło by powstać coś fajnego. A tak to nikłe szanse na w miarę dobrą (jak nie przeciętną) produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, banda frustratów wylewa swoje żale za to że jacyś śmieszni autorzy oryginału ośmielili się zabezpieczyć i podpisać dobre umowy które zagwarantują im że ekranizacja będzie dokładnie taka jak chcą a nie jak podoba się studiu/producentom/reżyserowi/scenarzyście.

Ubisoft świetnie zadziałał, trzymam kciuki za filmowego AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować