Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA o banach: Musimy dbać o zadowolenie naszych klientów

38 postów w tym temacie

Ta zwracają uwagę co EA spierdzieliło a co EA kochane robi ban na forum i na gry niech lepiej się wogóle nie wypowiadają na temat dbania o klienta bo to nie pierwszy przypadek tak samo było w przy C&C3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to i tak można zgłosić do odpowiednich władz. Fakt faktem, że jak gdzieś przeczytam, iż jakaś gra WYMAGA syfiastego origina to na pewno jej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA dba o zadowolenie klientów...ten koleś, który dostał bana za cytowanie innego użytkownika z pewnością jest bardzo zadowolonym klientem i czuje się poważnie traktowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupująć gre EA na origin podpisujesz też umowę seksualną: mogą cię rżnąć jak chcą

poza tym tekst: "Podjęcie takich decyzji nie przychodzi nam łatwo" typowe mydlenie oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo punktów EA Origin nie jest zgodne z Polskim i Europejskim prawem. Również ten że nie możecie mieć do nich roszczeń w sądzie. Jak by mi zablokowali dostęp do legalnie zakupionych gier to bym z tego zrobił shitstorm na portalach, napisał do każdego znaczącego się portalu o grach mając nadzieje że podchwycą temat i wniósł pozew (wpierw skargę do UIKOK).

Najlepsze rozwiązanie to nie kupowanie NICZEGO drogą elektroniczną. Albo żądanie zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, ta, jasne, no, już, aha... To chyba najgorsza wymówka jaką słyszałem, to jest naprawdę z lekka żałosne... Oraz permanentne zbanowanie gościa za cytat zawierający "e-peen" jest chyba jeszcze bardziej debilne i żałosne -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 14:07, kodi24 napisał:

Koniowi to tłumacz, Roseberg -_-


proszę nie obrażać zwierząt, taką papkę to się do ściany mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy od początku istnienia Origin była choć JEDNA dobra wiadomość na temat tej platformy ?
Bo cały czas mamy tylko:
1. problemy z uslugą
2. problemy z originem
3. bany (nieraz absurdalne) i blokowanie dostępu do legalnie zakupionych gier
4. szpiegowanie
5. handel danymi użytkowników (teraz "przekazywanie danych partnerom")
6. zapowiedź że jak się nie zalogujesz do origin w przeciągu pół roku to Ci usuną wszystko co kupiłeś wraz z kontem
7. informacje że w każdej chwili mogą się wycofać i stracisz wszystko co zakupiłeś
8. nawet jak masz FIZYCZŃĄ grę a jest powiązana z kontem origin to nie będziesz w nią mógł grać albo będzie ograniczona bez tego konta

Pytanie. W KTÓRYM miejscu EA dba o klienta ? Bo ja myślę że jest wręcz przeciwnie. Dla nich klient to jest po prostu zło konieczne. Najlepiej żeby płacił kasę, nic nie chciał i siedział cicho. A i może jeszcze zachwalał to co robią. Tzn niszczą dobre studia i marki (Command & Conquer - ktokolwiek kojarzy jeszcze ?) oraz wypuszcza tandetę.

Potem się dziwić że Bethesda Softworks, twórcy Skyrim lata temu odmówili im gdy EA chciała ich wchłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA dba o swoich kilentów.. a to ciekawe. Jak rozumiem z tego co napisali to teraz dopiero wzięli sobie do serca swoją głupotę i mają zamiar zmienić zasady tak ? Świetnie. A ten ban za e-penisa nie będzie odwołany z serwisu orgin i innych zakupionych zgodnie z prawem gier ? Szykuje się proces :) Gówniane tłumaczenie, peta firmy EA. Już dawno mam wyłożone na EA i ich gry. Gadanie prostaka co ma w kieszeni miliony i robi z ludzi, którzy mu dali te miliony kryminalistów i oszustów. Do domu Roseberg czyi za kraty mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA się stacza coraz bardziej... Czas się zastanowić czy aby na pewno chce się kupować ich gry... Ban na forum = uniemożliwienie gry w legalnie zakupiona kopię, bezsens i paranoja ze strony EA... Żal mi ich polityki... Niech dalej tak traktują klientów to szybko się o tym przekonają, ja cenny jest klient, który zostawia pieniądze za ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest końcowe oświadczenie, że mamy zadawać pytania, itp.

Ja się pytam gdzie te pytania w razie czego:
a) do supportu technicznego? - jedyne co słyszę, to relacje, że jest głucho i nikt nie odpowiada.
b) na forum? - byle temat/post nie po myśli EA i z miejsca usuwanie + ban.

Zatem czego oni teraz oczekują...

Na deser z cyklu "marzenie ściętej głowy":
Chciałbym, żeby Rockstar znalazło takie fundusze, żeby mogło wykupić EA i roznieść ich na wszystkie strony świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a polacy znowy narzekają :( , dostał bana na forum? dobrze, nie trzeba było nic pisać, nie rozumiem co to za konieczność pisać cos co nie dosyc ze łamie regulamin to jeszcze nic nie wniesie bo ludzie przeczytają i zleją to całkowicie, nie pisz, olej = masz spokój.
Co do Origina to nie miałem żadnych kłopotów z tą usługą jak do tej pory, nawet najmniejszych, wiec kupcie sobie lepsze kompy i łącza, nie zbierajcie syfu na dysku i bedzie git. Origin to bardzo dobra usługa i naprawde dobrze funkcjonuje, wybór serverów przez przeglądarke? żaden problem, odpalam, zamykam przeglądarke i gram, no.... ale jesli nie którym uruchamia sie przeglądarka 30 minut to moge zrozumieć ze mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 16:02, Legendarny_ziom napisał:

a polacy znowy narzekają :( , dostał bana na forum? dobrze, nie trzeba było nic pisać,
nie rozumiem co to za konieczność pisać cos co nie dosyc ze łamie regulamin to jeszcze
nic nie wniesie bo ludzie przeczytają i zleją to całkowicie, nie pisz, olej = masz spokój.
Co do Origina to nie miałem żadnych kłopotów z tą usługą jak do tej pory, nawet najmniejszych,
wiec kupcie sobie lepsze kompy i łącza, nie zbierajcie syfu na dysku i bedzie git. Origin
to bardzo dobra usługa i naprawde dobrze funkcjonuje, wybór serverów przez przeglądarke?
żaden problem, odpalam, zamykam przeglądarke i gram, no.... ale jesli nie którym uruchamia
sie przeglądarka 30 minut to moge zrozumieć ze mają problemy.



Czytałeś newsa? Nie dość, że dostali bana na forum to jeszcze EA zablokowała im możliwość grania w legalnie zakupione gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2011 o 15:36, Cygi napisał:

a) do supportu technicznego? - jedyne co słyszę, to relacje, że jest głucho i nikt nie
odpowiada.

nie wiem jak obecnie, ale tak jeszcze z rok temu sprawy załatwiali od ręki, aż sam się zdziwiłem jak to sprawnie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować