Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Rozgrzeszenie oceniony! Jest dycha?

41 postów w tym temacie

Skąd ty wytrzasnąłeś tego AC pod newsem o Hitmanie :D
Also śmiecham za osób, którym przeszkadza instynkt zabójcy i przez to określających grę "wololo gra dla konsolowóców każuale derp", ale dokładna mapa działająca jak radar z poprzednich cześci taka true hardcore i w ogole to stare Hitmany wystarczyły na kilkaset godzin i przechodziło się je przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej z mojego punktu hitmanowca: ja gram w Blood Money i Silent Assassin do teraz, bo sprawia mi frajdę granie w te dwie części. Od premiery i jednego, a drugiego w szczególności minęło sporo czasu i potrafię nadal z tych gier czerpać 200%. To co że wiem jak kogoś zabić i tak dalej- niekiedy gra mnie zaskoczy i sekunda w tą czy tamtą i nie dam rady zrobić tego tak, jak chcę. Codename 47 zostawiłem po dwóch przejściach, a Contracts po pierwszym. Nie wiem dlaczego ta cześć mi jakoś niepodeszła. Ale BM i SA to dla mnie po prostu... nie będę się rozpływał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz powiedziec ze MUSISZ zagrac by ocenic czy jest latwiejsza? Nie osmieszaj sie... Naprawde zalosne.. Zastanow sie... Zmysl zabojcy + fakt ze KAZDA POPRZEDNIA CZESC LICZAC OD 1 BYLA LATWIEJSZA. Jedynka bardzo trudna, dwojka trudna ale juz latwiejsza sporo. Trojka (nazwa umowna) byla juz bardzo latwa nie wspominajac ze w duzej mierze opierala sie o misje z poprzednich czesci. Ostatnia jak dotad czesc byla juz tak latwa ze mozna ja bylo przejsc niczym terminator bez krycia sie bez oslaniania szedles do przodu walac we wszystko co zyje i po 5 min koniec misji... SORRY ALE TAKIE SA FAKTY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że jak się nie podoba, to odpalasz grę w trybie Purist i nie masz niczego.

Jak przejdziesz grę w tym trybie, to pogadamy o łatwości tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 21:45, Paul_Luszyn napisał:

Czasem na gram.pl można się poczuć jak w fakcie.


"Czasem"?
Ja się tu tak zawsze czuje gdyz 90% newsów ma pytajnik w nazwie (co jest cholernie denerwujace), sam sie zlapalem na tym ze przestaje/lem gram dla newsow odwiedzac.
Troche jakby autor nie wiedzial jak nazwac newsa i szedl na latwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niczym nie idzie wam dogodzić to dadzą ŹLE tamto wytną bo wam się nie podobało ŹLE
Tak jedziecie po ułatwieniach jakbyście czytali newsy o grze ze zrozumieniem to byście wiedzieli ,że można jest WYŁĄCZYĆ a nawet znikają z wyborem większego wyboru trudności a zmysł? jak najbardziej uzasadniony jak dla mnie w końcu 47 nie jedną wiosnę siedzi w tym fachu jak kolega kilkanaście postów wyżej wspomniał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 11:31, bangbangbang21 napisał:

Tak jedziecie po ułatwieniach jakbyście czytali newsy o grze ze zrozumieniem to byście
wiedzieli ,że można jest WYŁĄCZYĆ a nawet znikają z wyborem większego wyboru trudności

To są "hardkorowcy". Im nie wystarczy, że oni mają trudno. WSZYSCY muszą mieć trudno, bo ich "duma" na tym ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 11:31, bangbangbang21 napisał:

W niczym nie idzie wam dogodzić to dadzą ŹLE tamto wytną bo wam się nie podobało ŹLE
Tak jedziecie po ułatwieniach jakbyście czytali newsy o grze ze zrozumieniem to byście
wiedzieli ,że można jest WYŁĄCZYĆ a nawet znikają z wyborem większego wyboru trudności
a zmysł? jak najbardziej uzasadniony jak dla mnie w końcu 47 nie jedną wiosnę siedzi
w tym fachu jak kolega kilkanaście postów wyżej wspomniał:)


No właśnie chodzi o to, że trafiłem w sieci na news mówiący, jakie poziomy trudności gra zaoferuje. Wychodzi na to, że wspomnianych ułatwień nie da się wyłączyć. Można się ich pozbyć całkowicie tylko na najwyższym poziomie trudności. Pewnie wcześniej, czy później spróbuję i z tym poziomem się zmierzyć, ale nie mogę pojąć, dlaczego zostaje na siłę uszczęśliwiony i nie pozwala mi się pozbyć wszelkich ułatwień na normalnym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10? Hitman dostał DZIESIĘĆ?? dobrze, że jutro piąteczek trza uczcić to, prawda:) Dobre gry należy szanować i świętować sukcesy. Mam nadzieję, że polska wersja dostanie równie dobre noty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 23:56, Mhamut napisał:

10? Hitman dostał DZIESIĘĆ?? dobrze, że jutro piąteczek trza uczcić to, prawda:) Dobre
gry należy szanować i świętować sukcesy. Mam nadzieję, że polska wersja dostanie równie
dobre noty:)

Czytasz te newsy w ogóle, czy wbijasz, żeby popisać głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować