Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Pomogłeś Wiewiórkom (prawdopodobnie przeniosłeś list od Yaevina do Vivaldiego) i twoja reputacja w Zakonie spadła - płatnerz Zakonu i jego czeladnik nie będą z tobą handlowali dopóki nie przysłużysz się Zakonowi (czyli będziesz musiał się narazić Wiewiórkom).
Po tym jak przeniesiesz list Yaevina Zygfryda możesz znaleźć na bagnach niedaleko Gaju Druidów.

EDIT:
Wygłąda na to że GanD sporo mnie uprzedził w udzieleniu tej odpowiedzi, przepraszam za spam - nie zauważyłem jego posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 11:02, Lord of the force napisał:

Gdzie znajdę Jean Pierre''a po pierwszej nocy? Znika on po ataku utopców i nigdzie nie mozmna
go znaleźć, chociaz mapa pokazuje, że znajduje się na przystani.


Znajdziesz go w tym samym miejscu ale w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i twoja reputacja

Dnia 09.11.2007 o 11:06, Karharot napisał:

w Zakonie spadła - płatnerz Zakonu i jego czeladnik nie będą z tobą handlowali


SPOILER
A czy to , jak jesteśmy przez płatnerza i kowala traktowani , determinuje wybranie przez nas strony pod koniec Aktu 3 ? Większość moich wyborów i sympatia jest raczej po stronie Wiewiórek , chociaż nie bez zastrzeżeń , ale co dziwne , handlować mogę z płatnerzem a nie krasnoludzkim kowalem.Czyżby pomimo mniejszej ilości decyzji na rzecz Zakonu , okazały się one ważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Podejrzewam że tylko niektóre decyzje są brane pod uwagę. Jeśli w I Akcie pomoże się Zoltanowi kiedy jest atakowany przez ludzi to mamy + u Wiewiórek, jeśli polując na kuroliszka w kanałach zrobimy to wspólnie z Zygfrydem to mamy + u zakonu (przy czym te działania nie są postrzegane negatywnie przez drugą stronę). Zanosząc list od Yaevina do Vivaldiego zwiększa się nasza reputacja u Wiewiórek ale zmniejsza u zakonu, zależnie od tego którą stronę poprzemy w walce na bagnach to u niej zdobędziemy dużo reputacji i odpowiednio dużo stracimy u strony przeciwnej.
POWAŻNY SPOILER
Na ile jednak się zorientowałem ostateczne decyzje kogo popieramy podejmujemy podczas napadu na bank (Zakon czy Wiewiórki) a następnie gdy Wiewiórki biorą zakładników w Odmętach (zostajemy neutralni lub decydujemy się ostatecznie przyłączyć do tej strony którą wybraliśmy w banku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz to było ale mam pytanie gdzie jest pieśn elfickiego mistrza chodzi o zbroje kruka krypte przeszukałem i lipa jestem w 5 akcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prezpraszam mam pytanie czy do EK wiedzmina miało być coś dołaczonew ramach przeprosin za problemy z zamowieniem go w dniu zamawiania i czy ktos moze powiediec co to było? Bo dostałem tylko naklejkę a miał yc chyba jeszce plakat nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym questem odnośnie kościanego pokera i Zoltana Chivaya? W dzienniku mam wpis, że powinienem z nim porozmawiać na ten temat, tymczasem rozmowa z nim się nie klei :). Nie mam tam opcji wyboru, że mogę o spytać o kości, mogę z nim natomiast zagrać. Czy to się później uaktywnia? Trzeba sobie podbić umiejętność gry w kości do jakiegoś konkretnego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:54, Tieru napisał:

prezpraszam mam pytanie czy do EK wiedzmina miało być coś dołaczonew ramach przeprosin za
problemy z zamowieniem go w dniu zamawiania i czy ktos moze powiediec co to było? Bo dostałem
tylko naklejkę a miał yc chyba jeszce plakat nie?


Otóż dzwoniłem do DOK-u i dowiedziałem się, że plakat miał być tylko dla zamawiających EP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć w którym jesteś akcie i kogo już pokonałeś? Bo jak widzisz Zoltan daje nam zadanie "gra w kości" i musimy zdobywać kolejne poziomy wraz z pokonywaniem kolejnych przeciwników. Na początku trzeba właśnie go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależnie od tego którą stronę poprzemy w walce

Pewnie gdzieś około 4-5 podejścia do Wiedźmina , sprawa będzie prosta i nie wymagająca dodatkowych wyjaśnień.Jak na razie wydaje mi się , że w kluczowych sprawach popierałem Wiewióry , ale handluję z Zakonem.Zobaczymy , co w końcu z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

II akt. Mam na koncie kilka wygranych m.in. z Carmen, ogrodnikiem, również z Chivayem. Kolejny czekający mnie poziom to zawodowiec. Rozmawiać jednak na ten temat nie chce (mogę z nim natomiast porozmawiać o filozofii :)). Informacje z dziennika są trochę mylące, bo jest wyraźnie napisane, że kiedy go spotkam mam z nim po prostu porozmawiać o grze, nie jest natomiast wspomniane, że wymagany jest konkretny poziom umiejętności jako gracza. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 13:42, heyboy napisał:

Otóż dzwoniłem do DOK-u i dowiedziałem się, że plakat miał być tylko dla
zamawiających EP


A to ciekawe, ja żadnego plakatu nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:52, Kris Blake napisał:

A to ciekawe, ja żadnego plakatu nie dostałem.


A jaką edycję zamawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w organizacji Wiewiórki są tylko elfy i krasnoludy? Oni walczą z rasizmem czy co, bo ani jednego człowieka nie widziałem żeby był w Wiewiórkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:42, heyboy napisał:


Otóż dzwoniłem do DOK-u i dowiedziałem się, że plakat miał być tylko dla
zamawiających EP


Ja zamówiłem EP w pre-orderze, a nawet dwie i żadnego plakatu nie dostałem. Tak samo jak mój kumpel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:56, Kraju92 napisał:

Dlaczego w organizacji Wiewiórki są tylko elfy i krasnoludy? Oni walczą z rasizmem czy co,
bo ani jednego człowieka nie widziałem żeby był w Wiewiórkach?

Tak, to wątek z sagi. Komanda elfów i krasnoludów walczące z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:57, Melchah napisał:

> Dlaczego w organizacji Wiewiórki są tylko elfy i krasnoludy? Oni walczą z rasizmem czy
co,
> bo ani jednego człowieka nie widziałem żeby był w Wiewiórkach?
Tak, to wątek z sagi. Komanda elfów i krasnoludów walczące z ludźmi.


A wiadomo dlaczego nazwali się Wiewiórkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zadaniu "Kościany poker - Nowicjusz", musisz wygrać z trzema różnymi graczami:

1. Carmen
2. Vaska
3. Ogrodnik ze szpitala Lebiody

Postaci z pierwszego aktu już nie podawałem, bo nie masz szans już tam wrócić. :)
Po wygraniu z nimi, spokojnie rozmowa powinna się kleić.

Jeśli zrobisz tą misję, możesz zaczynać - "Kościany poker - Zawodowiec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować