poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 14:23, Kukowsky napisał:

Przemawiam do was ustami samego HumanGhosta! Użytkownik ten wybrał mnie na swojego guru. ;)
Problem wygląda następująco: ...


Standardowo na poczatek wyczyszczenie cache''a i cookie, restart browsera, sprawdzenie posiadania najnowszej wersji przegladarki, wylaczenie wszystkich pluginow (szczegolnie blokujacych javascript).
Jesli nic to nie pomoze niech sie do mnie odezwie via mil (@gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze watek pt. "Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)" zaostal zamkniety? Inaczej nie spamowalbys w tym temacie, prawda?
<Sprawdza> Nie, tamtego watku nie zamkneli... Dziwne... wiec po co to TU piszesz? Nie musisz odpowiadac na tego posta ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poście tym...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=22429

Zgłaszałem problem dotyczący HumanaGhosta. Po ukazaniu tego posta zgłosiły się do mnie jeszcze dwie osoby... Spider88, Szmondrowski. Z tego co mówił Spider88, GeoT ma to samo.

Coś czuje, że ten problem mógł dotknąć znacznie większą liczbę użytkowników, ale nie powiedzą nam o tym, gdyż wiadome, że nie mogą pisać. Sądziłem, że to pojedynczy problem, jednak widzę, że coś musiało się poważniej zepsuć, gdyż liczba poszkodowanych ciągle rośnie.

Widać to nie wina przeglądarki Humana, bo ja przed chwilą też nie mogłem dodać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z dodaniem postów (o ile ten dojdzie) w prawym dolnym rogu pojawiała się żółta stronka i koło niej pisało błąd strony! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 14:35, Szmondrowski napisał:

Nie mogę postów pisać!!!


Powiadasz... To zaiste ciekawe :D Tego stworzyłeś zapewne siłą woli ;)

Co do nie możności dodania posta, to takie przypadki jak nie uruchamiające się przyciski to wina najprawdopodobniej faktu, że skrypt odpowiedzialny za tę funkcję się nie załadował. Firefox posiada taką wtyczkę jak "noscript", sprawdź czy brat/siostra/ciocia/pies/chomik/itp nie wgrali ci czegoś w tym stylu (jeżeli oczywiście korzystasz z liska ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 14:38, Qcza napisał:

> Nie mogę postów pisać!!!

Powiadasz... To zaiste ciekawe :D Tego stworzyłeś zapewne siłą woli ;)

Co do nie możności dodania posta, to takie przypadki jak nie uruchamiające się przyciski to
wina najprawdopodobniej faktu, że skrypt odpowiedzialny za tę funkcję się nie załadował. Firefox
posiada taką wtyczkę jak "noscript", sprawdź czy brat/siostra/ciocia/pies/chomik/itp nie wgrali
ci czegoś w tym stylu (jeżeli oczywiście korzystasz z liska ;)).

To nie było to, to wina po stronie serwera. Też nie mogłem nic napisać. Sprawdzałem również na IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 14:38, Qcza napisał:

> Nie mogę postów pisać!!!

Powiadasz... To zaiste ciekawe :D Tego stworzyłeś zapewne siłą woli ;)

Co do nie możności dodania posta, to takie przypadki jak nie uruchamiające się przyciski to
wina najprawdopodobniej faktu, że skrypt odpowiedzialny za tę funkcję się nie załadował. Firefox
posiada taką wtyczkę jak "noscript", sprawdź czy brat/siostra/ciocia/pies/chomik/itp nie wgrali
ci czegoś w tym stylu (jeżeli oczywiście korzystasz z liska ;)).

Już jest wszystko okej!!! Jakieś 20min nie mogłem dodawać postów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyższego posta nie czytać... ;) Kliknąłem i dodaj post było początkowo zablokowane, jednak po pewnym czasie post został dodany. :|

Piotrek K. -> Wybacz, ale sądziłem, że to jest pojedynczy problem, więc powiedziałem to w tym wątku. Potem chciałem zarzucić posta w wątku technicznym, jednak się nie dało i dopiero pod IE wskoczył mi pod tym tematem. Jeśli sprawiło Ci to przykrość to wybacz... Już nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 14:50, Szmondrowski napisał:

Dziwne już od czterech dni Vilmar nie odświerza statystyk!?!? ;)


Szykuje się dłuższa - świąteczna - przerwa w ich dostawie :)
Ale warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie gdyby mi sie udalo dojsc do Wlasnego tytulu jak bym sobie napisal MODERATOR lub CDPROJEKT to bym dostal degrada czycos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 14:52, Vilmar napisał:

> Dziwne już od czterech dni Vilmar nie odświerza statystyk!?!? ;)

Szykuje się dłuższa - świąteczna - przerwa w ich dostawie :)
Ale warto czekać.

Czyli przed świętami nie mamy co liczyć na odświerzenie statystyk!?!? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się