poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 14:40, Skywalker560 napisał:

A co ja mam powiedzieć?Byłem Brygadzistą,dostałem zaraz degrada,znowu Przodownik,kompa nie
miałem ze 3 tygodnie,i jak to nadrobię?:P

Staty nie są najważniejsze na forum, są tylko dla urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:41, Adam k. napisał:

Staty nie są najważniejsze na forum, są tylko dla urozmaicenia.


Ja to wiem,ale jak się już kolejny miesiąc widzi tego Przodownika,to rzygać się po prostu chce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te zielone statusy to są dlatego że macie platynową strone czy każdy orzyjęty do kolektywu to ma?

Skywalker560
Ja łacznie przodownika miałem z 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:46, Adam k. napisał:

A te zielone statusy to są dlatego że macie platynową strone czy każdy orzyjęty do kolektywu
to ma?


Każdy Naczelny serwisu w Kolektywie posiada zielony status/lub powinien. Nie ważne czy serwis ma hosting o charakterze srebrnym czy platynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:56, Modest-Vermin napisał:

Każdy Naczelny serwisu w Kolektywie posiada zielony status/lub powinien. Nie ważne czy serwis
ma hosting o charakterze srebrnym czy platynowym.

Mam nadzieję, że nie przyjdzie wam do głowy, żebyśmy nazywali was od teraz Naczelnikami ;) czułbym się trochę nieswojo jako brygadzista w więzieniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:56, Modest-Vermin napisał:

Każdy Naczelny serwisu w Kolektywie posiada zielony status/lub powinien. Nie ważne czy serwis
ma hosting o charakterze srebrnym czy platynowym.

Tylko naczelni mają status czy reszta która np. pomagała też ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:43, Skywalker560 napisał:

> Staty nie są najważniejsze na forum, są tylko dla urozmaicenia.

Ja to wiem,ale jak się już kolejny miesiąc widzi tego Przodownika,to rzygać się po prostu chce
:).

Mi tez się chciało, mam takie wrażenie że łatwiej z brygadzisty awansować na delegata niż z przodownika na brygadzistę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 23:18, Furrbacca napisał:

Niestety, ale z tego co teraz widać w moim statusie, to te specjalne dostają jedynie naczelni.
A szkoda :(.

No szkoda. :( Ja tam lubię mieć dużo pod nickiem, więc takim zielonym napisem bym nie pogardził. :) Zawsze można zorganizować jakiś strajk albo przynajmniej akcję... np. wrzucamy do swoich podpisów tekst: My redaktorzy też chcemy mieć zielono pod nickiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:21, Adam k. napisał:

Tylko naczelni mają status czy reszta która np. pomagała też ma?


Proszę, czy ja piszę jakimś niezrozumiałym dialektem ? :) Tylko Naczelny danego serwisu w Kolektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:14, Fagno napisał:

taki mały off-topic - właśnie dostałem awans na delegata, życzę innym szybkiego awansu !


Gratuluję :) BTW to żaden off-top, tutaj rozmawiamy o statusach przecież :)

A tak w ogóle zaglądnąłem tu przede wszystkim żaby zapytać, cóż to się stało ze statystykami...? Tak długo chyba jeszcze nigdy nie były niezaktualizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 15:55, Deejay napisał:

A tak w ogóle zaglądnąłem tu przede wszystkim żaby zapytać, cóż to się stało ze statystykami...?
Tak długo chyba jeszcze nigdy nie były niezaktualizowane...

Sam bym sobie na nie spojrzał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 16:51, Dux napisał:

> (...)albo jak by było pod awatarem napisane z kąd się jest i
> kiedy się dołączyło na forum gram.pl:)

Bywa tak na innych forach. Generalnie to się kwalifikuje pod wizytówki. Tam takich informacji
można zawrzeć nawet więcej. Kiedyś tak było. Niestety póki co zostaliśmy z obietnicami, ale
może kiedyś...

Ta,masz racje na wiekszośći forów tak jest.A co do obietnic to nigdy nie wolno tracić nadzieji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:55, Deejay napisał:

A tak w ogóle zaglądnąłem tu przede wszystkim żaby zapytać, cóż to się stało ze statystykami...?
Tak długo chyba jeszcze nigdy nie były niezaktualizowane...

Wy się zamartwiacie aktualizacją, a mi w ogóle nie działają... Vilmar coś mówił, że nad tym pracuje, jednak efektów nadal nie widać. Mam nadzieję, że wreszcie dojdzie do tego, jak to naprawić, bo jednak staty to bardzo pożyteczna rzecz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:05, Barklu napisał:

Wczoraj już dostałem ostrzeżenie... Nowe rzeczy w przypiętych postach mogliby zaznaczać na
kiolorowo czy jakoś...


Były wczoraj prośby o pogrubienie tego ale jakoś nikt tego nie uwzględnił. Szkoda, bo jakoś mało kto ma w zwyczaju czytać co chwilę tego samego posta szukając, czy przypadkiem czegoś tam między wierszami nie pozmieniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:06, Bumber napisał:

Wy się zamartwiacie aktualizacją, a mi w ogóle nie działają... Vilmar coś mówił, że nad tym
pracuje, jednak efektów nadal nie widać. Mam nadzieję, że wreszcie dojdzie do tego, jak to
naprawić, bo jednak staty to bardzo pożyteczna rzecz.

Jak statów nie było nikt nie narzekał, teraz wszyscy się od statów uzależnili, jak nie działają to nikt nie wie co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:10, Adam k. napisał:

Jak statów nie było nikt nie narzekał, teraz wszyscy się od statów uzależnili, jak nie działają
to nikt nie wie co zrobić.

Nie działają od dobrych dwóch miesięcy i jakoś żyję. Jeśli już ktoś statystyki zrobił, to chyba nie zaszkodzi z nich od czasu do czasu skorzystać, prawda? Choćby po to, aby dowiedzieć się więcej o niektórych użytkownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 16:14, Bumber napisał:

Nie działają od dobrych dwóch miesięcy i jakoś żyję. Jeśli już ktoś statystyki zrobił, to chyba
nie zaszkodzi z nich od czasu do czasu skorzystać, prawda? Choćby po to, aby dowiedzieć się
więcej o niektórych użytkownikach.


Chlip chlipa ja sie z tego powodu utopiłem w szklance cherbaty :( I teraz pisze bo sie dowiedziałem że ktoś kto już nie żyje nie może sie utopic;/, A tak na serio to działaja (przynajmniej mojej osobie bynajmniej nie na nerwy) Bo sprawdzałem ostatnio (wczroaj ) i były uaktualnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się