Zaloguj się, aby obserwować  
k101

Wzrost ciała

144 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 21:46, Erton napisał:

Ja mam 192 cm i ważę 89 kg. Pielęgniarka szkolna mówiła, że trochę za dużo. Nie wiem
gdzie to poszło, bo jestem szczupły i ogólnie raczej słyszę, żebym przytył. I nie, nie
tylko od babci :) Rodzice byli wysocy, tak do 185, więc ja i tak ich przegoniłem. Ogólnie
mi to nie przeszkadza, tylko w tramwaju zgodnie z prawami Murphy''ego zawsze muszę przypierdzielić
w te górne poręcze.Ah no i idąc w deszczowe dni przez miasto statystycznie 4 razy zarabiam
krawędzią parasolki w szyję :) Poza tym luz, "widzę to czego inni nie są w stanie dostrzec".
Przy grze w piłkę to się też przydaje, ale co ja Wam będę mówił. Większość facetów marzy,
żeby być wysokim niebieskookim blondynem, a tego nie zgadza mi się tylko kolor włosów
(jestem brunetem) :P Tak sobie ego musiałem podreperować po jedynce z matmy :)



a jak się odżywiasz dużo spisz bo ja to ostatnia troche zaniedbałem no i troche powinienem być wyższy ale przed wakacjami miałem 1,66 wi ęc urosłem ale jak czytałem troche to zdrowy tryp życia 7-8 godzin snu dobre odżywianie i wzrost gwarantowany i teraz biore się za siebie puki jest okres największego wzrostu bo che miec z 1,90 albo 1,88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:55, Arkads napisał:

1.85, 16. :]

Myślałem z początku że ważysz 16kg ale wiem już że to wiek. Może powiedz coś więcej jak się odżywiasz ile śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to ostatnio strasznie źle. Kiedyś w wieku lat 4-7 to byłem takim małym grubaskiem :P Jadłem dużo, spałem dobrze. Potem w 4 podstawówce jak pamiętam, zacząłem lecieć w górę, strasznie. Teraz nie jem praktycznie obiadów, kanapki jakieś jedynie. A śpię okropnie. Od 24-1 do 7 rano (tak, szkoła), jedynie w weekendy do 10-11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 176 cm wzrostu i - nie uwierzycie - 46kg wagi. I nie uważam się za anorektyka, jem jak każdy inny człowiek, czuję się bardzo dobrze, po prostu mam taką, a nie inną przemianę materii. Wcale mi to nie przeszkadza, niektórzy się śmieją, ze mnie, że jestem chudy i tak dalej, ale szczerze mówiąc wolę mieć niedowagę niż nadwagę. Jedyne problemy z moją wagą to mały obwód w pasie, a co za tym idzie trudność w kupowaniu spodni :D No i jeszcze to, że podczas gry w piłkę mała masa nie pozwala mi na dobre przepychanie się, przez co doznaję częstych obrażeń wynikających z wielu wypadków (raz wyleciałem na metr w górę xD). Dodam, że w lutym skończę 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:48, ibisz napisał:

Ja mam 176 cm wzrostu i - nie uwierzycie - 46kg wagi. I nie uważam się za anorektyka,
jem jak każdy inny człowiek, czuję się bardzo dobrze, po prostu mam taką, a nie inną
przemianę materii. Wcale mi to nie przeszkadza, niektórzy się śmieją, ze mnie, że jestem
chudy i tak dalej, ale szczerze mówiąc wolę mieć niedowagę niż nadwagę. Jedyne problemy
z moją wagą to mały obwód w pasie, a co za tym idzie trudność w kupowaniu spodni :D No
i jeszcze to, że podczas gry w piłkę mała masa nie pozwala mi na dobre przepychanie się,
przez co doznaję częstych obrażeń wynikających z wielu wypadków (raz wyleciałem na metr
w górę xD). Dodam, że w lutym skończę 16 lat.


Czy ja wiem, ja też mam 176 cm wzrostu, tyle samo lat na karku, ważę 55kg i mi z tym świetnie :P To pewnie przez to dojrzewanie, idę w górę jak wieżowiec a na boki niezbyt .Według BMI (wskaźnik masy ciała) mam niedowagę !? Zresztą olać to, ważne jak Ty się czujesz w swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:10, Vincent Law napisał:

To normalne, ja przez 2 i 3 gimnazjum urosłem jakieś 20cm, więc nie masz co się bać ;)



dokładnie podobno właśnie międy 15-17 rokiem życia rośnie się najwięcej ja teraz jestem w 2klasie gimnazjum i mysle że w trzeciej będe miał z 1,82 niektórzy rosną szybciej niektórzy średnio a niektórzy wolno ale ogólnie każdy urośnie bo intensywnie rośnie się do 18roku życia cały czas mój brat cioteczny był tego samego wzrostu co ja w tym wieku a teraz ma prawie 18 i 1,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:30, HumanGhost napisał:

Słyszałem, że najbardziej rośnie się w czasie snu. Więc moze nie tyle jeść co spać dużo?
:-)

Mi pani z Biologi powiedziała że to jest bajeczka dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia mam 14 lat, mam 185 cm wzrostu i ważę 75 kg. A w szkole jestem drugą najwyższą osobą, bo swoim starszym bracie, więc to chyba genetyczna sprawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam 14 lat, mierzę 175cm i ważę około 70kg. O wzrost nie muszę się martwić, bardziej interesuje mnie zrzucenie dodatkowego ''bagażu''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 10:18, AthleticoFenix napisał:

Mi pani z Biologi powiedziała że to jest bajeczka dla dzieci :)


A mi pani katechetka powiedziała, że seks przedmałżeński to grzech. :)
Hehe aleś posta odkopał archeologu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja za 3 miesiące kończe 14 lat i pewnie teraz będe jeszcze szybciej rosnoł taką mam nadzieje narazie mam 1,71 i w szkole praktycznie wszyscy śa takiego wzrostu w tym wieku niektórzy są mnie jsi a niektórzy więksi ale sporadycznie się zdarza ja osobiście chciałbym mieć z 1,88, albo z 1,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 10:44, hagen321 napisał:

ja za 3 miesiące kończe 14 lat i pewnie teraz będe jeszcze szybciej rosnoł taką mam nadzieje
narazie mam 1,71 i w szkole praktycznie wszyscy śa takiego wzrostu w tym wieku niektórzy
są mnie jsi a niektórzy więksi ale sporadycznie się zdarza ja osobiście chciałbym mieć
z 1,88, albo z 1,90


Muszę cię zmartwić, to nie ty decydujesz o swoim wzroście, tylko twoje geny. Mało prawdopodobne (choć nie nie możliwe) jest abyś swoj upragniony wzrost osiągnąl. Zgodze sie, ze można wpływać na swoj wzrost, ale w większosci przypadkow negatywnie :) Jak sam napisales "(...)wszyscy śa takiego wzrostu w tym wieku(...)", więc nie zdziwil bym sie jak bys mial ok. 180 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować