Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdobądź smocze skarby - ostatni etap konkursu Dragon Age: Początek!

160 postów w tym temacie

Będą, będą i to już lada moment. Trzy etapy i ogromna liczba zgłoszeń - a prace naprawdę na wysokim poziomie, więc dużo czasu wymaga przejrzenie i wybranie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że to robicie specjalnie? Przeciągacie, przeciągacie w celach marketingowych, by Ci, którzy wzięli udział mieli jeszcze więcej stresu i więcej siedzieli na gram wyszukując wyników? :P

Wy to jesteście szczwane dranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy - poziom był naprawdę wysoki. Mam nadzieję, że pojawią się także opisy klas?

Teraz, gdy wyniki są już ogłoszone, mogę pokazać moje prace. Szkoda, że nic nie wygrałem - nie powiem, że nie liczyłem choćby na kubeczek ;) Ale co tam - zabawy przy tworzeniu (a właściwie niszczeniu) było co niemiara ;)

Opis klasy:

Ręka, noga, mózg na ścianie - typowy widok po stoczonej bitwie w Dragon Age: Początek. I kto to wszystko posprząta? Odór gnijącego ciała wszak nie należy do najprzyjemniejszych.

Właśnie w tym momencie do walki wkracza sprzątacz(ka)! Wychowany w bezkresnej dżungli zachodniej Mandżurii przez rodzinę przebywających na emigracji misiów koala od lat stawia czoła brudom najróżniejszego rodzaju. Kurz, plamy z błota i trawy, a może zaschnięta krew? Żaden bród mu niestraszny! Wyposażony w Brzozową Miotłę Zręczności, Mroczne Wiadro Samonaprawy i Superchłonny Mop z Teleskopową Rączką dosięgnie nawet w najtrudniej dostępne miejsce pobojowiska.

Przez lata nasz bohater nabawił się zawodowej choroby każdego sprzątacza – wymiotów. Paradoksalnie to właśnie ta wada stała się jego największą zaletą . Obezwładniający przeciwników fetor pawia sprawia, że sprzątacz nie jest bezbronny w także w trakcie bitew. Ale to nie wszystko.

Z wyglądu sprawia wrażenie osoby nieprzyjemnej i zamkniętej na świat. Nic bardziej mylnego! Nasz bohater jest wesoły i hiperprzyjacielski niczym biały delfin Um, a miłość do przybranej matki jest tak wielka, że nie rozstaje się z nią ani o krok. Tak, tak – mamusia i przyrodni braciszek podróżują na jego ramieniu i bynajmniej nie pozostają mu dłużni – ich zdolność ataku olbrzymimi szponami niejednokrotnie przydaje się w tarapatach.

Uwaga! Tylko dziś wybierając tą klasę, dostaniesz dodatkowo unikalną Rękawicę z Mikrofibry!

(podgląd w załączniku)

20091123201956

20091123202114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajne niektóre prace, ale zauważyłem że tylko ja oderwałem swojego smoka od ziemi ;P gratulacje! :)
PS. jakie są dalsze czynnością związane z odbiorem nagród?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tłumaczy dlaczego swojej nie znalazłem :P

Ale musiała być zła skoro nie wygrałem, ale trudno ;>

Gratki dla zwycięzców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mój faworyt przegrał ;p najbardziej mi się podobała jednak pracka Yoshi ale to jest tylko moja subiektywna opinia. Ale no no strasznie dużo zgłoszeń i serio bardzo fajnych prac, chyba xbox podziałał jak magnes na spragnionych graczy.

Dla wszystkich wygranych hip hip hura. Wielkie Gratulacje wychylę dziś za was szklanice trunku Bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hmm mój faworyt przegrał ;p najbardziej mi się podobała jednak pracka Yoshi ale to jest tylko moja subiektywna opinia."
Dzięki ogromne za miłe słowa :) no widzisz tak to czasem bywa... ale i tak się cieszę ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! nie wierze :) tym bardziej ze poziom był naprawdę wysoki,
w życiu bym nie pomyślała ze będę mieć jakąkolwiek konsolę :D

ale muszę powiedzieć ze konkurs był świetny, chyba najciekawszy w jakim brałam udział, oby takich więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:44, shanata napisał:

OMG! nie wierze :) tym bardziej ze poziom był naprawdę wysoki,
w życiu bym nie pomyślała ze będę mieć jakąkolwiek konsolę :D

ale muszę powiedzieć ze konkurs był świetny, chyba najciekawszy w jakim brałam udział,
oby takich więcej:)


Gratuluje wygranej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :) Bardzo wysoki poziom pracy z drugiego i trzeciego etapu przesądziły o przyznaniu głównej nagrody Tobie... chociaż do ostatniej chwili były problemy z wyborem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za opóźnienia :/ Problemy techniczne w postaci złego kodowania polskich znaków - w efekcie trzeba było poprawić te krzaczki w tych wybranych tekstach, w poniedziałek ostatecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:44, shanata napisał:

OMG! nie wierze :) tym bardziej ze poziom był naprawdę wysoki,
w życiu bym nie pomyślała ze będę mieć jakąkolwiek konsolę :D

ale muszę powiedzieć ze konkurs był świetny, chyba najciekawszy w jakim brałam udział,
oby takich więcej:)



zajrzyj proszę po skrzynki - dostałaś w środę mail, ale może do spamu trafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 13:59, Laid_back napisał:

zajrzyj proszę po skrzynki - dostałaś w środę mail, ale może do spamu trafił :)



Ten zawiadamiający o wygranej i o podaniu danych?
Dostałam i odpowiedziałam, co oznacza że nie doszedł do Was :( . Jeszcze raz odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować