Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Nie no, YT przeglądałem na samym początku i piosenka raczej nie nazywa się "Peekaboo", chyba że jest schowana na którejś stronie z kolei ;]

EDIT: Pewny nie jestem, ale wydaje mi się, że piosenka to jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 17:50, Gumisiek2 napisał:

Dzisiaj rano (jakoś między 8:10 a 8:20) w radiu leciała piosenka, z której zapamiętałem
powtarzające się w refrenie słowo "pikabu" ("peekaboo"?). Było też coś w stylu "I wan
to stay with you". Darujcie sobie odsluchane.eu, nie znam stacji, a przeglądając kilka
najpopularniejszych jakoś nie potrafiłem tego znaleźć.


A może podpowiedziałbyś jaki gatunek muzyczny mniej więcej..?. Bo opis trochę zbyt ogólny i ciężko coś znaleźć... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po paru pierwszych sekundach myślałem, że to Shakira (chodzi o melodię, a nie głos, bo ten Shakira ma unikalny ^^) Na samym początku utworu było słychać jakieś bębny, reszta piosenki też coś w ten deseń. Sieć milczy na temat tego utworu, a cholernie mi się spodobał. Skojarzyłem też poprzedzający utwór, ale na odsluchane.eu jest 11 minutowa przerwa między dwoma utworami, a wydaje mi się, że właśnie w tym czasie była odtwarzana piosenka, której szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co zrobić:D Mam utwór umieszczony do pewnego filmiku na youtube. Normalnie bym wrzucił adres i zapytał o nazwę piosenki, ale boję się że akurat za ten link do youtube mogę dostać bana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka usłyszana w pubie, żywe tempo, punkowa, śpiewana przez faceta. W refrenie słychać "Merry, merry, you are always like a cherry...". Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano słyszałem w radiu zet piosenkę. Wiem o niej tyle że jest wykonywana przez kogoś bardzo popularnego, że w refrenie są słowa "Shadow of my life". Jest to piosenka z typu "wstyd nie znać" więc nie śmiać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien znać, bo sam nie wiem czemu ale kojarzy mi się z którymś GTA. Mocna, lekko idyllicznie brzmiąca piosenka w stylu rocka, stara pewnie jak świat. Udało mi się jakimś kreatorem bardzo oględnie zobrazować refren, w którym śpiewano coś jak "Aa aa aa emotion!" (co do słowa emotion pewny nie jestem).

Link do pliku, na pewno ktoś kojarzy - http://w265.wrzuta.pl/plik/5zlwekGNraj/output

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować