Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zapowie na E3 swoją nową markę

13 postów w tym temacie

> ''na wyłączność dla konsol tej firmy, a po roku pojawi sie na PC'' - poprawilem ;)

Osobiście nie widzę w tym nic złego. :) Gram i na PC, i na Xboksach i z przyjemnością przyjąłbym informacje o tym, że gracze posiadający tylko PC otrzymają także gry tworzone z myślą o Xbox One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Stawiam na jakąś wariację na temat MOBA.

Błagam tylko nie żadne MOBA o.o liczę na jakąś ciekawą, pomysłową grę fabularną z rozwojem postaci i mnóstwem akcji, ale żadnych gier dla "typowego seby" :/ bo tym dla mnie jest właśnie lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złego nie, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłem nie wybierając konsol tej firmy. Mam dobrego peceta i konsole Sony. Zapewnia mi to dostęp do 95% gier jakimi jestem zainteresowany. Natomiast sprawa miałaby się zupełnie inaczej gdybym nie mógł jak teraz szarpać od miesiąca dzień w dzień w bloodborne. :-) I każdy kto choć trochę się interesuje tym rynkiem wie ze to dopiero początek potężnego tsunami gier od Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 09:38, Deyala napisał:

''na wyłączność dla konsol tej firmy, a po roku pojawi sie na PC'' - poprawilem ;)

Tak jak na PC pojawiło się Halo, Gears of War czy Forza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 14:37, Henrar napisał:

> ''na wyłączność dla konsol tej firmy, a po roku pojawi sie na PC'' - poprawilem
;)
Tak jak na PC pojawiło się Halo, Gears of War czy Forza?


W Halo i Gearsy grałem na PC. Forze chętnie bym przygarnął, bo to fajny " symulator" przystosowany do gry na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 16:56, Henrar napisał:

> W Halo i Gearsy grałem na PC.
A w które części? ;)

Spoiler

Stare, nie nowe



Halo to Halo, był exclusive nie ma exclusive. Z Halo 5 może być podobnie. Wszystko co wychodzi na XBOX one i potem ląduje na PC jest tylko i wyłącznie z jednego powodu, tak duzych tytułów nie opłaca się w te jchwili robić dla xbox one bo są nie rentowne. A M. to wie i nie są czerwonym krzyżem tylko ksozty mają się zwracać ;) liczba $ musi się zgadzać. Co nie znaczy że to się nie zmieni. Na razie to do tych exclusivów co powstały to Microsoft dokłada (wyjatkiem jest forza ale i także jakoś złożona w produkcji nie była bo wszystkie jest kopiuj w klej z poprzednich odsłon, oczywiscie mowa o samym systemie gry).

Oczywiście dla mnie to tym lepiej bo chętnie tule takie tytuły na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować