Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 12:39, DragonLord napisał:

W CDA jest kilka stron "magazynu gram.pl", czyli po prostu reklamy. Pod DoW:DC widnieje cena
59.90 na 100%.

super :D to teraz jeszcze by się przydało z 10 wPLN i jak najszybsza premiera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 13:26, Skwarek pl napisał:

> W CDA jest kilka stron "magazynu gram.pl", czyli po prostu reklamy. Pod DoW:DC widnieje
cena
> 59.90 na 100%.
super :D to teraz jeszcze by się przydało z 10 wPLN i jak najszybsza premiera ^^



Ale chyba przy grach, które kossztyją 59 zł można wykorzystać maskymalnie 18 Wpln i darmowa przesyłka ( jeśli chodzi o pre-order).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 19:38, fish13 napisał:

Ale chyba przy grach, które kossztyją 59 zł można wykorzystać maskymalnie 18 Wpln i darmowa
przesyłka ( jeśli chodzi o pre-order).


możliwe równierz że osoby które posiadają podstawke DoW będą mogly dostać dodatkową zniżkę ;D tak przynajmniej było z innymi grami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 20:11, UMC.Hugo napisał:

> Ale chyba przy grach, które kossztyją 59 zł można wykorzystać maskymalnie 18 Wpln i darmowa

> przesyłka ( jeśli chodzi o pre-order).

możliwe równierz że osoby które posiadają podstawke DoW będą mogly dostać dodatkową zniżkę
;D tak przynajmniej było z innymi grami :]



Tak, też może być będzie jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://dawnofwar.filefront.com/file/Camera_Zoom;34682

znalazlem ostatnio fajny mod, chociaz w sumie to nie jest mod tylko pare plikow .lua
Pozwala oddalic kamere o wiele dalej niz normalnie mozna i bardzo ulatwia gre.
Dziala z kazda wersja Dowa - z podstawka , WA i DC .
Mozna tez grac po sieci majac tego "moda" z ludzmi ktorzy go nie maja , takze spoko maroko.
Pare kilobajtow. Zobaczcie w readme do jakiego katalogu trzeba skopiowac pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:03, UMC.Hugo napisał:

napewno będzie. było tak z Zoo Tycoon 2, SWAT 4, Empire Earth 2 i napewno z innymi grami

Wiecie może czy posiadaczy poprzednich wersji tyle że nie zarejestrowanych na gram (odkupione od drugiej osoby) też bedzie obowiązywać ta ewentualna zniżka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 09:57, morthi napisał:

no nie bardzo bo niby skad gram.pl ma wiedziec ze posiadasz gre jezeli jej nie zarejestrowales
na swoim koncie ?

no nie wiem, moge im wysłać klucze do potwierdzenia czy coś....zresztą te pare złotych moge dopłacić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 10:06, Skwarek pl napisał:

> no nie bardzo bo niby skad gram.pl ma wiedziec ze posiadasz gre jezeli jej nie zarejestrowales

> na swoim koncie ?
no nie wiem, moge im wysłać klucze do potwierdzenia czy coś....zresztą te pare złotych moge
dopłacić xD



Chyba zbyt dużo kombinacji, i nikłe szanse powodzenia. Ale i tak na pewno dla wsszystkich, będzie zniżka w Wpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, jak najbardziej. Taka odznaka czy sztandar musi mieć odpowiedni rozmiar, być w formacie .tga. Potem wrzucasz do katalogu Badge and banners

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to wstawić, więc wstawiam tutaj :P. Screeny nowych jednostek, dla starych ras. Nie mam tylko screena Eldar Harlequin, więc jak ktoś ma to niech wklei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 11:43, Lex napisał:

Nie wiedziałem gdzie to wstawić, więc wstawiam tutaj :P. Screeny nowych jednostek, dla starych
ras. Nie mam tylko screena Eldar Harlequin, więc jak ktoś ma to niech wklei.

Ja mam,ale niesety w gazecie ;/ z gry W 40k Rites of War (nie wygląda ciekawie) co prawda nie jest to oczywiście ta sama gra, no ale jednak jednostki wyglądają tak samo, w końcu to W40k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Wie ktoś czy ta nieliniową kampanię będzie można przejść każdą z dostępnych ras, czy tylko tymi nowymi (Tau i Necro) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 11:53, Lex napisał:

A właśnie. Wie ktoś czy ta nieliniową kampanię będzie można przejść każdą z dostępnych ras,
czy tylko tymi nowymi (Tau i Necro) ???

Na pewno będzie można przechodzić innymi (przynajmniej Space Marines) bo tak reklamowano kupywanie uzbrojenia (np.SM) które będzie dostępne tylko w singlu, a jak bedzie SM ;] to będą i pozostałe rasy, jednak pewnie będzie nimi można pograć tylko gdy posiada się poprzednie częsci gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować