Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2006 o 15:53, Kacper Czernik napisał:

A gwardia Imperium do końca, ma tanie jednostki i jest Doskonała!!!!!!!!!!! Może zaprzeczysz?

Nie zaprzecze, Gwardia idzie na ilość jej jednostki to w większości niezbyt mocna piechota i całkiem niezłe czołgi. Z kolei Necroni idą w jakość są niezwykle potężni i wytrzymali innymi słowy, oddział Necronów pewnie będzie w stanie rozdeptać z dwa czy trzy oddziały Gwardzistów. Tutaj wszystko działa na zasadzie równowagi tak żeby odpowiednio grając można było wygrać dowolną rasą z dowolnym przeciwnikiem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:55, Hubi Koshi napisał:

> A gwardia Imperium do końca, ma tanie jednostki i jest Doskonała!!!!!!!!!!! Może zaprzeczysz?

Nie zaprzecze, Gwardia idzie na ilość jej jednostki to w większości niezbyt mocna piechota
i całkiem niezłe czołgi. Z kolei Necroni idą w jakość są niezwykle potężni i wytrzymali innymi
słowy, oddział Necronów pewnie będzie w stanie rozdeptać z dwa czy trzy oddziały Gwardzistów.
Tutaj wszystko działa na zasadzie równowagi tak żeby odpowiednio grając można było wygrać dowolną
rasą z dowolnym przeciwnikiem :-]

Zgadzam się, ale odpowiednio dowodzeni Kosmiczni Marines Rozdepczą Necronów w pył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:59, Kacper Czernik napisał:

Zgadzam się, ale odpowiednio dowodzeni Kosmiczni Marines Rozdepczą Necronów w pył!

Jak już mówiłem jeśli dobrze grasz daną rasą to dasz sobie rade z każdą inną (o ile gracz nimi kierujący nie będzie od ciebie lepszy)
Space Marines to ostatecznie "The Emperor''s Finest" Jeśli Primarchowie byli pół-bogami to Marynatów można całkiem spokojnie nazwać Ćwierć-Bogami bo są o wiele potęzniejsi od zwykłych ludzi (vide Gwardia), ale jednak słabsi od Synów Imperatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gracz SM został najlepszym graczem w 40 (tą oryginalną, figurkową) na świecie. Zreesztą TAU, SM, NAcroni, Eldarzy - TOP 4 powergamerskich armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć tej informaci z wiki: According to Relic, the Necrons will have a different economy model than the other races. They won''t need Requisition to gain more units, only Power. Capturing Strategic Points will allow them to build units faster. Necron players will be able to balance their forces between units to protect their base and attack the enemy, or upgrade their central HQ to eventually become a powerful Monolith., to necroni przyniosą ze sobą także zupełnie nowy "gameplay".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz chyba nie dowiem sie jak jak wprowadzic wlasne insygnia do rozgrywki :( Ja raczej nie gram (przynajmniej na razie ) dow przez neta bo jestem niedoswiadczonym graczem, ale gra w sp i tak dostarcza mi rozrywki :P jesli o mnie chodzi, to lubie wszystkie armie procz orkow - jakos nie przypadl mi do gustu ich prymitywizm i nacisk na ilosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacja gry Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault. Jak chce zainstalowac gre to wyskakuje mi blad i pesze w nim "Blad! - Probujesz zaktualizowac zla wersje dawn of War. Upewnij sie, ze zainstalowales wszystkie aktualizacje pomiedzy wersja 1.0 a obecna."Kiedys jak instalowalem ta gre to zainstalowala sie normalnie i poprawnie, a instalowalem ja tak samo czyli w wczesniej nie istalowalem zadny latek ani nie robilem nic co by moglo spowodowac ten blad. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie jak to będzie z Daemon Princem? Bo zastanawiam się, czy będzie taki jak w DoW w ostatniej misji, czy będzie miał zmniejszone staty? No i co teraz z Krwiopijcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:47, Arclight napisał:

Rok temu przeszło. Chyba, że pytasz o nadchodzący dodatek. Tego jeszcze nie ma.


no o winter assault mi chodzi... jak narazie podstawke koncze... gram 3 dzien:)
no i nawet mi sie spodobalo... normalnie na poziomie warcrafta:P
mialem zamiar zakupu dodatku ale te 60 zl mnie zniechea:/
ale z drugiej strony wole miec premierowe pudelko niz jakies nowe extra klasyyki czy tam platynowa kolekcje....
pudelko takie jest fajniejsze::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:59, Arclight napisał:

Chodzi o Dark Crusade - drugi dodatek do Dawn of War.


aha dzienki i sorry za offtop...
informacji na jeego temat poszukam jush sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 21:25, Schab0wy napisał:

Witam. Mam problem z instalacja gry Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault. Jak chce
zainstalowac gre to wyskakuje mi blad i pesze w nim "Blad! - Probujesz zaktualizowac zla
wersje dawn of War. Upewnij sie, ze zainstalowales wszystkie aktualizacje pomiedzy wersja 1.0
a obecna.
"Kiedys jak instalowalem ta gre to zainstalowala sie normalnie i poprawnie, a
instalowalem ja tak samo czyli w wczesniej nie istalowalem zadny latek ani nie robilem nic
co by moglo spowodowac ten blad. Bardzo prosze o pomoc.


Ja mialem ten sam problem i w moim wypadku rozwiazaniem okazalo sie polaczenie z netem (mam neostrade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, sproboj wejsc do poczekalni cieciowej wtedy ci sie uruchomi autoaktualizacja i to powinno pomoc. trzeba miec odpowiednio duzo miejca na dysku sytemowym bo aktualizator rozpakowuje dosc duze pliki tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOże tutaj zamieszcze to pytanko, otóż chodzi mi o to na jaki adres mógłbym wysłać płytki w ramach tej dożywotniej gwarancji bo WA już się troche zrysował ;p i trzeba to jakoś załatwić nim wyjdzie DC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 18:00, Jemas napisał:

no coz chyba nie dowiem sie jak jak wprowadzic wlasne insygnia do rozgrywki :( Ja raczej nie
gram (przynajmniej na razie ) dow przez neta bo jestem niedoswiadczonym graczem, ale gra w
sp i tak dostarcza mi rozrywki :P jesli o mnie chodzi, to lubie wszystkie armie procz orkow
- jakos nie przypadl mi do gustu ich prymitywizm i nacisk na ilosc :p



Znajdz w katalogu z grą , folder Banners oraz Badges. Do jednego flagi do drugiego odznaki i jest po temacie! Na www.filefront.com znajdzesz różne fajne , dodatkowe bannery ( polecam zwłaszcza wszystkie zakony SM ).
Poza tym do tego zestawu dodana jest pełna instrukcja dodawania elementów , ktore Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 08:50, Puszkin napisał:

MOże tutaj zamieszcze to pytanko, otóż chodzi mi o to na jaki adres mógłbym wysłać płytki w
ramach tej dożywotniej gwarancji bo WA już się troche zrysował ;p i trzeba to jakoś załatwić
nim wyjdzie DC ;]



Jak masz grę zajestrowaną na gram.pl w w swoim konice masz wszystkie gry i tam przy tytule klikasz na wymiania i wówczas masz wszystkie dokładne dane. (musisz poinformować CD projekt o tym że wqysyłasz tę grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować