Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2006 o 20:27, Jsador napisał:

Wiem ze moze nie w temat wpadam ale zakladam ze ktos z was napewno gra na necie bo maly problem
mam.
Podczas gry nie wyswietlaja mi sie na budynkach i piechocie oznaczenia jednostek.
Gram armia pomalowana na czarno z zoltym okiem jako symbolem na fladze niestety symbol nie
jest widoczny podczas gry.
Gram w down of wara bez dodatku.
Jakby ktos wiedzial co zrobic zeby bylo to widac to bylbym wdzieczny za pomoc.

p.s wiem ze troche lolowe pytanie ale trudno sie mowi

hmm... to chyba nie jest zależne od ciebie, no chyba że ani razu jeszcze (zakładając że grasz już troche) nie pokazały się te odznaki i sztandary. Ja też mam coś takiego i nie tylko ja, czasem zdarza się tak że nie mam tych odznak ja, a czasem zdarza się że nie mają ich inni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie..Otóż mój Warhammer którego kupiłem w Extra Klasyce ( gram bez dodatku ) nie działa w necie..Nie działa w taki sposób że gdy wchodze na liste gier żadna mi się nie wyświetla :( Czy dzieje się tak dlatego że nie posiadam Game Spy Arcade ?? Proszę o niezwłoczną odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhem...... w DoW gram nałogowo i

lista gier nie wyświetla się ,jeśłi nie ma żadnych gier ... sprawdź w jakim pokoju jesteś ,bo w DOW nie gra tyle osób co w WA.
może twój firewall go blokuje>

a co do badge & banners
czasam są a czasami nie, ponieważ
1) można wyłaączyć się ich pokazywanie
2) jest to błąd w kodzie gry , który jest tylko czasami


P.S http://www.dow.rox.pl ---> oficjalne forum DoW w polsce!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele znaków na niebie i na ziemi mówi, że premiera DoW odbędzie się w Ameryce 5.10, w europie 9.10 a w Australii 26.10, cóż może CD-Project się postara i zrobi u nas w kraju amerykę:P - czyli jak wcześniej zapowiedział 5.10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 10:49, UMC.Hugo napisał:

kurde ! :/ kiedy będzie można w końcu zamówić PRE-OREDER''a DC ?? :(

Jeszcze niestety przyjdzie nam trochę poczekać. Przynajmniej na to wygląda. Obecna data premiery to 13 października (w Europie). Ciekawe w takim razie, kiedy premiera w Polsce będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 19:47, Czedwik napisał:

> kurde ! :/ kiedy będzie można w końcu zamówić PRE-OREDER''a DC ?? :(
Jeszcze niestety przyjdzie nam trochę poczekać. Przynajmniej na to wygląda. Obecna data premiery
to 13 października (w Europie). Ciekawe w takim razie, kiedy premiera w Polsce będzie.


a nie 5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:01, diablolod napisał:

> > kurde ! :/ kiedy będzie można w końcu zamówić PRE-OREDER''a DC ?? :(
> Jeszcze niestety przyjdzie nam trochę poczekać. Przynajmniej na to wygląda. Obecna data
premiery
> to 13 października (w Europie). Ciekawe w takim razie, kiedy premiera w Polsce będzie.


a nie 5??


Formalnie w planie wydawniczym Cdprojektu widnieje data 5 października 2006 roku, ale dat premier tyle się kręci po internecie, że sami już nie wiemy, która jest właściwa. Musimy poczekać na oficjalnego newsa od Cdprojektu, bądź producenta Warhamera 40 000 o dokładną premierę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:06, fish13 napisał:

> > > kurde ! :/ kiedy będzie można w końcu zamówić PRE-OREDER''a DC ?? :(
> > Jeszcze niestety przyjdzie nam trochę poczekać. Przynajmniej na to wygląda. Obecna
data
> premiery
> > to 13 października (w Europie). Ciekawe w takim razie, kiedy premiera w Polsce będzie.

>
>
> a nie 5??

Formalnie w planie wydawniczym Cdprojektu widnieje data 5 października 2006 roku, ale dat premier
tyle się kręci po internecie, że sami już nie wiemy, która jest właściwa. Musimy poczekać na
oficjalnego newsa od Cdprojektu, bądź producenta Warhamera 40 000 o dokładną premierę gry.


a tym czasem obstawiacie najczarniejszy scenariusz:>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:06, fish13 napisał:

Formalnie w planie wydawniczym Cdprojektu widnieje data 5 października 2006 roku, ale dat premier
tyle się kręci po internecie, że sami już nie wiemy, która jest właściwa. Musimy poczekać na
oficjalnego newsa od Cdprojektu, bądź producenta Warhamera 40 000 o dokładną premierę gry.

Info z angielskiej wikipedii, cytowane z innego źródła. Mimo wszystko 5 ja bym się gry jeszcze nie spodziewał. Jeśli jednak okaże się, że ma wyjść 5 to lada dzień powinien być już pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie opłaca preorder, bo adres zmieniam, ale całe szczęście, że DO EMPIKU JEDEN KROK:) JEDEN JEDENY KROK NIC WIĘCEJ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:19, Diachi napisał:

Mi się nie opłaca preorder, bo adres zmieniam, ale całe szczęście, że DO EMPIKU JEDEN KROK:)
JEDEN JEDENY KROK NIC WIĘCEJ:D


Diachi , wygląda na to ,że będziesz mieć DC jakieś pół godziny wcześniej odemnie :D Mnie sie widzi , że w Polandii wyjdzie z datą premiery europejskiej. Tak czy siak jak mawiają orkowi szturmiarze DIS IZ TEJKINK FOREWA lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:21, Arlik napisał:

u mnie podobnie tylko ja mam empik pod szkołą :>


U mnie zdecydowane gorzej z Empikiem jest, 40 kilosów trochę to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować