Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niewielkie zmiany w Guild Wars

35 postów w tym temacie

Jestem wienym fanem GW i kocham ta grę... ale zamiast wprowadzać takie pierdoły mogli by wkońcu wysłuchać graczy i zrobić większe zmiany takie jak "trade house" , lub wkońcu zachowywanie chociasz 3 róznych Buildów a nie za każdym razem trzeba sobie zmieniać na nowy i stray zachowywać w głowie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prócz tego posiadacze kart płatniczych lub osoby korzystające ze specjalnych systemów rozliczeniowych, będą mogły w przyszłości nabywać nowe rozdziały i rozszerzenia do gry w wygodny sposób: pobierać je bezpośrednio na dysk, bez konieczności oczekiwania na płytę."

Nigdy nie trzeba było czekać na płyte, NIGDY :)
Obojetnie czy Factions, czy Prof nie trzeba czekac na płyte ;)
Czeka to się tylko na CDkey, reszta to bonusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;p a co do reconnect''a to masz 100% racji ! Fakt jest taki że przydało by się wiele zmian ale ani nas nie słuchaja choć tyle zostalo wysłanych wiadomości przed wyjściem Factions może teraz w nightfall się coś zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu dokupowanie jednego slotu dla postaci 35 zł ... Co z tego, że GW ma ciągle ulepszenie jak jest taki sobie w porównaniu z WoWem. Grałem w obydwie gry i muszę powiedzieć, że GW to gra banalna - lvl 20 można zdobyć w 2-3 dni jeśli się komuś chce. Ja osobiście grałem w GW dość długo różnymi postaciami ale to wyglądało tak: dochodziłem do w miare wysokiego poziomu po czym ją kasowałem.... i tak w kółko. Ta gra jest po prostu monotonna i praktycznie nie ma jako takiej możliwości rozwoju postaci. Chociaż w GW:Factions twóryc wprowadzili kilka ciekawych rzeczy nie zamierzam wyrzucać pieniędzy w błoto na tą gre. Po prostu czego by twórcy nie wymyślili GW jest tylko lepsze pod względem grafiki porównując do WoWa. Ale co to ma za znaczenie kiedy gra nudzi sie po tygodniu? Właściwie to nie masz innego celu poza dobrnięciem do lvlu 20 ... A pieniądze tam dosłownie chodzą piechotą. Panowie z Arena Net powinni jednak wprowadzić np. rasy, profesje - górnictwo, inżynieria. Zwiększyć poziom maksymalny do przynajmniej 40. Wprowadzić jak w WoWie np. wierzchowce. I rozwinąć fabułę samej gry. Bo co komu po jakiś "dodatkach" typu jedna misja albo mapa kiedy gra jest nie-grywalna ze względu na monotonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehmm w GW nie chodzi o levelowanie tylko o pvp XD
A co do zmian to mogli by wam wprowdzić dom aukcyjny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal, zrozum że gw nie jest grą MMO tak jak WoW i w żadnym wypadku nie można ich ze sobą porównywać. Zwiększenie lvl - po co ? żeby ładniej wyglądała cyferka nad postacią ?
Wierzchowce - po co ? żeby ładnie wyglądały ? (przypominam o opcji "teleport")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w weekend PvP GW:F i nie uważam, żeby ściąganie gry, zamiast kupienia jej na płytce było lepsze. W każdym razie kurierem płytka dojdzie szybciej, niż gra się ściągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc ostatnim razem i tak nie użyłem płyt GW:F. Miałem przecież CDkey Preview Event, a kiedy doszły płyty wszystko było już dawno ściągnięte.

Według "Unreal Half Life" dlaczego uważasz że zbieranie poziomów to jakieś urozmaicenie? Według mnie zabijanie potworków dla exp. to najbardziej monotonna część WoW! Jedyne co może z tym konkurować monotonnością to zbieranie przedmiotów i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 08:04, Brad napisał:

Dobry motyw z tymi dodatkowymi slotami ale 9.99 USD to troszkę dużo


A dlaczego za dużo? W tym momencie 1$ kosztuje 3.10 zł. ( więc tylko około 31 złotych = nawa postać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 02:46, Unreal Half Life napisał:

Właściwie to nie masz innego celu poza dobrnięciem do lvlu 20 ...
A pieniądze tam dosłownie chodzą piechotą. Panowie z Arena Net powinni jednak wprowadzić np.
rasy, profesje - górnictwo, inżynieria. Zwiększyć poziom maksymalny do przynajmniej 40. Wprowadzić
jak w WoWie np. wierzchowce. I rozwinąć fabułę samej gry. Bo co komu po jakiś "dodatkach" typu
jedna misja albo mapa kiedy gra jest nie-grywalna ze względu na monotonię.


Wprowadźmy to wszystko i będziemy mieli kolejnego WoWa. Tylko po co nam kolejny WoW skoro jednego już mamy ? Sporo osób oczekuje, że GW będzie takiem WoWem bez abonamentu i takie osoby mogą czuć się potem rozczarowane. GW to gra nastawiona przede wszystkim na pvp z naciskiem na GvG (jak sama nazwa wskazuje) i naszczęście nie jest kolejnym WoWem. Jak wolisz dzieło Blizzarda to w niego graj i skończ narzekać, że w GW tego, czy tamtego nie ma.

BTW w GW gram już od ponad roku (przegranych prawie 1300 godzin) więc jest jak najbardziej grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować