Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Warhammer z pierwszym gameplayem

31 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2015 o 20:43, oxygar napisał:

To jest magia. Jeszcze mnie ciekawi jak będzie wyglądała rozbudowa miast.


Imperialnych powinno w miarę standardowo dla serii, Zielonoskórzy mają praktycznie wcale się nie budować, a reszta na razie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 21:01, Zekzt napisał:

Niech jeszcze dorobią WH40k jak ten tytuł im wypali i wszyscy dostaniemy zbiorowego nerdgazmu
:)


Marne szanse. Od 40k mają Relic i wątpię, żeby CA i Sega chcieli tutaj wchodzić Kanadyjczykom w paradę. Trzeba czekać na zapowiedź Dawn of War 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2015 o 21:09, Bambusek napisał:


Marne szanse. Od 40k mają Relic i wątpię, żeby CA i Sega chcieli tutaj wchodzić Kanadyjczykom
w paradę. Trzeba czekać na zapowiedź Dawn of War 3


DoW to jednak inna formuła niż TW. Myślę, że tutaj nie zachodzi wewnętrzna konkurencja. Pytanie czy CA w ogóle chciałoby się za WH40k zabrać, bo coś mi się wydaje że nie bardzo. Chociaż perspektywa gry w formie TW jest bardzo interesująca. Zamiast mapy kontynentu cały system planetarny, bitwy w w próżni kosmicznej i desanty orbitalne... ech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, czary, duże jednostki oraz dodanie tych latających, ale kawaleria dalej zatrzymuje się po kontakcie (zdecydowanie lepiej prezentuje się szarża pieszych jednostek!), strzelcy atakowani przez duże stworzenia zamiast dzielić się na walczących w zwarciu i z dystansu, to wszyscy porzucają broń palną i czekają na swoją "kolej". Głupota i mam nadzieję, że to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie - zamiast map całe sektory gwiezdne, może nawet bitwy rożnych rodzajów, tj kosmiczne bitwy gdzie udział biorą wielkie flotylle statków i naziemne potyczki, takie bardziej standardowe w stylu DoWa tylko wiadomo formuła TW.
Mogło by to wypalić jako najlepsza adaptacja bitewniaka na PCtach. Mam taką wizję od lat w swojej głowie [zapewne masa innych gracz też =P]. Do tego jeszcze jakiś fajny system rozwoju dla bohaterów/dowódców i mamy hit totalny =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 21:30, Rokuto napisał:

Ładnie to wygląda, czary, duże jednostki oraz dodanie tych latających, ale kawaleria
dalej zatrzymuje się po kontakcie (zdecydowanie lepiej prezentuje się szarża pieszych
jednostek!)


Jest na filmie wyjaśniane - kwestia uderzenia kawalerii jest niedokończona, wciąż nad tym elementem pracują :)

A co do strzelców - raczej nie poprawią, zapewne ograniczenie silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 21:50, Bambusek napisał:

Jest na filmie wyjaśniane - kwestia uderzenia kawalerii jest niedokończona, wciąż nad
tym elementem pracują :)

Faktycznie. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedynie napiszę żeby nie było powtórki z roma 2 mocno łatać bo gra nie grywalna z powodu
> masy błędów .
Oto się nie martwie, bo i tak zamierzam kupić wszystkie dlc + dodatki. Poza tym jak dostarczą gre/silnik to przecież od czego są mody(patrz Call of Warhammer).
Wracając do filmiku ten pierwszy z przemawiającym Karlem Franzem zrobił na mnie o wiele większe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ładnie to wygląda, czary, duże jednostki oraz dodanie tych latających, ale kawaleria
> dalej zatrzymuje się po kontakcie (zdecydowanie lepiej prezentuje się szarża pieszych
> jednostek!), strzelcy atakowani przez duże stworzenia zamiast dzielić się na walczących
> w zwarciu i z dystansu, to wszyscy porzucają broń palną i czekają na swoją "kolej". Głupota
> i mam nadzieję, że to poprawią.
ludzie przeciez to nawet nie beta ...widziales napis na filmiku?? pre alpha...zastanowcie sie zanim cos napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, wolę 40k. Inna sprawa że oprócz pierwszego Dawn of War i przyzwoitego Space Marine nie dostaliśmy w tym uniwersum za wiele.

Mam tylko nadzieje że jeżeli zrobią DoW 3 to będzie ono bliżej DoW 1 niż 2. W jedynkę wsiąkłem jak diabli a dwójkę porzuciłem po paru pierwszych misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co, odgrzewanie kotleta Mark of Chaos i jeszcze wczesniejszych warhów? No nie wiem... na pewno sporo pracy przed nimi, niektóre animacje są tak nieociosane, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachwycony nie jestem. Ba, powiem wprost- meh. Obstawiam (obym sie mylil), ze ta gre objada i fani TW i fani WH. Do tego wroze niczym Patcher- magia bedzie OP obojetnie od ilosci wydanych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować