Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 22:35, balduran2 napisał:

> możliwe, ja po cichu liczę na to co ma być jutro i na gry za wPLN, ale to jest chyba nierealne

Też po cichu na to liczę, ale faktycznie to jest chyba nie możliwe.
Poczekam do jutra - zobaczę co to będzie, jeśli jakaś lipa to kupuję GW w innym sklepie.


ja w sumie liczę, na jakąś promocję na gry na x360 i nie mówię tu o tym "bonie towarowym" co był ostatnio, bo to była taka zniżka, że na pewno więcej kasy mi w portfelu zostanie :/ Inne sklepy internetowe mogą gry na xa taniej sprzedawać, no ale tu po co? (<-- ironia tak dla ścisłości :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z koszykiem, przy tych nowych towarach za wpln nie ma przycisku usuń i nie można ich wywalić z koszyka, dodatkowo wygląda że zabrakło już także koszulek G3 Xl i teraz próbując usunąć z koszyka inne towary przekierowuje mnie na stronę informującą o braku jednego z towarów i czy chcę zamówić pozostałe, nie wiecie co trzeba zrobić by całkowicie opróżnić teraz koszyk.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież, dopóki paczka nie jest wysłana, możesz anulować zamówienie i złożyć je ponownie.

PS. Na wasze pytania chyba najlepiej odpowie pomoc sklepu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 08:27, milten6 napisał:

Przecież, dopóki paczka nie jest wysłana, możesz anulować zamówienie i złożyć je ponownie.


a co, jak ktoś w tym czasie mi sprzątnie sprzed nosa moją wywalczoną w ostatnim momencie koszulkę :) ?

p.s. znalazłem sobie formularz na zmianę zamówienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl z wykozystaniem wPLN w calosci na niektore przedmioty ze sklepu gram.pl . No i najwazniejsze - pytanie:
Ile razy moge wykozystac kod promocyjny w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tymi kodami ??
wpisalem, wyskoczylo mi - twój kod jest niepoprawny lub zostal uzyty
Wysłałem maila do gram.pl i teraz pisze - wysyłanie kodów zablokowane na 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zamówić Pad Strike kosztuje on 39zł według sklepu, ale gdy go włożę do koszyka cena ostateczna wynosi 42zł co jest czemu mi pad nie kosztuje 39zł:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:42, Carl92 napisał:

Chciałem sobie zamówić Pad Strike kosztuje on 39zł według sklepu, ale gdy go włożę do koszyka
cena ostateczna wynosi 42zł co jest czemu mi pad nie kosztuje 39zł:-/

Pad pewnie kosztuje 39 z maksymalną liczba wPLN''ów, a ty moze posiadasz ich za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z przesyłką. Zamówienie zostało złożone i opłacone dwa tygodnie temu. Miało dojść przez pocztę polską. Figuruje jako wysłane ale czekam i czekam a tu nie ma. Jeśli mieliście podobne problemy to napiszcie po jakim czasie to do was doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:07, j4c3k.z02 napisał:

Ja mam problem z przesyłką. Zamówienie zostało złożone i opłacone dwa tygodnie temu. Miało
dojść przez pocztę polską. Figuruje jako wysłane ale czekam i czekam a tu nie ma. Jeśli mieliście
podobne problemy to napiszcie po jakim czasie to do was doszło.

Jeśli zamówienie zostało wysłane, to opóźnienie nie jest z winy CD Projekt, tylko Poczty Polskiej. Najlepiej skontaktuj się z działem obsługi klienta, a CDP pewnie zainterweniuje gdzie trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się jeszcze zapytać mam w koszyku kilka gier i pada to czemu jak chcę dorzucić podkładkę z Gothica nie pojawia się ona w koszyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania dotyczące sklepu:
1. Kiedy będzie można rezerwować w pre-orderze Wiedźmina i Guild Wars: Eye of the North?
2. Jak można przerejestrowac grę na inne konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:12, Piotrbov napisał:

1. Kiedy będzie można rezerwować w pre-orderze Wiedźmina i Guild Wars: Eye of the North?

Ufff...dosyć daleko w przyszłość wybiegasz. Na razie to pytanie pozostanie raczej bez odpowiedzi ;]

Dnia 03.06.2007 o 19:12, Piotrbov napisał:

2. Jak można przerejestrowac grę na inne konto?

Normalnie ;P Wpisując kod rejestracyjny na drugim koncie. Tyle, że o ile pamiętam nie przechodzą wtedy wPLN, ale nic nie stoi samemu przerejestrowaniu na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:00, ko?nik napisał:

Ufff...dosyć daleko w przyszłość wybiegasz. Na razie to pytanie pozostanie raczej bez odpowiedzi
;]


Dość daleko? już za nie całe 3 miesiące będzie Wiedźmin, a Guild Wars: Eye of the North można w pre-orderze zamówić w zagranicznych sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować