Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Ostatnio na starcraft2.com update pojawiają się coraz częściej, tym razem pojawiło się info o grze StarCraft: The Board Game, jestem bardzo ciekawy ile gra będzie kosztowała w Polsce, chciałbym aby cena nie przekroczyła 100 zł bo wtedy być może kupiłbym sobie ale znając wygórowaną politykę cenową Bllizarda to niestety mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:33, Sebat1 napisał:

Ostatnio na starcraft2.com update pojawiają się coraz częściej, tym razem pojawiło się info
o grze StarCraft: The Board Game, jestem bardzo ciekawy ile gra będzie kosztowała w Polsce,
chciałbym aby cena nie przekroczyła 100 zł bo wtedy być może kupiłbym sobie ale znając wygórowaną
politykę cenową Bllizarda to niestety mało prawdopodobne.


Gra kosztuje 239.90 zł ;). No to czas zacząć zbierać .


Więcej informacji http://www.rebel.pl/product.php/1,302/11448/StarCraft-The-Board-Game.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 22:09, Skywalker560 napisał:

To nie Blizzard jest przecież producentem,a poza tym weź na poprawkę gry planszowe WarCraft
i ich ceny.Są całkiem znośne :P.


Rzeczywiście Blizzard nie jest producentem ale na pewno sprzedając licencje na uniwersum Starcrafta sporo na tym zarobił a poroducent żeby na tytule się wzbogacić żąda dośc wysokiej kwoty. Natomiast ceny planszówek o WarCrafcie są znosne ponieważ popyt na nie jest o wiele mniejszy.

ProGamers <--- Własnie takiej ceny się obawiałem, teraz to już wiem że tej gry nie kupie sobie przez najbliższe 2 lata czyli do momenteu obniżki ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest tak wysoka, ponieważ to nie jest wydanie polskie. Sklep sprowadza grę z zagranicy, więc dochodzą do tego dodatkowe koszta i sama cena nie jest dostosowana do polskiego rynku. Między innymi dlatego jest tak wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 16:44, Czedwik napisał:

Cena jest tak wysoka, ponieważ to nie jest wydanie polskie. Sklep sprowadza grę z zagranicy,
więc dochodzą do tego dodatkowe koszta i sama cena nie jest dostosowana do polskiego rynku.
Między innymi dlatego jest tak wysoka.


Wszystko zależy od producenta i poczęści od Blizzarda, uważam że cena 150 zł to minimum co wygląda już znacznie lepiej ale trzeba też wziąść pod uwage to że teoretycznie Polskiej premiery może wogóle nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło. Pojawił się dział "Community" na stronie SC2, jak również dwa nowe batche zawierające ciekawe info...

Więc Nullifier, czyli dawny Stasis Orb, zyskał kozacką nazwę, tak samo jak nowy, większy Firebat, zwany odtąd Marauderem. Nowe nazwy nawet mi się podobają, ale jednak do Firebata można było się przez te lata przyzwyczaić ;) .

Drugą informacją która przykuła mą uwagę to zdolności Nullifiera - Force Field i Null Void, jak również umiejętność przekazywania energii pomiędzy jednostkami Protossów. Z opisu wynika, że Force Field to taki nowy Maelstrom, jednak użyteczny w wąskich przejściach i nie unieruchamiający jednostek, ale nadal skutecznie rozdzielający oddziały... wnioskuje więc, że pomysł z Twilightami dysponującymi MS się nie sprawdził. Z kolei Null Void to po prostu Warcraftowy Silence... więc z pewnością może się przydać. Ale czy fakt, że jednostki Tossów mogą sobie przekazywać energię, nie będzie trochę ciężki do zgryzienia... trzeba będzie się przygotować na niespodzianki w postaci HT z przybocznymi bateriami Duracell.

No i ostatnia ciekawa rzecz... Protossi nie łączą się z mocą. Oni się teleportują. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcraft2.com pojawiła się bardzo ciekawa biografia Jima Raynora i aż dwa screenshoty, pewnie powstanie cała seria biografii o wszystkich głównych bohaterach występujących w StarCrafcie, bardzo mi sie to podoba bo nigdy za dużo ciekawych tekstów dotyczących StarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jakiś nowy ze światów. W końcu będzie ich sporo.

Co do samej biografii to potraktowana nieco po macoszemu, ale i tak wygląda to znacznie lepiej niż w przypadku "The story so far"... Szkoda, że nie dodali jakichś bajerów dźwiękowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biografia faktycznie trochę pobieżna. Widać niestety, że za grę odpowiadają inni ludzie co odbija się również na fabule (od dłuższego czasu wydaje mi się, że Metzen ma mało do gadania odnośnie fabuły gier Blizzarda). Poza tym ten nowy wygląd Raynora, taki jakiś dziwny... Niezbyt przypomina tego luzaka z pierwszej części. Nawet rysy twarzy ma inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A druga sprawa, że nigdy nie widziałem go z cygarem w gębie :P. Ale z papierosem to pojawia się raptem na jednym artworku. W ogóle to on jest praktycznie na tamtym artworku identyczny jak Sawyer z Zagubionych ;). Na My Heritage porównałem jego twarz z twarzami aktorów i wyszedł mi akurat Holloway :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche nie w temacie jestem:
czy wiadomo już kiedy odbędzie sie premiera gry ?
i jakie będzie ona mieć wymagania sprzętowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:32, temek napisał:

czy wiadomo już kiedy odbędzie sie premiera gry ?


Ludzie... dość już tych pytań ;). Odpowiedź brzmi: WHEN IT''S DONE. Ale nieoficjalnie mówi się o drugiej połowie 2008.

Dnia 01.02.2008 o 18:32, temek napisał:

i jakie będzie ona mieć wymagania sprzętowe ?


Nie wiadomo, ale nie powinny być duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:33, Skywalker560 napisał:

Ludzie... dość już tych pytań ;). Odpowiedź brzmi: WHEN IT''S DONE. Ale nieoficjalnie
mówi się o drugiej połowie 2008.


Druga połowa 2008....czyli pewnie w 2009

Dnia 01.02.2008 o 18:33, Skywalker560 napisał:

Nie wiadomo, ale nie powinny być duże.


Nie dobrze, ale gdzieś czytałem, że będzie spokojnie działac nawet na słabszych kompach, a przy tym fajnie wygladać, zreszta jak wszystkie gry Blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak nie zdążą z premierą w 2008. Zwłaszcza, że drugi dodatek do WoW się opóźnia, a zanosi się na to, że SC2 będzie dopiero po nim. Byłoby to pierwszy raz w historii Blizzarda gdyby dwie gry wydali w jednym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu, ale "Easy Rider" podchodzi mi do gustu bardziej niż Bruce Willis. W sumie skoro się stoczył, to po co ma się golić? Czemu ma nie jarać jak pociąg? W ciągu 4 lat człowiek potrafi się naprawdę zmienić. Oby tylko przedziurawił czaszkę Sarah na wylot i będę usatysfakcjonowany. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:56, luzac napisał:

Czemu ma nie jarać jak pociąg?


A tak, bo ja nie lubię fajek :P. Ale pić może :P. Wystarczy kurzący Findlay ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:56, luzac napisał:

W sumie skoro się stoczył, to po co ma się golić? Czemu ma nie jarać jak pociąg? W ciągu 4 lat człowiek potrafi się naprawdę zmienić.


Faktycznie tutaj masz rację, w ciągu 4 lat człowiek może się zmienić, a on się zmienił i to bardzo. Wkońcu kiedyś wierzył w to co robi, a teraz po kilku latach rozpił się, przestał golić, a cała jego eskapada trzyma się tylko dzięki jego dowódcy.

Dnia 01.02.2008 o 19:56, luzac napisał:

Oby tylko przedziurawił czaszkę Sarah na wylot i będę usatysfakcjonowany. :D


Ale co ty masz do Kerri... Mi tam raczej zależy na tym, żeby posłuchał Zeratula i zapobiegł odrodzeniu rasy Durana.

A co do screenów , o których któs mówił, to pochodzą one z filmiku pokazanego na BlizzConie. Dosyć ciekawy jest i pokazuje jak wygląda kampania pomiędzy misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować