Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Nie jest za dobry. Pozostaje mieć nadzieję, że model zostanie zmieniony tak jak to było w przypadku Siege Tanka, gdzie odbyło się to na życzenie fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się kierunek, w jakim Blizzard zmienia rasę Zergów od czasów StarCraft: Ghost. "Uowadzianie", zielona krew czy opary - co to ma być? Zergowie tylko kiedyś byli insektami, jedyną pozostałością po dawnych Zergach są larwy, Cerebraci i Nadświadomość, teraz zaś w swoich szeregach owadów raczej nie mają. Zerglingi wyewoluowały od jakichś gadów czy płazów, Hydralisk też nie wygląda na owada - zresztą po zabiciu choćby Hydralisków widać, że mają kości. Wg mnie Blizzard nie powinien dodawać tych głupich skrzydełek Zerglingom. Chociaż i tak lepiej wyglądają niż w SC: Ghost i WarCrafcie III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 13:03, Xlol1 napisał:

kiedy ma wyjść starcraft 2?


A poczytać nie łaska? Zgodnie z polityką Blizzarda - WHEN IT''S DONE. Ale mówi się o drugiej połowie 2008 czy też pierwszym kwartale 2009 (gdzieś tak czytałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 13:06, Skywalker560 napisał:

Nie podoba mi się kierunek, w jakim Blizzard zmienia rasę Zergów od czasów StarCraft:
Ghost. "Uowadzianie", zielona krew czy opary - co to ma być?

Dokładnie, ta krew to dziwne. Mam nadzieję, że przynajmniej część jednostek będzie miała czerwoną :/ Przecież jak ginął Zergling czy Hydralisk to zostawiał czerwone plamy krwi. To "uowadzianie" Blizzard tłumaczy tym, że Zergowie cały czas ewoluują i stąd nieco zmieniony wygląd np. Zerglingów. Fakt jednak, że posuwają się nieco za daleko. Może wynika to po części z niewiedzy nowych designerów? Nie sądzę, aby oryginalni twórcy mogli by popełniać aż tak oczywiste błędy. Mam nadzieję, że skoro Blizzard pozwala fanom zadawać pytania i sugestie, to wezmą do siebie te uwagi (bo spotyka się to z dużym odzewem starych fanów, przecież gdyby nie oni to nadal byłby inny model Siege Tanka) i nieco poprawi tą rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:33, Czedwik napisał:

To "uowadzianie" Blizzard tłumaczy tym, że Zergowie cały czas ewoluują i stąd nieco zmieniony
wygląd np. Zerglingów.


Kto wie czy w kolejnej odsłonie lub dodatku zerglingi nie nauczą się latać. Skoro ewolucja to do czegoś te skrzydełka muszą być potrzebne ;)

>Mam nadzieję, że skoro Blizzard pozwala fanom zadawać pytania i sugestie, to wezmą do siebie te uwagi

Jak już wspomniałeś w sprawie czołgów słuchali i posłuchali. Po drugie, ludzie chcieli firebatów, dostali. Kto wie jak w końcu to wszystko będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zainteresował StarCraft i chciał bym rozpocząć przygodę z grą.Tylko chciał bym wiedzieć czy istnieje jakaś stronka typ StarCraft Wiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:39, Daimon_Frey napisał:

Kto wie czy w kolejnej odsłonie lub dodatku zerglingi nie nauczą się latać. Skoro ewolucja
to do czegoś te skrzydełka muszą być potrzebne ;)


Ja wręcz myślę, że te skrzydełka będę służyły do czegoś w rodzaju "podfrunięcia" na klify. Coś jak jet packi u Reaperów u Terran.
To byłoby moim zdaniem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 21:11, Feno napisał:

Ja wręcz myślę, że te skrzydełka będę służyły do czegoś w rodzaju "podfrunięcia" na klify.
Coś jak jet packi u Reaperów u Terran.
To byłoby moim zdaniem fajne.

Ale chyba trochę za mocne, jak na jednostkę podstawową i przeznaczoną do stosowania w dużych ilościach. Bo de facto Zergowie mieliby wtedy łatwiej w początkowej fazie gry. Może mniej by to znaczyło dla początkujących graczy, ale dla tych lepszych taka umiejętność miałaby bardzo duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jednak Zerglingi powinny zostać tymi "raptorami" jak kiedyś. W sumie to nie wiadomo, czym to są (jest teoria, że to płazy - vide Spawning Pool), ale IMHO te skrzydełka zostały dołożone przez miks DNA z innymi gatunkami zwierzaków. Nie sądzę, by Zerglingi mogły latać - Blizzardowcy raczej dodali je dla samych li tylko skrzydełek, Zerglingi jedynie "podskakują", czyli to jest raczej nowy styl poruszania, ale nic, co by wpłynęło na mechanikę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mogłoby to być jako upgrade. Np tak jak "Adrenal Glands" w pierwszej części, do zrobienia którego trzeba było Hive''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem.Myślę że to mało prawdopodobne ale może byśmy wysłali maila do wydawnictwa isa z prośbą o wydanie polskiej edycji StarCraft:the board game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 13:08, Galadin napisał:

Mnie tam od początku nie podobała się kolorowa cukierkowa grafika w SC2. Nie czuć tego
ciężkiego klimatu z jedynki.


Jedynka nie miała ciężkiego klimatu... tylko bardzo swojski ;). Jeden utwór Protossów w pewnym momencie mnie co prawda miażdżył i przeżuwał :P, ale SC ma w moim odczuciu bardzo swojski klimat, do tego w mojej okolicy atmosfera jest identyczna xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:11, Skywalker560 napisał:

do tego w mojej okolicy atmosfera jest identyczna xD.


hehe lataja ludkowie w zbrojach z latarkami podczepionymi do przegubow:D i do tego dziwne zwierzeta przypominajace jaszczury?:) hehe to zaiste ciekawa okolica xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować