Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

W "Terms of use" masz napisane iż, że np. BN może być 24/7 offline.. Zgodziłeś się na to.. Czyli nie ma co narzekać, że dostajesz dropy i bnet siada.. A po drugie to co mówisz o "draw" działa w dwie strony, bo dostajesz dropa, dropa dostajesz jak tracisz połączenie z netem, czyli.. Jak przegrywasz zamiast ragequit albo emoquit wyłączasz neta i.. pampampam "Huraaa, udało mi się uniknąć porażki!!!1111oneone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 19:26, B1SH0P napisał:

W "Terms of use" masz napisane iż, że np. BN może być 24/7 offline.. Zgodziłeś się na
to.. Czyli nie ma co narzekać, że dostajesz dropy i bnet siada.. A po drugie to co mówisz
o "draw" działa w dwie strony, bo dostajesz dropa, dropa dostajesz jak tracisz połączenie
z netem, czyli.. Jak przegrywasz zamiast ragequit albo emoquit wyłączasz neta i.. pampampam
"Huraaa, udało mi się uniknąć porażki!!!1111oneone".


szkoda tylko ze ten ''Term to use'' czytasz online po zakupieniu gry.

Ja nie dostalem klasycznego DC ze mnie wywalilo do menu logowania, tylko wyskoczyl napis Archivment off etc, po czym wyrzucilo mnie do Score Screen, a nastepnie zamiast statystyk zobaczylem napis Error. To juz nie pierwszy raz zreszta, co jest irytujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 19:04, Feno napisał:

To chyba trafiłeś w złe miejsce do żalenia się. Nikt ci tu BN''ta nie naprawi. Proponuję
zgłosić się bezpośrednio do źródła i tam się wypłakać...


To jest temat o starcrafcie 2, napisalem jakie dzieja sie rzeczy w dopracowanej na 100% grze blizarda i jakie sa tego konsekwencje. A ty nie bedziesz mi mowil gdzie moge pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 20:08, Gosu napisał:

To jest temat o starcrafcie 2, napisalem jakie dzieja sie rzeczy w dopracowanej na 100%
grze blizarda i jakie sa tego konsekwencje. A ty nie bedziesz mi mowil gdzie moge pisac.


Owszem będę, bo jest to temat o SC2, jak sam powiedziałeś.
Powtarzam więc, żebyś napisał do Blizzarda o tym, iż zostałeś oszukany, ponieważ nigdzie nie było napisane przed zakupem gry, że BN będzie od czasu do czasu się wieszał i zaniżał ci statystyki, którymi mógłbyś się potem chwalić przed kolegami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem Ci nie odpisywać widząc twój rage, ale jednak zmieniłem zdanie. Po pierwsze pamiętaj że SC2 to tylko gra i wkurzanie się że coś nie działa tak jak powinno i obwieszczanie to całemu światu jest dość głupie. Głupsze jest też to że wkurzasz się bo straciłeś kilka punktów, które są tylko dodatkiem do samej gry. Jeśli jesteś pr0 gamerem punkty nie są ważne, jeśli nie jesteś również nie. Punkty są ważne tylko dla statsiarzy, a dla tych szkoda czasu.
Z mojej strony tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 22:38, Piter_Fersin napisał:

Miałem Ci nie odpisywać widząc twój rage, ale jednak zmieniłem zdanie. Po pierwsze pamiętaj
że SC2 to tylko gra i wkurzanie się że coś nie działa tak jak powinno i obwieszczanie
to całemu światu jest dość głupie. Głupsze jest też to że wkurzasz się bo straciłeś kilka
punktów, które są tylko dodatkiem do samej gry. Jeśli jesteś pr0 gamerem punkty nie są
ważne, jeśli nie jesteś również nie. Punkty są ważne tylko dla statsiarzy, a dla tych
szkoda czasu.
Z mojej strony tyle.


Kazdy ma swoje podejscie do gry, ja jak cos robie to chce to zrobic na 100%. Dla kogos moze byc zabawa granie w Castom Games, dla innych robienie Brutal w kampani, mnie cieszy natomiast to kiedy mam dobry ranking, to jest moj cel, nasmiewanie sie z niego jest nie mniej glupsze od tego ze skrytykowalem na forum blizarda, po tym jak niejednokrotnie stracielm punkty z powodu bledu BN. Glupota byloby jakbym przegrywal z wlasnej winy i mial pretesje o to na forum. Zeby wyjasnic Ci bardziej sytuacjie dodam ze kiedy jestes w pierwszej 20 diamond, zadko kiedy przynajmniej w naszym przypadku spotykasz kogos kto jest favored, dlatego za wygrane dostajesz marne +6 punktow, a za przegrana nawet -24, a wcale ludzie slabo nie graja, wiec jezeli angazujesz sie w cos i po tygodniach w koncu Ci sie udaje, a tu nagle w przeciagu 20 minut tracisz to i w dodatku nie ze swojej winy, to przepraszam ale ciezko sie nie wkurzyc. Z mojej strony tyle.


ps. Tak jeszcze dodam, ze dzisaj mam dzien wolny, po calych 6 dniach tyrania, wypadaloby ze za gre ktora dalem 200 zl mogl sobie w wolny dzien pograc, tymczasem jest po 00:00 a gra jak od rana dostawalem dc tak dalej je dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu, ale czemu ty się w ogóle tłumaczysz? Mnie tam ten padający BN nie ziębi, nie parzy, ale DOSKONALE rozumiem twoje zażalenie. Co to za głupie tłumaczenie EULĄ? BN w SC2 pada bardzo często i nie ma co do tego w ogóle dyskusji. Masz prawo do własnego zdania i w sumie wcale ci się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 06:52, Undertaker napisał:

Gosu, ale czemu ty się w ogóle tłumaczysz? Mnie tam ten padający BN nie ziębi, nie parzy,
ale DOSKONALE rozumiem twoje zażalenie. Co to za głupie tłumaczenie EULĄ? BN w SC2 pada
bardzo często i nie ma co do tego w ogóle dyskusji. Masz prawo do własnego zdania i w
sumie wcale ci się nie dziwię...


No nie wierze...dziekuje! Pierwsza osoba na tym forum ktora mnie nie zjechala za to ze skrytykowalem cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 10:39, Gosu napisał:

No nie wierze...dziekuje! Pierwsza osoba na tym forum ktora mnie nie zjechala za to ze
skrytykowalem cos.

Z mojej perspektywy nie wyglądało to jak "zjechanie" za skrytykowanie czegoś. Po prostu część, w tym ja, wierzy, że Blizzard nie jest odpowiedzialny za wszystkie błędy BattleNetu. To jest zresztą faktem, bo zdarzają się rzeczy nieprzewidziane, którym nie da się zapobiec puki nie wystąpią. Oczywiście nie twierdzę, że nie masz racji. Masz jej cząstkę. Faktem jest, że błędy nie powinny się zdarzać, a ostrzeżenie powinno się znajdować na pudełku, ale jeśli umiesz czytać, to już przed zakupem miałeś możliwość sprawdzenia eula na stronie, której adres znajduje się na pudle, tj. starcraft2.com/legal/eula.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 14:24, SSj2 napisał:

> No nie wierze...dziekuje! Pierwsza osoba na tym forum ktora mnie nie zjechala za
to ze
> skrytykowalem cos.
Z mojej perspektywy nie wyglądało to jak "zjechanie" za skrytykowanie czegoś. Po prostu
część, w tym ja, wierzy, że Blizzard nie jest odpowiedzialny za wszystkie błędy BattleNetu ciach..


Ale ile mam jeszcze tlumaczyc ze glownym problemem nie jest dzialanie BN ale to ze wplywa on na tabele, ja rozumiem ze jest tam milion uzytkownikow i moze sie cos schrzanic, ale skoro ktos dostaje kopa z gry do score screen, a nie klasycznego DC, to powinien byc Draw. Ja teraz nie gram poki nie zniknie info przed loginem o tym ze maja issue, bo nie wiem czy znowu nie zobacze napisu Error. Jakbym nie tracil punktow z ich niedopatrzenia to spoko, gral bym moze sie uda moze nie, bez obaw, czekajac cierpliwie az naprawia blad, malo to przez 5 lat w wow sie naczekalem na bllizarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 15:05, Gosu napisał:

(ciach!)

Czy w takim razie nie lepiej zasięgnąć języka tam, gdzie uzyskasz największą pomoc? Znaczy u pomocy technicznej Blizzarda odpowiedzialnej między innymi właśnie za działanie BNtu? Bo patrząc na to z innej strony, my tu sobie gadu gadu, a Blizzard o problemie nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 15:23, SSj2 napisał:

> (ciach!)
Czy w takim razie nie lepiej zasięgnąć języka tam, gdzie uzyskasz największą pomoc? Znaczy
u pomocy technicznej Blizzarda odpowiedzialnej między innymi właśnie za działanie BNtu?
Bo patrząc na to z innej strony, my tu sobie gadu gadu, a Blizzard o problemie nie wie.


Wiesz mi ze wie, mam mase kumpli na BN z roznych zakatkow swiata, gralem razem z nimi w wow, oni juz pisali do Blizarda, nawet moj team mate, myslisz ze oni nam oddadza punkty, taka sama odpowiedz jak kiedy im zglosilem ze moja postac w wow zostala okradziona z 3 000 gold, ze dokladaja wszelkich staran, co moga innego powiedziec, jakby mogli to naprawic to by juz dawno to zrobili, a punktow oddac nie moga, jak i mojego golda w wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 15:38, Gosu napisał:

Wiesz mi ze wie, mam mase kumpli na BN z roznych zakatkow swiata, gralem razem z nimi
w wow, oni juz pisali do Blizarda, nawet moj team mate, myslisz ze oni nam oddadza punkty,
taka sama odpowiedz jak kiedy im zglosilem ze moja postac w wow zostala okradziona z
3 000 gold, ze dokladaja wszelkich staran, co moga innego powiedziec, jakby mogli to
naprawic to by juz dawno to zrobili, a punktow oddac nie moga, jak i mojego golda w wow
:)


O ile jeśli chodzi o punkty to jakoś wątpię żeby Blizz je oddał (bo nie będą chcieli ręcznie ingerować w automatyczny system). Co do bugów - no cóż, one mają to do siebie że są nieprzewidywalne. Jeśli np. planowo wyłączą serwery b.netu, to wtedy aktualnie trwające gry nie powinny ingerować w statystyki. Natomiast gdy występuje bug, z założenia nie był on planowany. A samej usługi Blizz chyba nie chce wyłączać całkowicie, ponieważ część osób może chcieć pomimo problemów grać.

Może powinni w trakcie trwania problemów wyłączać ranking, tak jak czasem wyłączają achievementy. Czyli powiedzmy że gra może dalej szukać gier, ale nie liczyć zmian do rankingu. Ale to i tak nieodpowiednie miejsce na takie sugestie, bo Blizzard tego forum nie czyta.

Co do WoWa - jeśli ktoś cię okradł, to tam akurat Blizzard oddaje gold a także itemy. Kiedyś może były z tym problemy, ale teraz Blizz zajmuje się tym całkiem poważnie. Znajomy nawet dostał maila bezpośrednio od Blizza w momencie gdy mu ukradli konto i sprawę załatwił w ciągu kilku godzin (włącznie z rozmową z GMem w sprawie golda i ekwipunku postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 15:59, Michal256 napisał:

Może powinni w trakcie trwania problemów wyłączać ranking, tak jak czasem wyłączają achievementy.
Czyli powiedzmy że gra może dalej szukać gier, ale nie liczyć zmian do rankingu. Ale
to i tak nieodpowiednie miejsce na takie sugestie, bo Blizzard tego forum nie czyta.


Pozostaje czekac, az w koncu Bn zacznie dzialac poprawnie.

Dnia 21.10.2010 o 15:59, Michal256 napisał:


Co do WoWa - jeśli ktoś cię okradł, to tam akurat Blizzard oddaje gold a także itemy.
Kiedyś może były z tym problemy, ale teraz Blizz zajmuje się tym całkiem poważnie. Znajomy
nawet dostał maila bezpośrednio od Blizza w momencie gdy mu ukradli konto i sprawę załatwił
w ciągu kilku godzin (włącznie z rozmową z GMem w sprawie golda i ekwipunku postaci).


Mi okradli tylko gold i to co mialem w plecaku, zostawili o dziwo moje itemy, mimo ze u vendora 25 g za jeden, dlatego bllizard odp mi ze samego golda nie moga mi oddac, moze pomysleli ze klamie, ale to nie istotne juz, po tym incydencie skonczylem kariere w wow i juz nie mam zamiaru wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten drop bug i do pewnego czasu sledzilem watki o nim na technicznym forum sc2 zarowno eu jak i us . Jest to niestety po stronie kompa i dokladnie nie wiadomo co go powoduje . Od czasu gdy po kazdym meczu robie reset gry nie wypadlem ani razu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 22:46, Miniu napisał:

Tez mam ten drop bug i do pewnego czasu sledzilem watki o nim na technicznym forum sc2
zarowno eu jak i us . Jest to niestety po stronie kompa i dokladnie nie wiadomo co go
powoduje . Od czasu gdy po kazdym meczu robie reset gry nie wypadlem ani razu .


To ciekawe ze kazdy z mojego friend list to ma, a nikt nie ma takiego kompa jak ja, niektorzy nawet graja na laptopach, ja w to nie wierze, predziej bllizard nie zna przyczyny to zwala na konfiguracje. Tez mi tlumaczenie, to wina waszego kompa ale nie wiemy jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z Blizzconu nt. nowych mapek do SC2:
Aiur Chef
Jest to szalona mapa każdy na każdego dla ośmiu graczy, w której kontrolujesz szefa kuchni i musisz przeszukiwać mapę w poszukiwaniu składników potrzebnych do przygotowania smakowitych dań. W każdej rundzie pojawia się sekretny składnik oraz trzy przepisy na potrawy, które trzeba przyrządzić. Przyrządzenie każdej potrawy daje dostęp do różnych nagród, jak punkty, moce lub przedmioty. Szef kuchni z największa ilością punktów pod koniec rundy zostaje obwołany kolejnym szefem kuchni Aiur!

Blizzard DOTA
Jest to mapa drużynowa 5v5 inspirowana popularnym archetypem z Warcraft III – mapą Defense of the Ancients. Najwięksi bohaterowie Blizzard zostali ściągnięci ze swoich uniwersów, by walczyć na polu bitwy inspirowanym motywami szachowymi. Gracz kontroluje bohatera i musi zdobywać nim nowe poziomy, kupować przedmioty oraz współpracować z innymi graczami ze swojej drużyny, by pokonać fale jednostek i w końcu zniszczyć Królewską wieżę drużyny przeciwnej.

Left 2 Die
Jest to mapa, która wyewoluowała z misji „Epidemia” z kampanii Wings of Liberty, w której koloniści na Meinhoff byli zarażani wirusem zergów. W tej misji w trybie kooperatywnym będziesz wraz z przyjacielem odblokowywać, nabywać i wykorzystywać nowe technologie konieczne do przetrwania nocnych szturmów niespotykanych dotąd jednostek zergów, odpierania ich ataków oraz powstrzymania plagi.

StarJeweled
StarJeweled łączy dwa odrębne typy rozgrywki oferując wyjątkowe przeżycia w trybie 2v2. Z prawej strony ekranu toczy się prosta gra w układanie ciągów trzech jednakowych symboli. Ułożenie ciągu pasujących symboli powoduje jego zniknięcie z planszy i wygenerowanie pewnej ilości energii. Energia ta jest wykorzystywana do tworzenia specjalnych jednostek i aktywowania zdolności. By wygrać, trzeba zniszczyć bazę przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować