Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2010 o 19:38, marc95x napisał:

PS - jak zapisać się na turnieje jakieś?


Google nie gryzie wystarczy wpisać SC2 Turnieje albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:49, marc95x napisał:

I pisze mi że wykonałem 24/25 misji, czyli jakąś pominąłem ale zrobiłem 3/4 misji protosów.


Misji jest 29.

3 są z wyboru więc za jednym przejściem możesz zrobić 26 misji.
Jedna jest sekretna. Prawdopodobnie jej nie znalazłeś.
Jeśli pominąłeś ostatnią misję tossów, to łącznie pominąłeś dwie.

Możliwe że przechodząc ostatnią misję utraciłeś na chwilę neta i gra nie zaliczyła achievka. Spróbuj przejść ją jeszcze raz (z sejwa przed jej ukończeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Jak usunąć konto na battle.net''cie ? Pytam na przyszłość, bo trochę irytują mnie moje dane wyświetlane w grze i na stronce (w starcrafta II wiecznie nie będę grał). Najchętniej zmieniłbym imię i nazwisko, ale chyba nie da rady. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 21:10, revolt505 napisał:

Ponawiam pytanie. Jak usunąć konto na battle.net''cie ? Pytam na przyszłość, bo trochę
irytują mnie moje dane wyświetlane w grze i na stronce (w starcrafta II wiecznie nie
będę grał). Najchętniej zmieniłbym imię i nazwisko, ale chyba nie da rady. ; /

Normalnie nie da się skasować konta ani zmienić danych osobowych. Z tego co wiem do takiej operacji na pewno trzeba skanu dowodu osobistego i podania powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, nie chcę przesadzać, ale wtf? Dawno przestane to używać a oni dalej będą to wykorzystywać? Widzę, że mistake''a popełniłem dając częściowo prawdziwe dane osobowe. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 21:05, B1SH0P napisał:

Eeee.. Czy tylko ja mam coś takiego przy próbie logowania się ? "unable to download authentication
module"?

Heh, u mnie Avast wykrywa przy uruchomieniu, że jeden z plików gry jest wirusem. Przez to również pojawia się ten komunikat. Blizzard pewnie coś namieszał przy małej poprawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 21:28, revolt505 napisał:

Eeeee, nie chcę przesadzać, ale wtf? Dawno przestane to używać a oni dalej będą to wykorzystywać?
Widzę, że mistake''a popełniłem dając częściowo prawdziwe dane osobowe. ; /


Twoje imię i nazwisko (i TYLKO imię i nazwisko) wyświetla się tylko u Ciebie i u znajomych których zaprosiłeś/zaprosili cię korzystając z funkcji real ID friend (trzeba zaprosić podając adres e-mail będący loginem). Jeśli nie chcesz żeby u kogoś wyświetlało się twoje imię i nazwisko - po prostu nie korzystaj z tej funkcji (nie zapraszaj nikogo oraz nie akceptuj zaproszeń). Choć zasadniczo ta opcja jest z założenia skierowana do zapraszania tych osób których znasz w realu, a oni raczej i tak znają twoje imię i nazwisko.

Dodatkowo twoje imię i nazwisko domyślnie wyświetla się u znajomych twoich znajomych (z pomocą tej funkcji wspólni znajomi mogą spróbować cię odnaleźć).

Wszystkie te funkcje (częściowo oraz całkowicie) można wyłączyć korzystając ze strony zarządzania kontem na battle.necie. Najprawdopodobniej Twoje dane nie znikną z panelu w grze, ale nikt poza tobą nie będzie ich mógł potem zobaczyć.

Natomiast jeśli podałeś tylko częściowo prawdziwe dane, to rzeczywiście popełniłeś błąd. Podawanie nieprawidłowych danych jest niezgodne z regulaminem battle.netu i może być jedną z kluczowych przyczyn (obok cheatowania i dzielenia się kontem) zamknięcia konta przez Blizzarda. Ponadto w przypadku utraty konta (ktoś włamie ci się na konto, a wierz mi - konta na b.necie, w szczególności te z WoWem, są bardzo wartościowe dla hackerów), nie będziesz miał możliwości odzyskania konta. Blizz w takich sytuacjach musi zweryfikować dane właściciela na podstawie dowodu osobistego, a Twój nie będzie przedstawiał danych które zamieściłeś na battle.necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 21:38, Arcling napisał:

Heh, u mnie Avast wykrywa przy uruchomieniu, że jeden z plików gry jest wirusem. Przez
to również pojawia się ten komunikat. Blizzard pewnie coś namieszał przy małej poprawce.


Mam to samo. Już kiedyś podobne rzeczy działy się w WoWie. Tu raczej pomoże dopiero aktualizacja definicji avasta. Czasami różne programy antywirusowe wykrywają Blizzowego Wardena jako false positive. Warden to taki mały, no w sumie trojan który sprawdza czy nie masz zainstalowanych jakichś programów umożliwiających cheatowanie w grach Blizza (np. maphack).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z real ID wszystko rozumiem. Chodziło mi raczej o blizzarda i jego wiedzę na temat moich danych. No cóż przyznam, że jestem trochę zbyt podejrzliwy. Jeśli chodzi o nieprawdziwe dane to chodziło mi o adres (mam taki mały chaos związany z tym), który można zmienić z tego co wiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 17:04, revolt505 napisał:

Hmmm. Ktoś mi powie czemu po zalogowaniu mam zaciemnioną ikonkę "Jeden gracz" i "powtórki"?


Ostatnio miałem coś takiego, także bywało, że nie mogłem założyć gry ani zagrać Quick Match.. Niby coś ściągało : (
Wystarczy relog i działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować