Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2011 o 03:46, Feno napisał:

Nie sprawdzałem szczerze mówiąc.

Coś znaleźć nie mogłem na bnecie :)
Za to znalazłem inny remake kampanii. Nawet fajnie to wyglądało, dopóki nie usłyszałem "Ich bin Jim Raynor." ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 10:48, Vel_Grozny napisał:

Coś znaleźć nie mogłem na bnecie :)
Za to znalazłem inny remake kampanii. Nawet fajnie to wyglądało, dopóki nie usłyszałem
"Ich bin Jim Raynor." ;P


Hahaha :D
Widocznie tamtej kampanii nie ma. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 13:49, Pupu2 napisał:

W jakich sytuacjach są lepsi maruderzy, a w jakich firebaty?



maruderzy przeciwko ciezszym jednostkom a firebaty przeciwko lekkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 14:39, Pupu2 napisał:

Jak na multi medyka wytrenować?


Medyczki są tylko i wyłącznie w singlu. W multi masz medivaci budowane w Starport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 14:39, Pupu2 napisał:

Jak na multi medyka wytrenować?


Nie da się, niektóre jednostki są dostępne tylko w singlu, np. Firebat, medic, spectre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:29, Pupu2 napisał:

Dwa pytania. Co zrobić aby móc szkolić medyków?

W multi i skirmishach nie am medyków, czy raczej pielęgniarek. Są za to promy ewakuacyjne. W kampanii po wykonaniu odpowiedniej misji dostaniesz możliwość szkolenia pielęgniarek. Patrz na nagrody za misję. Gdzieś na samym początku, nazwy misji nie pomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałam przeciwko protossom (terranami) i juz po minucie miałam jakiegos sabotażujacego proba w bazie. ;/ wtf? co ja mam wtedy zrobić?

Potem mi wbiły jakieś niewidzialne jednostki i wycięły wszystko w pień. ;/ co wtedy powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:19, Pupu2 napisał:

Grałam przeciwko protossom (terranami) i juz po minucie miałam jakiegos sabotażujacego
proba w bazie. ;/ wtf? co ja mam wtedy zrobić?


Pogonić.

Dnia 02.07.2011 o 21:19, Pupu2 napisał:

Potem mi wbiły jakieś niewidzialne jednostki i wycięły wszystko w pień. ;/ co wtedy powinnam
zrobić?


Przeprowadzić zwiad, przygotować jakąś formę detekcji(scan, Turret, Raven).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczęłąm grac w SC2, dużo dobrego słyszałam o tym rankingowaniu. Jak na razie ta gra jest $^%$^ ... zero funu z grania. Gniotą mnie jak chcą.. nie powinien system wypluwac mi rpzeciwników na moim poziomie, a nie 3x lepszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 23:03, Pupu2 napisał:

Zanim zaczęłąm grac w SC2, dużo dobrego słyszałam o tym rankingowaniu. Jak na razie ta
gra jest $^%$^ ... zero funu z grania. Gniotą mnie jak chcą.. nie powinien system wypluwac
mi rpzeciwników na moim poziomie, a nie 3x lepszych?


Będzie wypluwał po tym, jak przydzieli Ciebie do ligi. Pierwsze 5 gier ma na celu ustalenie poziomu umiejętności, więc w nich możesz trafić na każdego, od bronzu po diament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 23:03, Pupu2 napisał:

Zanim zaczęłąm grac w SC2, dużo dobrego słyszałam o tym rankingowaniu. Jak na razie ta
gra jest $^%$^ ... zero funu z grania. Gniotą mnie jak chcą.. nie powinien system wypluwac
mi rpzeciwników na moim poziomie, a nie 3x lepszych?


Zacznij się uczyć grać. Nie graj tak jak w kampanii, bo nic nie wygrasz. Pooglądaj gry innych, lepszych graczy i zacznij wyciągać z nich wnioski i poprawiać swoje błędy - zastanów się co możesz w swojej grze poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 23:03, Pupu2 napisał:

Zanim zaczęłąm grac w SC2, dużo dobrego słyszałam o tym rankingowaniu. Jak na razie ta
gra jest $^%$^ ... zero funu z grania. Gniotą mnie jak chcą.. nie powinien system wypluwac
mi rpzeciwników na moim poziomie, a nie 3x lepszych?


Tu możesz pooglądać jak grają inni http://www.teamliquid.net/video/streams/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 23:03, Pupu2 napisał:

Zanim zaczęłąm grac w SC2, dużo dobrego słyszałam o tym rankingowaniu. Jak na razie ta
gra jest $^%$^ ... zero funu z grania. Gniotą mnie jak chcą.. nie powinien system wypluwac
mi rpzeciwników na moim poziomie, a nie 3x lepszych?


Na youtube możesz poszukać casterów którzy komentują mecze. Warto oglądnąć parę meczy aby podłapać jak się gra (wielu z nich ma specjalne filmiki poświęcone podstawom, przykładowym buildom itp.)
Szukaj na youtube: HuskyStarcraft, PsyStarcraft, Day9, AhnarisStarcraft

Podstawowa strategia to:
- buduj dużo robotników (praktycznie przez cały czas; jak masz ponad 20 przy krysztalkach + po 3 w gazie to już czas na nową bazę)
- buduj jednostki cały czas jak tylko masz kase; gdy kasy masz za dużo (500+) to znaczy że potrzbujesz więcej budynków produkcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować