Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2010 o 14:41, Matteos napisał:

Zmiażdżyło mnie:


Moja ocena: kapitalne. Czego to fani StarCraft II nie wymysla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 15:25, Wojman napisał:

Moja ocena: kapitalne. Czego to fani StarCraft II nie wymysla. :)


Cóż, na razie nie wymyślili, kto jest polskim wydawcą SC 2... Ale skoro ludzie zaczynają śpiewać ballady o grze, która jest w wersji beta, to niechybny znak, iż ona wielką grą jest.

A co stworzą po premierze? Najpierw wezmą się za porządne UMSy. Te obecne są strasznie nędzne (albo przynajmniej niedopracowane), ale to przecież dopiero początek. A właściwie pre-początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 18:58, Matteos napisał:

A co stworzą po premierze? Najpierw wezmą się za porządne UMSy. Te obecne są strasznie
nędzne (albo przynajmniej niedopracowane), ale to przecież dopiero początek. A właściwie
pre-początek.


Nędzne to nie są. Jak na obecne doświadczenie map makerów są niezłe, ale faktycznie nie ma niczego super, w rodzaju Helms Deepa, czy Impossible Scenarios z jedynki.

Ale pobawię się edytorem, jak już zamkną betę. Teraz to będę grał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UMSy? Rozumiem że jakieś mody do gry. Zbytnio nie jestem w temacie. Z Custom Games to podobał mi się wyścig-ucieczka przed zerglingami, nawet fajne. TD są kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 21:57, Gromo napisał:

UMSy? Rozumiem że jakieś mody do gry. Zbytnio nie jestem w temacie. Z Custom Games to
podobał mi się wyścig-ucieczka przed zerglingami, nawet fajne. TD są kiepskie.


Use map settings, czyli nie są to mody tylko mapki które włączone jako UMS, używają ustawień mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie, ze nikt z was nic nie pisze o "nowym" battle.net. Ostatnio doszlo do mnie (na poczatku odrzucalem ta mysl, widzac przyczyne w samej becie), ze bli$$ard z activi$ion wycieli z battle.netu pokoje - czaty... Jak oni sobie wyobrazaja komunikacje pomiedzy ludzmi? Przez facebooka i smetny czacik z listy znajomych? Przeciez to kpina.

Kolejne "features": jeden klucz = jedno konto? WTF? Czyli co, jesli kupie gre, to np. moj brat musi kupic kolejna kopie zebysmy nie grali na tym samym koncie?

Dalej - zeby zagrac z ludzmi z USA musze KUPIC KOLEJNY EGZEMPLARZ gry, bo na koncie z EU nie wejde na serwer US (i odwrotnie)?

Mam nadzieje, ze ludzie nie pozwola sobie na takie traktowanie, jesli bli$$/acti nie zmieni swojego podejscia - to bedzie ostatnia gra ktora od nich kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 11:39, Garett napisał:

Kolejne "features": jeden klucz = jedno konto? WTF? Czyli co, jesli kupie gre, to np.
moj brat musi kupic kolejna kopie zebysmy nie grali na tym samym koncie?

Tak samo jak w praktycznie każdej grze wydanej po 2006 roku.

Dnia 31.05.2010 o 11:39, Garett napisał:

Dalej - zeby zagrac z ludzmi z USA musze KUPIC KOLEJNY EGZEMPLARZ gry, bo na koncie z
EU nie wejde na serwer US (i odwrotnie)?

Jeśli dobrze się orientuję, rozgrywki pomiędzy serwerami mają zostać dodane w przyszłości, w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 11:40, ww3pl napisał:

Tak samo jak w praktycznie każdej grze wydanej po 2006 roku.


I co, to ma byc koronny argument? SC2 to nie "kazda gra." Jakos jedynka miala tryb skroconej instalacji wlasnie dla multi (lan), a w warcraft 3 mozna bylo miec iles kont. Nie wspominam juz z litosci o cenie. 200 zl za jedno konto?

Dnia 31.05.2010 o 11:40, ww3pl napisał:

Jeśli dobrze się orientuję, rozgrywki pomiędzy serwerami mają zostać dodane w przyszłości,
w razie potrzeby.


Potrzeba JUZ jest. Zwykle naciagactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garretowi chodzi chyba o to ze nie mozna miec wiecej niz jeden profil gracza na koncie? Cos takiego pewnie przydalo by sie osoba ktore nie beda grac w swoim domu same .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena, ceną, nie wiadomo, jakiej się spodziewać.

Nikt nawet nie wie, kto tak naprawdę jest wydawcą SC2 w Polsce. Stąd tez liczyłbym bardziej na te 99-129 zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały dopisek.

... a co z kontem gościa? ;-) Do gry multiplayerowej starczy. Do gry ''w singla'' spokojnie można założyć więcej niż jedno konto. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft II bedzie przypisany do jednego konta battle.net, ale bedzie mozna zalozyc kilka profili graczy wiec nie ma zadnego problemu. Gra USA - UE ma byc dodana w przyszlosci podobnie jak czat w nowym BN. Nie ma wiec po co sie na zapas denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman, masz jakies podstawy do takiego stwierdzenia czy po prostu im jeszcze wierzysz? :) Ja niestety nie jestem takim optymista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 11:39, Garett napisał:

/ciach/


Jakbym słyszał Husky''ego, ostatnio właśnie wrzucił te same zastrzeżenia na swoim kanale(KOTKI!)... nie ma co ukrywać, brak każdej z tych rzeczy jest zły, ale ja wolę zachować swoje uwagi do finalnego release''u. Mnie i tak zależy głównie na kampanii, jak i możliwości gry w UMSy, ale doskonale rozumiem tych, którzy traktują SC2 jako nowego członka e-sportu, nowy BN stwarza im naprawdę potężne bariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo SC2 będzie nową e-sportową konkurencją i w multi do tego jest przygotowywany (w końcu szlachectwo i tytuł StarCraft zobowiązuje), szkoda trochę, że takie głupie bariery się pojawiają. Ale ja i tak zainteresowany jestem przede wszystkim singlem, edytorem, UMS-ami i ew. rozgrywkami przez sieć, ale to raczej ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 11:39, Garett napisał:

Dziwie sie, ze nikt z was nic nie pisze o "nowym" battle.net. Ostatnio doszlo do mnie
(na poczatku odrzucalem ta mysl, widzac przyczyne w samej becie), ze bli$$ard z activi$ion
wycieli z battle.netu pokoje - czaty... Jak oni sobie wyobrazaja komunikacje pomiedzy
ludzmi? Przez facebooka i smetny czacik z listy znajomych? Przeciez to kpina.


Mówisz o kanałach Battle.netu? Nie ma ich w becie, to prawda. Ale na forum BN pisali, że kanały powrócą w jednym z pierwszych patchy...

Dnia 31.05.2010 o 11:39, Garett napisał:

Kolejne "features": jeden klucz = jedno konto? WTF? Czyli co, jesli kupie gre, to np.
moj brat musi kupic kolejna kopie zebysmy nie grali na tym samym koncie?


Co by nie mówić, piractwo szaleje. Poza tym tak było od zawsze w grach Blizzarda...

Dnia 31.05.2010 o 11:39, Garett napisał:

Dalej - zeby zagrac z ludzmi z USA musze KUPIC KOLEJNY EGZEMPLARZ gry, bo na koncie z
EU nie wejde na serwer US (i odwrotnie)?


A po co chcesz wchodzić? Lubisz lagi? Chcesz Jankesom dokopać?

Dnia 31.05.2010 o 11:39, Garett napisał:

Mam nadzieje, ze ludzie nie pozwola sobie na takie traktowanie, jesli bli$$/acti nie
zmieni swojego podejscia - to bedzie ostatnia gra ktora od nich kupie.


Aaaa. Ale jednak kupisz? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 16:12, Garett napisał:

Przeczytaj sobie wywiad wyzej i napisz to jeszcze raz.


Pobieżnie przeczytałem. I nie wiem, co jest nie tak.

Well, if we''ve done our job right in terms of the matchmaking service, then hopefully they won''t feel like they''ll need it for that service.

Nie jest tutaj JASNO powiedziane, że kanałów nie będzie. Tu jest napisane, że ten gość uważa, że kanały nie są potrzebne. Poza tym on jeden nie jest alfą i omegą.

Co to reszty mojego posta, wywiad nie wpływa na treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować