Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2010 o 22:59, Dark_Sebat napisał:

I mam jeszcze jedno małe pytanko. Czy ja jestem dobrze poinformowany, kolejne części
StarCrafta II będą wychodzić w półtorarocznych odstępach?


Tak chyba powiedział ktoś z Blizzarda w jednym z wywiadów.
Znając Blizzarda, oni nie mają w zwyczaju dodawać do gry kilku małych pypci i wydawać po 200 zł jako dodatek. Jak już wprowadzają coś nowego, to jest to naprawdę Nowe przez duże N. Wystarczy popatrzeć na wszystkie dotychczasowe dodatki tej firmy. A zatem HotS będzie zapewne czymś więcej niż tylko kontynuacją fabuły WoLa. Tego możemy być raczej pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś, że masz taki fajny ''ficzer''? ;-)

EDIT

Polska wersja battle.net nie jest taka tragiczna. "Gratulacje. Popsułeś stronę." rozbawiło mnie bardziej, niż oryginał. Genialnie to brzmi po naszemu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 00:08, Wojman napisał:

Dobre nowiny. Do premiery StarCraft II nie dziela nas juz dni, lecz godziny. :)


Hehe, na spokojnie. Ja nawet nie jestem pewien czy grę dostanę od razu we wtorek, a nóż widelec w centrum Warszawy w Juniorze wszystko wyprzedadzą i co wtedy ? :-)
Wiem jedno, że jeśli zacznę już kampanię, to przestanę zaglądać na to forum przez jakiś czas :-), przynajmniej dopóki nie przejdę jej tak ze dwa razy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 00:16, Dann napisał:

Wiem jedno, że jeśli zacznę już kampanię, to przestanę zaglądać na to forum przez jakiś
czas :-), przynajmniej dopóki nie przejdę jej tak ze dwa razy. :-)

Kampanię przejdę raz. No, może potem, przed HotS jeszcze raz, ale raczej na tym się zakończy ;). Bardzo zaś polubię Multi...
Swoją drogą, ma ktoś jakieś informacje, o hybrydach (ras), które mają się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status mojej przesyłki zmienił się na coś takiego:pakowane i przygotowywane do wysyłki, zostanie wysłane 26.7.2010
Czyli wystarczy poczekać, aż dobra wróżka UPS odbierze moją paczkę od elfów z magazynu gdy ukończą one jej pakowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 09:09, ZanVaelius napisał:

Status mojej przesyłki zmienił się na coś takiego


U mnie to samo :D, no mam nadzieję, że jutro będzie. A do jutra jeszcze tyle godzin :(, a i tak zagram dopiero jak przyjdę z roboty wieczorem buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby dokładnie rok temu ktoś napisałby w tym temacie, że za 366 dni będziemy mieli możliwość zagrania w pełną wersję StarCrafta II, to uwierzylibyście? Pewnie wiele osób nie tylko by nie uwierzyło, ale wręcz i wyśmiało takie stwierdzenie. ;P

Dzień na który fani StarCrafta czekali prawie 12 lat już za 14 i pół godziny. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 09:13, Damianuss1 napisał:

U mnie to samo :D, no mam nadzieję, że jutro będzie. A do jutra jeszcze tyle godzin :(,


U mnie tez. :)

Dnia 26.07.2010 o 09:13, Damianuss1 napisał:

a i tak zagram dopiero jak przyjdę z roboty wieczorem buuu.


Nastepnym razem kup laptopa i bierz go do roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 09:32, Wojman napisał:

Nastepnym razem kup laptopa i bierz go do roboty. :)

Co prawda wolny czas w pracy mogę sobie sam wyznaczać, ale jednak to nie będzie to samo co w domku, wygodnie przy stacjonarnym ;P, jakoś przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Widzieliście, po ile SCHODZĄ pety do WoW?
30$.

90 zł za Thora, który będzie biegał za Tobą, podobnie jak za milionem innych graczy.

Poniżej, moja reakcja.

20100726100422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 10:04, ww3pl napisał:

90 zł za Thora, który będzie biegał za Tobą, podobnie jak za milionem innych graczy.


Ale przeciez, te pety ktore sa dodawane do EK StarCraft II z tego co sie orientuje sa przypisane do konta posiadacza tej EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 10:25, ww3pl napisał:

Ludzie ''jakoś'' te pety sprzedają, czyli coś musi być na rzeczy.


Też myślałem, że będzie można je sprzedawać, chociaż EK nie zamawiałem, dopóki Wojman mi nie dał do myslenia w innym temacie :)

Bashiok się krótko wypowiadał na ten temat na forum: http://forums.battle.net/thread.html?topicId=26262767635&sid=3000&pageNo=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Blizz. Bo w końcu cały świat gra w WoW.

... a już myślałem, że część ceny EK uda mi się odzyskać. I znów skłaniam się ku edycji standardowej za 169 zł z pobliskiego sklepu (+ plakat), bo 400 zł to lekkie przegięcie teraz.

WYBORY, WYBORY. Jak wielkim jestem nerdem?

Prawdopodobnie jutro się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 10:34, ww3pl napisał:

... a już myślałem, że część ceny EK uda mi się odzyskać. I znów skłaniam się ku edycji
standardowej za 169 zł z pobliskiego sklepu (+ plakat), bo 400 zł to lekkie przegięcie
teraz.

WYBORY, WYBORY. Jak wielkim jestem nerdem?

Prawdopodobnie jutro się dowiemy.


Samehereuknow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W EK dodatków do WoW''a był klucz który trzeba było wykorzystać w grze,tak samo z petami z BlizzConów bodajże i z całym tym fajnym szmelcem z WoW TCG.Może teraz będzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Anglii sprzedają EK za 60 funtów, ale niestety na game.co.uk nie wysyłają za granicę, a przesyłka w amazonie kosztuje chore pieniądze, ale jeśli znasz kogoś tam mieszkającego to możesz go poprosic żeby Ci kupił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować