Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2010 o 18:31, Dann napisał:

W sensie, że problemy finansowe czy np.gdzieś wyjeżdżasz ?


Ni mom piniędzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 18:31, Dann napisał:

zupełnie nowy pojazd u Terran, coś kompletnie nowego z jakąś dziwną nazwą i wyglądem.


Poza rzeczami tworzonymi specjalnie do kampanii, jak np. specjalnych transporterach opancerzonych, które było witać podczas pokazanej już dawno jednej z misji singlowych, w grze pojawią się pewnie wszystkie jednostki, które były tworzone do multi, ale zostały z różnych powodów odrzucone. A wśród nich pewnie Soul hunterzy, Tempesty, Reavery u protossów czy Lurkery u zergów.
Zresztą, już jak była beta wystarczyło przejrzeć nazwy portretów by dowiedzieć się że w grze pojawią się m.in: Sęp i Grzechotnik u terran, Aberracja i Lewiatan u zergów :)
Poza tym tworzyli przecież specjalne modele dla bohaterów, chociażby Selendis (specjalny model Carriera) i Mohandar (specjalny model Void Raya lub Feniks jeśli dobrze pamiętam)

Dnia 26.07.2010 o 18:31, Dann napisał:

A dochodzą jeszcze upgrady i to nie byle tam większe obrażenia o 1% czy cuś, tylko naprawdę
porządne, np. u siege tanks zmniejszenie splash dmg dla przyjaznych jednostek aż o 75%!


Albo specjalne wieżyczki dla bunkrów :)

Dnia 26.07.2010 o 18:31, Dann napisał:

Kupuje pan ? Tak poproszę dwie sztuki. :-P


Kupuję, ale tylko jedną.... na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 18:37, Undertaker napisał:

Skąd niektórzy z Was mają już pudełka z grą?

Jakieś sklepy mają w nosie wyznaczoną datę przez Blizz na sprzedaż SC2 i sprzedają wcześniej będąc nie fair w stosunku do innych sklepów. Za coś takiego są zdaje się kary.

Dnia 26.07.2010 o 18:37, Undertaker napisał:

Ciągle mam wesoły status przesyłki "Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" choć sama
przesyłka jest już w wysłanych. Ktoś jeszcze tak ma?

Też tak mam. Tu chodzi pewnie o nieuaktualnione informacje, które do końca dnia powinny się zaktualizować :). Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać wcześniej sobie mogą. Jakby nie patrzeć teraz gry nie idzie nawet zainstalować a co dopiero pograć (to będzie dopiero możliwe w dniu premiery) więc chyba nikt nie powinien się czuć pokrzywdzony. Choć z drugiej strony rozumiem, bo wiem że jak ktoś zamówił to pewnie już chciałby chociaż teraz popatrzeć na swój egzemplarz, zwłaszcza jak kupiło się edycje kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2010 o 18:51, Damianuss1 napisał:

Też tak mam. Tu chodzi pewnie o nieuaktualnione informacje, które do końca dnia powinny
się zaktualizować :). Tak sądzę.


Czyli nie jestem osamotniony ufff. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 18:31, Dann napisał:

Co zauważyłem, że kampania umożliwi dostęp do jednostek na multi nie osiągalnych z pierwszego
SC jak Firebaci, Vulture, Goliaty, Science Vessel itd. No po prostu poezja. :-) Ale ale...
bo o tym było wiadomo już od jakiegoś czasu. Natomiast na jednym ze screenów widać ewidentnie
zupełnie nowy pojazd u Terran, coś kompletnie nowego z jakąś dziwną nazwą i wyglądem.
Innymi słowy multi w stosunku do singla zapowiada się jako znacznie bardziej ubogi w
jednostki, a co za tym idzie, również w strategie i możliwości działania.

Masz na myśli pewnie Diamondback Tank. W kampanii mają być dostępne dwa zupełnie nowe hovertanki. Prócz niego także Cobra.

Do multi nie mogli dać aż tylu jednostek z powodu problemów z balansem i przydatnością niektórych jednostek. Np. Firebat wyleciał, bo jego rola za bardzo pokrywała się z Hellionem, zwykły Medyk nie nadążał by za Reaperami inaczej niż transportowiec z funkcją medyka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 18:41, luzac napisał:

> W sensie, że problemy finansowe czy np.gdzieś wyjeżdżasz ?

Ni mom piniędzy. :P


Jeśli chcesz, mogę ci pożyczyć. Piszę poważnie!
Oddasz kiedy będziesz miał, bez pośpiechu, no worries. :-)


@ Daimon_Frey

Właśnie dlatego tym bardziej czekam na kampanię. :-)
A multi pewnie nieco później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 19:01, Arcling napisał:

Masz na myśli pewnie Diamondback Tank. W kampanii mają być dostępne dwa zupełnie nowe
hovertanki. Prócz niego także Cobra.


Tak, właśnie o te pojazdy mi chodziło.

Dnia 26.07.2010 o 19:01, Arcling napisał:

Do multi nie mogli dać aż tylu jednostek z powodu problemów z balansem i przydatnością
niektórych jednostek. Np. Firebat wyleciał, bo jego rola za bardzo pokrywała się z Hellionem,
zwykły Medyk nie nadążał by za Reaperami inaczej niż transportowiec z funkcją medyka
itd.


No tak, im mniej jednostek, tym łatwiej zbalansować całość. Gdyby zostawili tylko Zerglingi, Marines i Zealoty, wtedy z balansem nie byłoby żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 19:02, Dann napisał:

Jeśli chcesz, mogę ci pożyczyć. Piszę poważnie!
Oddasz kiedy będziesz miał, bez pośpiechu, no worries. :-)


Spoko, dam sobie radę. Jeszcze mi tu ofert sponsoringu brakowało. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 19:10, luzac napisał:

Spoko, dam sobie radę. Jeszcze mi tu ofert sponsoringu brakowało. ;P


No wiesz, jak masz stracić formę i skończyć jak Kyle w tym filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=gR0ZQaBVtsw :-D

"Power... overwhelming..."

Nie chcę mieć Cię na sumieniu. :-)
Także wiesz, naprawdę nie byłoby problemu. W końcu to tylko pieniądze, a my gracze musimy się wspierać. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 19:27, luzac napisał:

O moją formę się nie martw, Koreańczyk ze mnie żaden, więc nigdy nie była za wielka.
:D


100 razy lepsza od mojej, that''s for sure.
Może obawiasz się, że będę Cię potem tropił za 200 zł na SC2. ;-P Żarty żartami, ale ja nie z takich.
Ale nie nalegam, jakby co to oferuję absolutnie bezinteresowną pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 18:50, ZanVaelius napisał:

Ciągle mam wesoły status przesyłki "Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" choć sama
przesyłka jest już w wysłanych. Ktoś jeszcze tak ma?


Spokojnie, jesli tak jest to znaczy, ze gra jest spakowana i czeka na kuriera, ktory zabierze ja z magazynu i przywiezie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 19:05, Dann napisał:

No tak, im mniej jednostek, tym łatwiej zbalansować całość. Gdyby zostawili tylko Zerglingi,
Marines i Zealoty, wtedy z balansem nie byłoby żadnych problemów.

Polega to na prostej kalkulacji (i niestety dosyć sztywnej, przez co widać, że gra jest jednocześnie mocno pod pro graczy robiona, gdzie każda mała zmiana sporo znaczy), że jak np. jedna jednostka ma duży splash damage to inna już go mieć nie powinna, bo inaczej istnieje ryzyko, że dana jednostka zupełnie przestanie być w multi używana przez większość graczy. Czytałem, że np. z tego powodu Battlecruiserowi usunęli missile barrage, bo za bardzo dublował się z Siege Tankiem przez tą zdolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Białostocki Player wciąż ma na stanie SC2 za 169 zł, całkiem spora ilość sztuk - wiem, bo widziałem dziś na własne oczy.

Kto chce, niech korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować