Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Mam pytanie, może głupie, ale jednak :P. W jakim formacie podajecie adres domu na koncie gry? Bo jak próbuję w klasycznym polskim ( XXX 5/89), to mi wywala błąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta a ja kocham gram.pl jeszcze rano pisali że paczka dziś będzie wysłana, cały dzień status pakowanie i przygotowywanie a teraz Status Twojego zamówienia: wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta

Miał ktoś takie coś kiedyś ?
Jak myślicie czy czekać czy anulować ?...

ehhh kocham to poprostu kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:00, SwenG napisał:

Rozwiązanie proste, tak jak myślałem. Ściąga się klienta ze strony i bezproblemowo się
odpala.
Jak tak będzie po 18 to może być zabawnie. Ja w tej chwili mam kod na head start i klient
z płyty nie chodzi.


Czyli że musiałbym ściągać klienta z ich strony ? Mam nadzieję, że nie będę musiał bo z moim łączem to zajmie ze trzy dni. :-/
A mówisz, że w którym momencie taki błąd wywala ? Bo dosłownie za chwilkę będę instalował grę, to się zobaczy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:21, rastakol napisał:

Ta a ja kocham gram.pl jeszcze rano pisali że paczka dziś będzie wysłana, cały dzień
status pakowanie i przygotowywanie a teraz Status Twojego zamówienia: wystąpił problem
podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta

Miał ktoś takie coś kiedyś ?
Jak myślicie czy czekać czy anulować ?...

ehhh kocham to poprostu kocham...


Hmm... skontaktować się z działem obsługi klienta i dowiedzieć o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

All over Europe, pre-order customers are finding their copies of WAR in their mailboxes. Many retail stores have been posting them early so that you will be able to log in and play first thing tomorrow morning. Some of you have noticed however that, for now you are unable to patch your new copy of the game. This is not because your discs are faulty, it''s simply that the patcher will not allow you to connect with this client until tomorrow morning. As we mentioned earlier today, the servers will be open at 8 am CET and the patcher will be available approximately an hour before that for you to download the final updates.
Additionally we have made some last-minute changes to the final release list of servers. Below is the correct list ordered by ruleset:
-lista serverów


News z http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en163&lang=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz patrze na dostępność...:

Dostępność: za 1 - 5 dni

zamawiałem 16.09 a jeszcze dziś rano mieli nakład duża ilość ponad 10 sztuk... Gram.pl daje ciała heh beznadziejna obsługa... już widzę moją paczkę zapakowaną w czasie przyszłym... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie ciekawe co mi po tym headstarcie w takim razie ?
dziękuje wszystkim którzy za to odpowiedzialni po co mi ten headstart nie wiem skoro nie moge z niego korzystać poprostu jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:44, Wraith9 napisał:

świetnie ciekawe co mi po tym headstarcie w takim razie ?
dziękuje wszystkim którzy za to odpowiedzialni po co mi ten headstart nie wiem skoro
nie moge z niego korzystać poprostu jakiś żart


Pudełka z plytkami powinny teoretycznie dopiero jutro do sklepów trafić, wiec zeby pograc wczesniej musisz miec clienta z neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:44, Wraith9 napisał:

świetnie ciekawe co mi po tym headstarcie w takim razie ?
dziękuje wszystkim którzy za to odpowiedzialni po co mi ten headstart nie wiem skoro
nie moge z niego korzystać poprostu jakiś żart


Raczej KPINA!
Złożyłem zamówienie w Ultimie 3.09 rano i od razu potwierdziłem.
Dzisiaj ok. 16 wyszedłem na kilka minut z psem a gdy wróciłem zastałem notkę od kuriera że mogę
odebrać przesyłkę jutro, czyli 18.09 w siedzibie firmy kurierskiej od godz. 8.00 bo biedny chłopina nie zastał mnie w domu- a podałem przecież numer telefonu!
Kodu do headstartu dotąd nie dostałem.
Czyli jestem w takiej samej, jeśli chodzi o grę, sytuacji co kumpel który olał preorder i dziś kupił wara w mm za 99 pln, podczas gdy ja dałem 35pln więcej i w dodatku moją kopię będę mieć dopiero jutro !
Niech mi łapa uschnie jeśli kiedykolwiek jeszcze zamówię coś w preorderze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Panowie i Panie (a jak !). WO: AOR jest już dostępny w EMPIKU (Kraków) w cenie 139,90 zł (dzień przed premierą). Także jestem zapewne jednym z wielu osobników którzy cholernie żałują że złożyli zamówienie w tym o to serwisie (za 128,80 rofl - nie żebym miał do kogoś pretensje oprócz siebie). Według mnie gra powinna być dostarczana PRZED premierą w sklepach. Może to ja tylko marudzę. Ciekawe ile będę musiał czekać. Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:00, Wraith9 napisał:

co z tego skoro nie ściągne jej przed oficjalnym ruszeniem serverów :D

Warto, headstart trwa chyba tydzień, jak nie dłużej. Mimo wszystko warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już od godziny patchuje 65 % ale to niezwykły headstart oficjalny rusza o 24 ? ja zaczne o 21 zanim wybiore postać zapoznam się z grą będzie 23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:11, SwenG napisał:

Warto, headstart trwa chyba tydzień, jak nie dłużej. Mimo wszystko warto :D


Hmm.. zainstalowałem grę, stworzyłem konto, aczkolwiek jeszcze jej nie uruchamiałem. ;-)
Niemniej zaraz to zrobię. ;-)
Anyways, być może dlatego wyskakuje info o braku plików, ponieważ:

"Some of you have noticed however that, for now you are unable to patch your new copy of the game. This is not because your discs are faulty, it''s simply that the patcher will not allow you to connect with this client until tomorrow morning. As we mentioned earlier today, the servers will be open at 8 am CET and the patcher will be available approximately an hour before that for you to download the final updates."

A więc jeśli jutro po 7.00 nadal tak będzie, wtedy można się będzie zacząć martwić. ;-) Póki co poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobna errata. Na chwilę obecną gra po uruchomieniu odrzuca moje hasło, ale loginu chyba nie.
Mimo, że to samo hasło wpisane na stronce war-europe.com działa bez zarzutu.
Także myślę, że do jutra wszystko powinno być ok.

Chyba ze najpierw powinienem wpisać kod gry na stronce ? Jak to działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować