Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 09:00, TorN2 napisał:

jak mniemam reboot serwerów będzie na premierę czyli 18 ?


Ponoć 14, kiedy posiadacze EK mogą zaczynać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wycieczkę krajoznawczą do Altdorfu. Miasto ma klimat Stratholme''u z WoW (z tym że oczywiście nie płonie, nie licząc wieży magów, i zombie nie chodzą po ulicach). Ponure zaułki ze szczurami, trupami (zaraza) i przerośniętymi szczurami (scaveni). Dla tych co nie oglądali podcastów - miasto zależnie od skuteczności naszej frakcji będzie się rozwijało, upiększało, odblokowane zostaną nowe obszary i public questy. Obecnie z oczywistych względów na ulicach pustki, ale mam nadzieję, że doczekam czasów kiedy stolica ożyje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z przenoszeniem się do innych krain? Obecnie gram elfem, biegam tam i z powrotem, zaliczam jakieś kłesty/scenariusze a w niektórych PvP oprócz elfów biegają inne rasy. Skąd się biorą? Można sobie tak przechodzić w dowolnym momencie? Jak to jest?
Kolejne pytanie: jak się mają PQ do kontroli nad obszarem? Mają wpływ, czy tylko RvR jest w stanie przesunąć pasek kontroli nad obszarem?
Brakuje mi jakiegoś samouczka do zgłębienia tajników MMO, bo jak rozumiem większość już biegała w WoW albo AoC...

EDIT:
baj de łej, znalazłem szatę dla arcymaga, pancerz 200 i jakiś buffów mnóstwo...znalazłem mając rank6...Czy można dawać przedmioty innym graczom? Nie wiedziałem co z tym zrobić, krzyczałem do ludzi, że oddam for free, ale nikt się nie zainteresował więc sprzedałem...debile czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 09:33, hangman napisał:

Jak to jest z przenoszeniem się do innych krain? Obecnie gram elfem, biegam tam i z powrotem,
zaliczam jakieś kłesty/scenariusze a w niektórych PvP oprócz elfów biegają inne rasy.
Skąd się biorą? Można sobie tak przechodzić w dowolnym momencie? Jak to jest?


Można przejść choć nie wiem jak ... pewnie ''gryfem'' bądź statkiem ? :P

Dnia 11.09.2008 o 09:33, hangman napisał:

Kolejne pytanie: jak się mają PQ do kontroli nad obszarem? Mają wpływ, czy tylko RvR
jest w stanie przesunąć pasek kontroli nad obszarem?


PQ nie mają wpływu na to ( przynajmniej tak sądzę ) ... Jedynie przejmowanie wyznaczonych punktów na mapie ma na to wpływ ( ofc tam mi się zdaje ;P )

Dnia 11.09.2008 o 09:33, hangman napisał:

Brakuje mi jakiegoś samouczka do zgłębienia tajników MMO, bo jak rozumiem większość już
biegała w WoW albo AoC...

EDIT:
baj de łej, znalazłem szatę dla arcymaga, pancerz 200 i jakiś buffów mnóstwo...znalazłem
mając rank6...Czy można dawać przedmioty innym graczom? Nie wiedziałem co z tym zrobić,
krzyczałem do ludzi, że oddam for free, ale nikt się nie zainteresował więc sprzedałem...debile
czy jak?


Po co to komu skoro po beta testach te postacie zostaną usunięte ? :P
A sprzęt to żeś niezły znalazł ... dla klasy którą ja gram na poziomie 10 jest zbroja która ma 60 pancerza :|
Tak w ogóle to nie wiem czy coś jest z chatem nie tak, czy ludzie grający w War''a są jacyś dziwni bo cały czas cisza na czacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 09:33, hangman napisał:

Jak to jest z przenoszeniem się do innych krain? Obecnie gram elfem, biegam tam i z powrotem,
zaliczam jakieś kłesty/scenariusze a w niektórych PvP oprócz elfów biegają inne rasy.
Skąd się biorą? Można sobie tak przechodzić w dowolnym momencie? Jak to jest?


Biegnij na południe. Na granicy obszaru RvR jest przyczółek elfów, parę namiotów, port i jest też flight master u którego możesz się przenieść do innych krain.

Dnia 11.09.2008 o 09:33, hangman napisał:

Kolejne pytanie: jak się mają PQ do kontroli nad obszarem? Mają wpływ, czy tylko RvR
jest w stanie przesunąć pasek kontroli nad obszarem?


PQ też mają wpływ, ale mniejszy niż RvR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 10:04, Astropath napisał:

> Jak to jest z przenoszeniem się do innych krain? Obecnie gram elfem, biegam tam
i z powrotem,
> zaliczam jakieś kłesty/scenariusze a w niektórych PvP oprócz elfów biegają inne
rasy.
> Skąd się biorą? Można sobie tak przechodzić w dowolnym momencie? Jak to jest?

Biegnij na południe. Na granicy obszaru RvR jest przyczółek elfów, parę namiotów, port
i jest też flight master u którego możesz się przenieść do innych krain.

> Kolejne pytanie: jak się mają PQ do kontroli nad obszarem? Mają wpływ, czy tylko
RvR
> jest w stanie przesunąć pasek kontroli nad obszarem?

PQ też mają wpływ, ale mniejszy niż RvR.

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WH, trafia przynajmniej moim zdaniem, w zupełnie inną cześć graczy. Jego nastawienie to RvR i co za tym idzie nieustanna wojna, przy tylu możliwych klasach i kombinacjach, nic innego nie może być bardziej trafne. WoW, natomiast to gra, opierająca swoje założenia głównie na PvE i nigdy nie kończącym się grindzie. Powiem szczerze, że ja odpalam WoW''a tylko, żeby pograć pare aren, wpaść na bg. Absolutnie nie bawi mnie, zabijanie XXX mobów, żeby uzyskać jakiś elite drop czy zarobić pare groszy ;)

War is here! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aj genialna gieroja po prostu :D im wiecej w nia gram tym bardziej sie przekonuje jakie to wszystko jest zlozone i ciekawe, same questy sa genialne. swiat warhammera pokazany idealnie, brutalnosc, zaraza. mrrrr

niedlugo lvl 12 a pvp staje sie coraz ciekawsze. z kazdym lvl skille, ktore sa genialne :) teraz juz tak opanowalem postac ze robie ninja ataki na healerow i sa na pare shotow z zaskoczenia :D zanim sie zorientuja ze ktos ich bije nie maja czasu na leczenie ^^ witch elf ftw! :D
tak w ogole dzisiaj walczylem z witch hunterem, mocna postac walka sie skonczyla jak on padl a mi zostalo 100hp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pozycja nudna i za bardzo przypomina WoWa, którego po prawie 2 latach gry nie mogę już znieść ;p

Cóż czekam na Aion ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po walce z moim witch hunterem nawet truchła swojej elfiej wiedźmy byś nie zobaczył.... ogień oczyszcza wszystko :D, nie ma wątpliwości, "najfajniej" gra mi się właśnie witch hunterem, zawsze w scenariuszach jest na podium, jego "niewidzialność" troszke kuleje, ale zawsze jest to jakiś dodatkowy skill. Na poziomie 12 w kapelutku i z adekwatnym uzbrojeniem wygląda naprawde stylowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 13:31, korbest napisał:

Jak dla mnie pozycja nudna i za bardzo przypomina WoWa, którego po prawie 2 latach gry
nie mogę już znieść ;p

Cóż czekam na Aion ciągle....


Aion? A czym jest Aion jak nie grindfestem w stylu lineage i WoW? IMHO właśnie ze względu na nasisk na RvR WAR wyróżnia się spośród tytułów, które się ukazały i ukażą w najbliższym czasie. Jeśli WAR mnie zawiedzie, to wśród MMORPG nie widzę dla siebie przyszłości (nie żeby kogoś to miało zasmucić ;P).

Lukas1992

Na jaki Ty klucz czekasz? Na potwierdzenie autentyczności klucza, czy może na sam klucz? Bo brzmi to tak jakbyś go w ogóle nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde instaluje już któryś raz warhammera i przy patchowaniu po krótkim czasie wywala mi Your Warhammer folder is missing a large numbers of files. Reinstall the game from the suppilied installation media kto wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2008 o 16:06, Astropath napisał:


Lukas1992

Na jaki Ty klucz czekasz? Na potwierdzenie autentyczności klucza, czy może na sam klucz?
Bo brzmi to tak jakbyś go w ogóle nie miał.

dokładnie nie dostałem go, od wczoraj czekam wiec jak ktoś będzie miał zbędny to...
przygarnę go^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:35, dominik99j napisał:

kurde instaluje już któryś raz warhammera i przy patchowaniu po krótkim czasie wywala
mi Your Warhammer folder is missing a large numbers of files. Reinstall the game from
the suppilied installation media kto wie o co chodzi


Może pliki do instalacji masz niedociągnięte. W sumie powinien w takim przypadku wyskoczyć błąd przy instalacji, ale cholera go wie :S Sprawdź czy się zgadzają:

1a - 1 634 347 KB
1b,1c,2a,2b - 1 634 766 KB
2c - 719 825 KB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:18, Astropath napisał:

> kurde instaluje już któryś raz warhammera i przy patchowaniu po krótkim czasie wywala

> mi Your Warhammer folder is missing a large numbers of files. Reinstall the game
from
> the suppilied installation media kto wie o co chodzi

Może pliki do instalacji masz niedociągnięte. W sumie powinien w takim przypadku wyskoczyć
błąd przy instalacji, ale cholera go wie :S Sprawdź czy się zgadzają:

1a - 1 634 347 KB
1b,1c,2a,2b - 1 634 766 KB
2c - 719 825 KB



u mnie wszystkie 1 mają 1 464 844 tak samo jak 2c mam tez 3 a 79477 klienta z torrentow sciągalem czyli muszę jeszcze raz zassać tylko tym razem z innego żródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:30, dominik99j napisał:

czyli muszę jeszcze raz zassać tylko tym razem z innego żródła


Najlepiej wejdź na war-europe.com, tam znajdziesz WAR Europe Downloader.exe. Ściąga wszystko i nic nie powinno brakować. Mam kumpla który też skorzystał z torrentów, wszystko pięknie, ale ściągnął wersje US x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 00:42, ^RaZZieL^ napisał:

Polecam, http://www.wardb.com/ - baza nie jest zbyt rozbudowana, ale podstawowe informacje
o każdej z klas znajdziesz. Odpowiednik znanego wowhead w świecie WH ;)


Myślisz, że tam nie szukałem ? ;-)
Przeglądałem nawet lokalne forum, ale żadnych konkretów.
Chociaż ostatnio ktoś zadał konkretne pytanie: Czy WL potrafi DW ?
I niestety najprawdopodobniej jest tak, że może walczyć 1h axes, ale DW już nie. :-/ I że niby DW jest niezgodne z lore tej klasy czy coś w tym stylu.
Także dla mnie osobiście jest to pewnego rodzaju rozczarowanie, bo nigdy nie byłem fanem 2H weapons. :-/


A tak BTW, która klasa po stronie Orderu posiada DW ? Poza Witch hunterami oczywiście, którzy przecież dwoma melee weapons też nie powalczą (tylko pistol i rapier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować