Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 02:18, Selv napisał:

Widzisz, w grze gdzie każdy jest super bohaterem tak naprawdę bohaterem nie jest nikt,
taki urok MMO. Chcesz być wielkim? Postaraj się o to. Niech ludzie znają Twoje umiejętności
a nie lśniący set czy wyjątkową postać.


Ale ja nie chcę być wielki , ja chcę być inny. ;-)

Dnia 12.09.2008 o 02:18, Selv napisał:

Co do używania tego co najlepsze. Chodzi mi o to, że używają tych broni najlepszych.
Jeśli super uber weapon dla huntera to będzie stołek, ludzie będą biegać ze stołkiem.
Będzie włócznia? Będą biegać z włócznia. Nie Ty kreujesz postać.


Widzisz, WoW daje chociaż coś, co można by nazwać iluzją wyboru. WAR nie daje nawet tego.

Dnia 12.09.2008 o 02:18, Selv napisał:

Faktycznie, jest ostre poczucie bycia kimś wyjątkowym :)


I znowu, nie chcę być nikim wyjątkowym z heroicznego punktu widzenia, chcę być kimś odmiennym. A to różnica.

Dnia 12.09.2008 o 02:18, Selv napisał:

I niestety nie wiesz o co chodzi ^RaZZieL^owi, bo to nie jest kwestią balansu a PROJEKTU
postaci.


Projekt = lore.
Natomiast balans jest kwestią do modyfikacji at any time. Dlatego zapytałem „Ciekawe, na ile w tym prawdy ?”. W końcu teoretycznie wszystko można zbalansować, tym bardziej DW u WL.

Dnia 12.09.2008 o 02:18, Selv napisał:

Coś mi się zdaje, że WH nie podpasuje Tobie zbytnio, to nie heroic fantasy.


A WoW to heroic fantasy ? Przecież tam również jednostka jest niczym – grupa jest wszystkim. Po prostu Mythic bardziej restrykcyjnie trzyma się lore OW niż Blizzard własnego. Przez co gra jest bardziej urozmaicona. IMO te gry wcale nie różnią się od siebie pod tym względem aż tak bardzo jak ci się wydaje. ;-)
A poza tym trailery WARa świadczą o czymś innym niż piszesz. Że jednak jakąś nutę indywidualizmu pewne klasy posiadają. Jest to, jak to ująłeś, urok MMO. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 13:04, ^RaZZieL^ napisał:

Po prostu potraktuj lewka, jako broń w drugiej ręce, będziesz miał niestandardowy i nowy
DW ;)


Mam być szczery ? Na posiadaniu peta absolutnie mi nie zależy i nigdy nie zależało. Natomiast w tym wyjątkowym przypadku właśnie "lewek" jest jedynym powodem, dla którego rozważam grę WL.
Gdyby to był jakiś inny zwierz, np. jakiś pies albo pająk ;-P, wtedy nawet bym na tą klasę nie spojrzał.
Nie pytaj dlaczego tak jest, ot osobiste preferencje i powody. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:39, Dann napisał:


Projekt = lore.
Natomiast balans jest kwestią do modyfikacji at any time. Dlatego zapytałem „Ciekawe,
na ile w tym prawdy ?”. W końcu teoretycznie wszystko można zbalansować, tym bardziej
DW u WL.


Widzisz, jednak nie zrozumiałeś. Klasa pomijając już samo lore został stworzona w oparciu właśnie o broń 2H, dlatego jak już napisałem, zmiana tego założenia wiązałaby się z przebudową całej klasy. Być może skończyłoby się na tym, że zamieniono by możliwość walki 2H na rzecz DW, a uwierz tak jak tobie nie pasuje ten styl walki tak wielu nie odpowiadałby DW . Ktoś musi pocierpieć, żeby ktoś mógł zyskać, nie sposób zadowolić wszystkich, coś trzeba wybrać.

Dnia 12.09.2008 o 14:39, Dann napisał:

A WoW to heroic fantasy ? Przecież tam również jednostka jest niczym – grupa jest
wszystkim.


Chyba graliśmy w innego WoW''a ;) Grałem lockiem i roguem i każda z tych klas przy imba grze, może spokojne zniszczyć 3 postacie i jeszcze wyjść z walki z pełnym hp. To jest właśnie założenie heroic fantasy, inna bajka, że niektóre klasy są silniejsze od innych. Teraz spróbuj zabić sam trzech graczy w WH, to jest po prostu niemożliwe, jeśli nie masz jakiegoś healera obok.

Założenia obu tych gier na tyle się różnią, że bez sensu jest ich porównywanie pod względem PvP. RvR jest właśnie tym co wyróżnia młotka, a tam naprawdę liczy się grupa nie jednostka ;)

Dnia 12.09.2008 o 14:39, Dann napisał:

Nie pytaj dlaczego tak jest, ot osobiste preferencje i powody. ;-)


Doskonale to rozumiem, dawno temu, też celowałem w postacie które mogą walczyć przy użyciu DW. Jakkolwiek dobrze to nie wygląda, widzimisię graczy częściej przyczyniają się do upadku tytułów niż do ich rozwoju. O ile oczywiście nie są przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kłóćcie się już o tych WL i DW, bo to nie ma sensu. Całe szczęście Mythic ma szacunek do marki i nie zrobili DW. Dwuręczny topór to znak rozpoznawczy WL i osobiście bym nie chciał żeby biegali z dwoma toporkami, bo byliby wtedy po prostu elfami z toporkami a nie WL :S To tak jakby wyposażyć space marinesów w lasguny, albo shuriken catapults.
Prawdę mówiąc nie czuję zbytnio klimatu warhammera w tej grze (co nie znaczy, że mi się nie podoba!) i właśnie takie drobiazgi jak WL i ich duży topór przypominają mi w jakim uniwersum się znajduję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak na razie to RP nie wyglada bo go nie ma :D to jak na razie jest po prostu serwer bety.
Gadalem dzisiaj podczas scenariuszu z ludzmi i pytalem czy zostaja, czesc powiedziala ze nie bo to rp bedzie... i tak pomyslalem, kurde fajnie moze odstraszy wszystkie dzieciaki jak bedzie live?
ja nie zamierzam wielce rp''owac, ale jednak kultura musi byc dlatego bede gral akurat tam. jak wyjdzie w praniu, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pogralem dzis troche Magusem - ot rasowy Ranged DPS, czary, jakis summon (cos jak armatka bo sie nie rusza), ale gra sie latwo i przyjemnie... ale na serverze na ktorym gram (ten sam server co moj Black Orc: Karag Orrud) wygrywamy 1scenariusz na 4... tragedia... jak juz walczymy to Order ma same przypakowane postacie (~10lvl), a my nowicjuszy jak ja... moze wieczorkiem wbije jeszcze ze 2 lvl i sprawdze jakiegos Dark Elfa, moze DoK''a, bo w sumie prawie nigdy nie gram healerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer to jest trailer, chyba nie będziemy rozmawiać o grach na podstawie trailera...?
Równie dobrze, możemy przytoczyć trailer GW gdzie postać o nazwie Devona używa dwóch mieczy a w samej grze - młota dwuręcznego.

Myślę, że wprowadzenie DW nie powodowało bo żadnego imbalansu, nie zmieniało by możliwe nic w tej postaci - poza koncepcją, założeniem i zniszczeniem klimatu tej klasy postaci. Dla mnie to już jest za dużo.
Ciebie lore nie interesuje bo chcesz mieć `meele dps`. WoW Ciebie spaczył :P
WoW to heroic fantasy, podobnie zresztą jak DnD.

W Wowie wojownik jest wstanie tankować pół boga z kapłanem za plecami - to jest heroic fantasy, gdzie każda postać to swoisty bohater, pół bóg. 10 ludzi będzie grindować Arthasa, jak to nie jest heroic fantasy to co to jest?

PS: mówiłem, że nie zrozumiałeś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:21, Selv napisał:

Trailer to jest trailer, chyba nie będziemy rozmawiać o grach na podstawie trailera...?
Równie dobrze, możemy przytoczyć trailer GW gdzie postać o nazwie Devona używa dwóch
mieczy a w samej grze - młota dwuręcznego.


Sorry, ale po tak sugestywnym trailerze wręcz zawodem dla wielu będzie odkrycie, że przecież "na podstawie trailera o grach się nie rozmawia".

Dnia 12.09.2008 o 15:21, Selv napisał:

Myślę, że wprowadzenie DW nie powodowało bo żadnego imbalansu, nie zmieniało by możliwe
nic w tej postaci - poza koncepcją, założeniem i zniszczeniem klimatu tej klasy postaci.


Skoro nic by nie zmieniło, więc w czym problem ? W lore oczywiście. ;-)
Althou it''s not the way i see it.

Dnia 12.09.2008 o 15:21, Selv napisał:

Dla mnie to już jest za dużo.
Ciebie lore nie interesuje bo chcesz mieć `meele dps`. WoW Ciebie spaczył :P


Czyżbym oczekiwał zbyt wiele ? ;-)

Dnia 12.09.2008 o 15:21, Selv napisał:

WoW to heroic fantasy, podobnie zresztą jak DnD.


Czyli że Warhammer też. Przynajmniej patrząc na WARa.

Dnia 12.09.2008 o 15:21, Selv napisał:

W Wowie wojownik jest wstanie tankować pół boga z kapłanem za plecami - to jest heroic
fantasy, gdzie każda postać to swoisty bohater, pół bóg. 10 ludzi będzie grindować Arthasa,
jak to nie jest heroic fantasy to co to jest?


A myślisz, że w WARze będzie inaczej ? Oj, żebyś się nie rozczarował. Już klasyczny podział na tanków, DPSów, healerów mówi sam za siebie.
Wiesz, nie lubię burzyć marzeń innych istot żywych ;-P, Więc mam nadzieję, że się mylę.

Dnia 12.09.2008 o 15:21, Selv napisał:

PS: mówiłem, że nie zrozumiałeś :))


Wyobraź sobie jaki byłby np. pushback dla spellcasterów w momencie, kiedy WL masz DW + peta. W zależności od tego, jak traktowane jest DW w tej grze, sustained DPS takiej postaci mógłby dość znacząco wzrosnąć (lew WL, a pet huntera z WoWa, to dwie osobne historie), a potem nerfy i narzekania.
Zresztą sam tego nie wymyśliłem. Ktoś kiedyś o tym wspomniał i TBH sporo osób na tamtym forum przyznało mu rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:19, EmperorKaligula napisał:

pogralem dzis troche Magusem - ot rasowy Ranged DPS, czary, jakis summon (cos jak armatka
bo sie nie rusza), ale gra sie latwo i przyjemnie... ale na serverze na ktorym gram (ten
sam server co moj Black Orc: Karag Orrud) wygrywamy 1scenariusz na 4... tragedia... jak
juz walczymy to Order ma same przypakowane postacie (~10lvl), a my nowicjuszy jak ja...
moze wieczorkiem wbije jeszcze ze 2 lvl i sprawdze jakiegos Dark Elfa, moze DoK''a, bo
w sumie prawie nigdy nie gram healerem


Hmm wiadomo , ze Disorder bedzie mial wiecej swiezych graczy biorac pod uwage , ze na kazdym serwerze jest ich wiecej niz orderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:53, Dann napisał:

Wyobraź sobie jaki byłby np. pushback dla spellcasterów w momencie, kiedy WL masz DW
+ peta. W zależności od tego, jak traktowane jest DW w tej grze, sustained DPS takiej
postaci mógłby dość znacząco wzrosnąć (lew WL, a pet huntera z WoWa, to dwie osobne historie),
a potem nerfy i narzekania.
Zresztą sam tego nie wymyśliłem. Ktoś kiedyś o tym wspomniał i TBH sporo osób na tamtym
forum przyznało mu rację.


Tym się różnimy, ze ja grałem a Ty nie. Ty sobie wyobrażasz a ja wiem jak to jest w praktyce. Auto attack w tej grze jest niczym, to nie WoW gdzie white DMG stanowi 40-50% dps u rogala czy huntera. Tutaj nawet tank może przyspamować tak skillem, że będzie atakował bronia 2h w około sekundę.. Dodatkowy atak na 2sekundy tutaj już nic nie zmieni.
Ktoś kiedyś, widzisz, czyli pewnie nawet ludzie którzy na oczy gry nie widzieli :-)

Dnia 12.09.2008 o 15:53, Dann napisał:

W Wowie wojownik jest wstanie tankować pół boga z kapłanem za plecami - to jest heroic
fantasy, gdzie każda postać to swoisty bohater, pół bóg. 10 ludzi będzie grindować Arthasa,
jak to nie jest heroic fantasy to co to jest?


Dnia 12.09.2008 o 15:53, Dann napisał:

A myślisz, że w WARze będzie inaczej ? Oj, żebyś się nie rozczarował. Już klasyczny podział na tanków,
DPSów, healerów mówi sam za siebie.
Wiesz, nie lubię burzyć marzeń innych istot żywych ;-P, Więc mam nadzieję, że się mylę.


Ja też mam taką nadzieje, jednak to co widziałem już na starcie naprawdę świetnie rokuje. Owszem, PVE jest, ale to nie jest PVE na zasadzie `you are not prepared` z demonem którego rozwala 25 osób dłubiąc w nosie a jest gówną atrakcją, esensją. Podobnie jak Arthas będzie w Wotlk.
Generalnie, jest klimat tak ścisłe wojenny, że aż czuć to, że jakieś smoki, żaby czy demony nikogo nie interesują.
Swoją drogą, wiesz, że tank jest przydatny? O dziwo, tank w pvp, co więcej działa i jest postrachem casterów. Nie mówiąc już o tym, że ściana tanków (nie ma przechodzenia przez postacie) potrafi zatrzymać szarżujących przeciwników na mostach czy przy wejściach do domów.
Warcraft też chciał wprowadzić taki klimat ale się nie udało i wyszła idilya ;)

Kiedyś myślałem, że jesteś klimaciarzem w grach ale teraz całkowicie zmieniłem zdanie :)
Teraz już wiem dla jakich graczy są robione statki kosmiczne w WoWie^^

Cały czas nie rozumiesz, że w Warhammerze nie wcielasz się w `damage dealer`a ale w `Shadow Warrior`a który ma określone ramy. Różnica jest gigantyczna, ale to już wykracza przez rozumienie klimatu gry jak i sensu całej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:53, Dann napisał:

A myślisz, że w WARze będzie inaczej ? Oj, żebyś się nie rozczarował. Już klasyczny podział
na tanków, DPSów, healerów mówi sam za siebie.


ehm, taki "czysty healer" potrafi zadac wiecej dmg niz ja grajac witch elfem (meele dps.. z DW ;] ) w tej grze jako tako nie ma czystych archetypow z tego co widze, wszystko potrafi sie obronic...

jesli Ci ta gra tak nei pasuje to po prostu w nia nie graj, nikt Cie zmuszac nie bedzie, ani tez za Toba plakac..

Dla mnie Lore tej gry jest wazniejsze niz wiele innych aspektow, wychowalem sie w swiecie warhammera (papierowe rpg itp.) i na prawde zmieniac cos w nim byloby glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:53, Dann napisał:

Sorry, ale po tak sugestywnym trailerze wręcz zawodem dla wielu będzie odkrycie, że przecież
"na podstawie trailera o grach się nie rozmawia".


Zacznijmy od tego, iż trailer w 95% nie odzwierciedla tego czym jest gra. Po drugie WAR jest grą skupioną na nie ustanej wojnie, jeżeli jesteś zwolennikiem PvE, albo tępego tłuczenia Archimonde''a w 25 osób (nvm ale sam go tłukłem/ę) to gra nie jest dla Ciebie. Po trzecie WAR został skierowany do graczy dojrzałych, tutaj nie ma cukierkowatych klimatów i biegających dzieci. Wiesz co jest najśmieszniejsze w tej grze lub najlepsze ? Dodaje jakiegoś kolesia do party, nic nie mówię/piszę a on wie co ma robić. W PQ czy RvR nikt się nie zna, nikt nie rozmawia na tematy taktyczne itp. Każdy wie co ma robić i jak ma robić, 90% RvR wygrywam. Widać, że ludzie są dojrzali i mają za sobą pewne doświadczenia w grach MMO. Po trzecie my gramy w WAR i wiemy jak wygląda i co pasuje, a co nie. I uwierz mi WL z 2x Axe wyglądał by jak matoł, klasa ma przypisany 2h Axe i finał, to nie WoW że idziesz do WM i uczysz się Staffów, Sraffów, Wandów, a i wezmę sobie Shielda bo jako healer nie dostanę w czapę. Gra skupia się na walce, a nie na różnorodności czy przypier... temu tępemu krasnalowi z 2x Sworda czy może odpalę dziwną racę z Staffa. Poza tym każda klasa ma pewne bariery. Szaman ma takie jak Staffy, Light Armor i nic więcej. Nie będzie biegał z 1x Sword +500 Spell dmg i ^50 Spell Cirt Against Elves. Poza tym znacznie Tank, Healer i Melee/Ranged DPS w tej grze jest 100% jak w WoWie czy innych grach. Healer to również DMG dealer, Tank to bardziej kozak biegnący i siejący spustoszenie u wroga jak koleś, który stoi i daje się tłuc, zadaje on taki sam dmg jak klasa nastawiona na typowy DPS chociaż i tutaj DPS ma w pewnym sensie inne przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:11, Selv napisał:

Tym się różnimy, ze ja grałem a Ty nie. Ty sobie wyobrażasz a ja wiem jak to jest w praktyce.
Auto attack w tej grze jest niczym, to nie WoW gdzie white DMG stanowi 40-50% dps u rogala
czy huntera. Tutaj nawet tank może przyspamować tak skillem, że będzie atakował bronia
2h w około sekundę.. Dodatkowy atak na 2sekundy tutaj już nic nie zmieni.
Ktoś kiedyś, widzisz, czyli pewnie nawet ludzie którzy na oczy gry nie widzieli :-)


40-50 % ? Czy Ty oby na pewno grałeś na oficjalnych serwerach ? ;-)
Sorry, ale chyba nie grałeś za bardzo melee DPS klasami w tej grze. Jeśli 50% Twojego DPS to white, znaczy że robiłeś coś naprawdę BARDZO źle, szczególnie u rogala albo feral kotka.

Dnia 12.09.2008 o 16:11, Selv napisał:

Ja też mam taką nadzieje, jednak to co widziałem już na starcie naprawdę świetnie rokuje.
Owszem, PVE jest, ale to nie jest PVE na zasadzie `you are not prepared` z demonem którego
rozwala 25 osób dłubiąc w nosie a jest gówną atrakcją, esensją. Podobnie jak Arthas będzie
w Wotlk.


I co z tego, że grasz w betę trzy dni ? Nie wiesz jak będzie wyglądał end game content. Możesz się tylko domyślać, podobnie jak ja.

Dnia 12.09.2008 o 16:11, Selv napisał:

Generalnie, jest klimat tak ścisłe wojenny, że aż czuć to, że jakieś smoki, żaby czy
demony nikogo nie interesują.


Zależy jak kto gra.

Dnia 12.09.2008 o 16:11, Selv napisał:

Swoją drogą, wiesz, że tank jest przydatny? O dziwo, tank w pvp, co więcej działa i jest
postrachem casterów. Nie mówiąc już o tym, że ściana tanków (nie ma przechodzenia przez
postacie) potrafi zatrzymać szarżujących przeciwników na mostach czy przy wejściach do
domów.


Jedyny plus. Wreszcie tank nada się w PvP, bo w WoWie to nie bardzo. ;-)

Dnia 12.09.2008 o 16:11, Selv napisał:

Kiedyś myślałem, że jesteś klimaciarzem w grach ale teraz całkowicie zmieniłem zdanie
:)
Teraz już wiem dla jakich graczy są robione statki kosmiczne w WoWie^^


Cieszę się, że zawiodłem Twoje oczekiwania. Wybacz jednak, że nie podskoczę z radości ... boli mnie grzbiet.

Tym przyjemniej mi teraz będzie rozczarować Ciebie ponownie, gdyż TBH ja przestałem grać w WoWa właśnie ze względu na to, że dodano tam statki kosmiczne i Illidana.
Jak to nazwałeś, "klimaciarzem" nigdy nie byłem przyznaję, ale jestem też przeciwny wszelakim absurdom w grach.


PS. Kiedyś myślałem, że jesteś osobą elokwentną, z którą rozmowa zawsze będzie przebiegała na poziomie. Ale teraz całkowicie zmieniłem zdanie.
Własne koncepcje traktujesz jak jedynie obowiązujące, a zdania innych interpretujesz po prostu na własną modłę, niejednokrotnie popełniając przy tym rażące błędy merytoryczne.
A im dłużej Tobą koresponduję, tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu.
Ale w sumie nie jest to dla mnie żadnym zaskoczeniem. Ja w przeciwieństwie do Merlina, nigdy nie pokładałem w ludziach zbyt dużych nadziei.

Także pozwolisz, ze z mojej strony napiszę EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie mówiąc już o tym, że ściana tanków (nie ma przechodzenia przez postacie) potrafi zatrzymać szarżujących przeciwników na mostach czy przy wejściach do domów."

ooo, to tylko w pvp czy w pve też? bo pamiętam, że swego czasu jak grałem w cb wymieniłem to jako jedną z wad WARa...Jako gracz AoC czułem się zażenowany, że biegam przez wszystkich:)

"Po trzecie WAR został skierowany do graczy dojrzałych, tutaj nie ma cukierkowatych klimatów i biegających dzieci"

hm..hm...znam już parę gier w których było "do graczy dojrzałych":)

"jesli Ci ta gra tak nei pasuje to po prostu w nia nie graj, nikt Cie zmuszac nie bedzie, ani tez za Toba plakac.."

toś mu dał poradę :P dyskusja i polemika muszą być, tylko słabe gry nie wzbudzają kontrowersji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:47, zawcia napisał:

toś mu dał poradę :P dyskusja i polemika muszą być, tylko słabe gry nie wzbudzają kontrowersji:D


no w sumie, ale juz mam dosc tego narzekania, podawali wczesniej powody dlaczego ta postac tak nie moze i tyle, a on drazy temat :p

co do przebiegania, przez swoich przebiegasz czasem (czasem nie moge, dziwne oO) a przez wroga nigdy przebiec nie mozesz, fajnie sie blokuje w pvp przeciwnika :D otacza go i juz po nim hehe :D

Dzisiaj pogralem troche Chosen, przyznam ze zapowiada sie swietna klasa, dobije do 10 i powiem jak sie sprawuje dalej, bo jak na razie 3 lvl to nie za duzo zeby oceniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:40, Dann napisał:

Własne koncepcje traktujesz jak jedynie obowiązujące


Ale to nie jest moja koncepcja ale i koncepcja twórców, to Ty chcesz zmieniać już ISTNIEJĄCĄ. Ja tylko się trzymam koncepcji twórców bo wg mnie jest prawidłowa.

http://combatmace.blogspot.com/2007/10/typical-combat-damge-stats-fro m-raid.html
:)
Poszukaj sobie więcej jeśli tylko chcesz. Znajdź mi coś innego jeśli tylko to będzie dowodem.

a co do PS, ja tylko wyolbrzymiam Twoje podejście abyś zauważył, że masz błędne podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam deja vu.
2-3 miesiące temu takie same teksty leciały na temat AoC - że WoW mu do pięt nie dorasta, że tacy zacni gracze tam, dojrzali, brak dzieciaków, a sama gra to wręcz arcydzieło! Ale pierwszy miesiąc gry minął, podniecenie pozornym powiewem świeżości opadło, ludzie zaczęli patrzeć na grę obiektywnie, a jakie są tego efekty pewnie większość z nas wie.
Pamiętajcie o tym pisząc posty po paru dniach gry w betę WARa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nikt nie pisze, że WoW do pięt nie dorasta tylko, że to gra nastawiona na coś innego.
A co do dzieciaków, nigdy nie spotkałem się aby ktoś w innym mmo podbiegł do mnie i wręczył mi itemek z uśmiechem dla mojej klasy albo na RVR ktos podziękował za rady i stwierdził, że jednak mam racje (jeden z tych light lance archmageów^^). W Warze przytrafiło mi się to już parę razy. Jasne, są dzieciaki, na pewno będą ale gra po prostu nie propaguje takiego stylu rozgrywki i dzieciak musi się przystosować. Samotny gank nie istnieje, ludzie sami bez słowa łączą się w gromadki i atakują przeciwnika.

Swoją drogą, mały ten patch, 33 mb ale serwery ciągle leża niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 17:09, Selv napisał:

Swoją drogą, mały ten patch, 33 mb ale serwery ciągle leża niestety :(


no bo już się bałem,że to tylko u mnie... swoją drogą mam nadzieję, że mnie zresetowali i będę się mógł zalogować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:05, damianvs napisał:

Mam deja vu.
2-3 miesiące temu takie same teksty leciały na temat AoC - że WoW mu do pięt nie dorasta,
że tacy zacni gracze tam, dojrzali, brak dzieciaków, a sama gra to wręcz arcydzieło!
Ale pierwszy miesiąc gry minął, podniecenie pozornym powiewem świeżości opadło, ludzie
zaczęli patrzeć na grę obiektywnie, a jakie są tego efekty pewnie większość z nas wie.
Pamiętajcie o tym pisząc posty po paru dniach gry w betę WARa ;).


a ja ci powiem,że rozwydrzona dzieciarnia prędzej czy pózniej bedzie jesli gra będzie miała dobrą kampanie reklamową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować