Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Czy Ty jestes normalny?? grasz wogole w to? 2 tygodnie temu po book 12 padlo AH po patchu, Mapa w miastach otwiera sie na maxymalnym zoom out, traity mam dostepne we wszystkich 10 lokacjach na 42 lv do zdobycia, nie mowie ze bylem w all instance, i 100 % landu odkrylem, ale robilem q we wszystkich 10, nawet tam gdzie jest pvp, a gra w irlandi w sklepie stoi po zaledwie 11 euro, wiec nie wmawiaj mi ze nie wiem o czym mowie, bo jestes smieszny. Moja gildia white wolves skonczyla book 12 na drugi dzien po patchu, wiec dodaja mniej a psuja wiecej, po ponad miechu grania odlozylem lotra i skasowalem postacie bez zadnego zalu z mojej strony, dla mnie gra jest slaba i takie jest moje zdanie, tobie sie podoba gra prosze bardzo graj sobie, mnie stac na to zeby poprobowac kazde mmo, a lotr poprstu mnie nie zaintersowal, jak na roczna gre, ma straszne bugi i tyle. Nie bede z toba wiecej rozmawiaj na ten temat, bo to jest inna gra, a tu mamy inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:52, T34 napisał:

Jasne, że grafika to nie wszystko ale w Warhammerze jest po prostu beznadziejna.
Nawiasem mówiąc to nie wiem w jakiego LOTRO grałeś skoro twierdzisz, że świat jest mały.
Tym bardziej, że to tylko Eriador i to nie cały jak narazie.


widziałem filmiki gameplaye i zaprzeczam co do grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są podobno specjaliści, którzy potrafią wyleczyć tak cięzkie przypadki. Na początek proponowałbym jednak zacząć od melisy.
Tak się jarać, że ktoś ma odmienne zdanie to szczególny przypadek aczkolwiek dosyć często spotykany na tym forum. Twoja sprawa, z tym że po prostu opowiadasz pierdoły oderwane od rzeczywistości. Powtórzę raz jeszcze, bo może przeoczyłeś: żaden z twoich zarzutów nie ma nic wspólnego z LOTRO, przynajmniej tym w który gram ja i tysiące innych ludzi.
Teraz pluj się dalej, tylko uważaj żeby ci żyłka nie pękła przed monitorem. Ja ze swojej strony kończę tą żałosną pseudo-dyskusje.

Wracając do tematu, pytanie do fanów Warhammera: jak tam beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekt pewnie jest zamierzony, tzn. celowanie w podobny target z nadzieją, że odbiorą dzięki temu część grających w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 23:12, Grond napisał:

będzie abonament, tak jak w WoWie.

dzięki, zastanawiałem się nad kupnem ale rozwiałaś mi te wątpliwości;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 23:15, Emilek177 napisał:

> będzie abonament, tak jak w WoWie.
dzięki, zastanawiałem się nad kupnem ale rozwiałaś mi te wątpliwości;p


to nie było trudne to pomyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał już w Packa z wersją Beta do testowania? Chciałbym się przekonać, czy warto go kupić, ponieważ oczekuję tej gry z niecierpliwością. W końcu coś osadzonego w jednym z moich ulubionych światów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No premiere znowu przeniesli z 2 kwartalu tego roku, bo musze ja podszlifowac. Pogralem w Bete zamknieta i powiem tak :) jak narazie to to, co jest w testach to powinni nazwac pre-alfa test a nie beta.

Gralem w WoWa od bety i to co bylo w becie niewiele roznilo sie od oryginalu (kilka poprawek). Tutaj poki co to maja jeszcze spoooooooooro roboty zeby dogonic WoWa podstawe (nie liczac kilkudziesieciu patchy, ktore przez te kilka lat zupelnie zmienily gre).
Landrynkowej scenerii ktora wnewia niektorych w WoWie tutaj nie znajdziecie, ale szalu graficzenego tez nie ma. Screeny z stronki to jedno a gameplay jak narazie zupelnie cos innego.

Z niecierpliwoscia czekalem na WH ale po tej becie ... jakos mi przeszlo. Jeszcze bedzie beta otwarta to moze cos nadrobia ... oby.

no i Warhammer Online: Age of Reckoning Edycja Kolekcjonerska Pre-Order Pack - Naklad Wyczerpany :) szybko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ktore moga wydac sie wam smieszne ale cuz.... Jakie ta gra bedzie miala wymagania(jesli juz podali) i czy bedzie trzeba placic abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 10:27, RafiXxx napisał:

Mam pytanie ktore moga wydac sie wam smieszne ale cuz.... Jakie ta gra bedzie miala wymagania(jesli
juz podali) i czy bedzie trzeba placic abonament?



Wymagania jak WoW (pi razy drzwi)
Abonament jak WoW (pi razy drzwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to twoja opinia jest pierwsza negatywną jaką przeczytałem od osób grajacych w betę. Ale jesli na starcie już porównujesz do WoW''a to nie dziwię się. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 11:15, HumanGhost napisał:

Mówiąc szczerze to twoja opinia jest pierwsza negatywną jaką przeczytałem od osób grajacych
w betę. Ale jesli na starcie już porównujesz do WoW''a to nie dziwię się. ;]


To do jakiego MMORPG innego niz WoW porownasz WH ? Lotra hehehe ? w WoW gralem od poczatku i juz mi sie kompletnie przejadlo i trzeba powiewu swiezosci i nowej krwi :) WH daje to drugie, ale trudno nie odniesc wrazenia ze tworcy WH nie pykali w WoWa :) Zaraj w bete to sam sie przekonasz z czym to sie je. Nie mowiac o upierdliwosci sciagania co patch 4,5GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównać? A niby po kiego groma? Co mnie obchodzi, że będzie do czegoś podobne a od czegoś innego różne? Strasznie ograniczone podejście.
"Pykali w WoW''a".. no tak, ale policz na palcach jednej ręki twórców gier mmo, który w WoW''a nie "pykali". Co nie znaczy, że trzeba się na nim wzorować. WoW to nie pierwszy mmo w historii. ;]
Mówisz, ze grasz w zamkniętą betę a ja z twoich wypowiedzi wynosze, że nawet nie orientujesz się jak jest skonstruowana rozgrywka PvE/PvP, skoro porónujesz to do innych gier. Jeśli juz porównywac to góra do Dark Age of Camelot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować