Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Czyli właściwie to będzie miało abonament? Ja nie wiem, jak to jest, powinno być tka jak jest w GW, kupujesz i grasz ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ta gra jest już moja! Tylko niech jakiś pre-order czy coś się pojawi, od razu z WoWa rezygnuję. W końcu MMO w Uniwersum, które mnie interesuję! Może ktoś jakieś ustawki już ze mną robi? Czekam, hehe. Na pewno będę grał jakimś Imperialnym Inkwizytorem, najlepiej z dwuręcznym młotem. Chaosie, strzeż się, nadchodzę! :) Szkoda tylko trochę, że EA jest powiązane z tą grą. Jedyna gra, którą stworzyła EA i podobała mi się to pierwszy MoH:AA. Ale miejmy nadzieję, że się postarają i wszystko wyjdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 23:07, trutututu napisał:

Czyli właściwie to będzie miało abonament? Ja nie wiem, jak to jest, powinno być tka
jak jest w GW, kupujesz i grasz ile chcesz

chłopie za taka grę nie chcesz abonamentu?? normalnie śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 08:53, Lukas1992 napisał:

> Czyli właściwie to będzie miało abonament? Ja nie wiem, jak to jest, powinno być
tka
> jak jest w GW, kupujesz i grasz ile chcesz
chłopie za taka grę nie chcesz abonamentu?? normalnie śmiech na sali


Ej no dobra ale jest wiele bardzo dobrych gier bez abonamentu, a ta gra w ogóle już jest? A ten abonament to ile wiadomo? Bo może bym się skusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 09:07, trutututu napisał:

Ej no dobra ale jest wiele bardzo dobrych gier bez abonamentu, a ta gra w ogóle już jest?
A ten abonament to ile wiadomo? Bo może bym się skusił

nie gry jeszcze nie ma a cena abonamenty pewnie w granicach tej z wow`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:39, T34 napisał:

http://www.war-europe.com/?type=2#/video/?video=en7&lang=en

Ehh toż to WOW...:/
Chłopaki spóżnili się z grafiką o jakieś 4-5 lat...
Szkoda...


Zgadzam się, mogli by poprawić trochę grafikę. Jedyne, co lepsze od Blizzardowej grafiki to chyba ilość pixeli przypadających na obiekt, wydają się jakieś dokładniejsze. Można też zauważyć lepsze wygładzenie krawędzi.
Niestety rewolucji graficznej tutaj nie uświadczymy, a grafika powinna być lepsza w stosunku do WoWa. No ale cóż, miejmy nadzieję, że gra nadrobi to grywalnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 00:10, arekskate napisał:

... No ale cóż, miejmy nadzieję, że gra nadrobi to grywalnością :)


Oczywiście, grywalność jest najważniejsza ale estetyka też robi swoje...
Wystarczy spojrzeć na LOTRO albo nadchodzący Age of Conan.
Obie gry oferują świetną grafikę w jeszcze lepszych światach...

Nie żebym był pesymistą, bo też lubię świat Warhammer''a ale nie wróżę mu sukcesu przy takiej konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, graficznie gra na pewno nie powala, a znając twórców gier to wymagania będą dużo wyższe niż w WoW. Chociaż tekstury zdają się być trochę lepsze niż w WoW to i tak graficznie nie jest to nic niezwykłego. Czy pobije Age of Conan i czy przynajmniej kawałek graczy zabierze WoW''owi - to na razie trudno stwierdzić. Tym co dobrze podtrzymuje gry MMO przy życiu jest wsparcie ze strony twórców, dodawanie co jakiś czas nowego contentu, poprawianie balansu, błędów itp. Blizzard bardzo dobrze opanował ten aspekt, o którym wielu twórców zapomina po premierze swoich tytułów. Dla mnie na razie WAR zapowiada się tak średnio, na pewno wstrzymam się z zakupem tej gry po premierze, zobaczę jak gra zostanie oceniona i jak się przyjmie. Jeśli okaże się produktem co najwyżej przeciętnym - na pewno po niego nie sięgnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 00:13, T34 napisał:

Oczywiście, grywalność jest najważniejsza ale estetyka też robi swoje...
Wystarczy spojrzeć na LOTRO albo nadchodzący Age of Conan.
Obie gry oferują świetną grafikę w jeszcze lepszych światach...


Co z tego ze Lotr ma ladna grafike jak swiat jest beznadziejnie maly, po 2 miesiacach w tym mmo nie mialem co robic i odlozylem gre. Grafika to nie wszystko, szczegolnie w mmo gdzie ciagle powracasz do lokacji, nie zwraca sie juz uwagi na jej wyglad. Wolalbym wiekszy swiat, bardziej zroznicowany, ze srednia grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble, nie wygląda to ciekawie. Grafika słaba, postacie które ze sobą walczą uderzają w powietrze, po prostu nie wygląda to zachęcająco. Myślę że Age of Conan będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że grafika to nie wszystko ale w Warhammerze jest po prostu beznadziejna.
Nawiasem mówiąc to nie wiem w jakiego LOTRO grałeś skoro twierdzisz, że świat jest mały.
Tym bardziej, że to tylko Eriador i to nie cały jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:52, T34 napisał:

Nawiasem mówiąc to nie wiem w jakiego LOTRO grałeś skoro twierdzisz, że świat jest mały.
Tym bardziej, że to tylko Eriador i to nie cały jak narazie.


Ale co mnie obchodzi ze jest nie caly Eriador NARAZIE, rofl, liczy sie co jest wlasnie teraz a nie co oni dodadza, jest 10 biednych lokacji, na 42 poziomie bylem we wszystkich 10 juz, do wow ta gra do piet nie dorasta, nawet guild wars jest od niej lepszy, a jak w lotr wydaja patcha to dodadza jakies byle co ktore ludzie koncza po 2 dniach, a 10 innych zepsuja, jak aukcje ostatnio i mape, na dodatek trzeba czekac do nast patcha az to naprawia-zalosne. Dlatego ta gra stoi za zaledwie 11 euro bo nikt jej nie chce, i dlatego gra w nia biedne pare tysiecy a nie 10 mln jak w wow, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz, żadne z twoich spostrzeżeń dot. LOTRO nie ma związku z rzeczystością ale nieważne.
Masz do tego prawo, brednie jeszcze nie są zabronione. Przykładowo na 42 poziomie to mogłeś sobie co najwyżej pooglądać granice niektórych lokacji itd. Nie chce mi się zbijac twoich wypocin, bo i tak to nic nie zmieni.
Zresztą to nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak jak spojrzałem na grafikę tego, to powiem tyle że mają niezły zapłon, ile oni te grę robili? 5 lat? bo chyba przez ten czas nnie wychodzili z tego czegoś gdzie pracowali i nie wiedzieli że grafika jest już lepsza, przecież to strategie maja lepszą grafikę jak się przybliży ;] heh Przecież to darmówiki lepszą grafikę mają (u mnie jest bardzo ważna grafika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bredze, tylko mam swoje zdanie, a jak nie potrafisz czyjegos zdania uszanowac to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na warhammera jak i age of conan.Gameplaye które widzialem pokazuja,ze wh bedzie 2 gra po wowie pełna swobody natomiast age bedzie swietnym odstresowywaczem (krawe comba) czekam z nadzieja bo powinienem sobie przerwe od wowa zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 00:01, Gosu napisał:

Nie bredze, tylko mam swoje zdanie,


Jasne, tylko że oderwane od rzeczywistości.

Dnia 13.03.2008 o 00:01, Gosu napisał:

a jak nie potrafisz czyjegos zdania uszanowac to
sie nie wypowiadaj.


A tą część zdania powinieneś dedykować samemu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować