Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Wasza znienawidzona gra?

322 postów w tym temacie

Footbal Manager i wszystkie tego typu gierki. Jak to widze to umieram;P I oczywiscie najwiekszy crap wszechswiata czyli Tibia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucky Luck na Playstation 1,to bylo dawno dawno temu ;P Nie moglem przejsc tej gry po prostu tak jagby tam sie konczyla tak czy siak to bylo z 5-6 latek temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gram w różne gry, ale jednego gatunku nie toleruję: manager. No nie wiem jak można w to grać! Ale nie mówię, mam szacunek dla ludzi, którzy są na tyle twardzi aby to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię wszystkie gry, ale jak tak pomyśleć to powiem że nigdy nie grałem w tibię ale jak zobaczyłem to od razu zaniemówiłem ponieważ jak można grać w takie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominana Tibia, Flyff i inne tanie MMO, które robią z fajnych ludzi skończonych imbecyli : /
Także serię gier o Harrym Potterze, która akurat miała ogromny potencjał, ale został on schrzaniony.....

Jeszcze walnę Heroes IV, który na swój sposób jest nawet dobry, ale "Hirołsi III" byli znacznie lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Tibia! Szacunek dla tych wszystkich sado-macho, którzy zarywają przy tym noce i zabijają rodziców krzesłem O_o
Poza Tibią mam jeszcze jeden tytuł, którego nienawidziłem od samego początku - Crysis... Krew mnie zalewa jak słyszę te podniecone głosy "jaką to on ma grafikę"... Matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Tibia i trochę WoW ale na szczęście nie za bardzo mojego otoczenia dotyczy... na szczęście.
Już śpieszę się z wyjaśnieniami. Otóż dzisiaj tak sobie idąc do szkoły przysłuchuje się gadki dwóch osób z sąsiedniego liceum. Ogólnie zarys sytuacji: dziewczyna grała ciągle w Tibię, olała znajomych czy cokolwiek innego. Teraz jej znajomi nie wiedzą co myśleć, przeklinają wręcz tą grę. I czy mam inną możliwość niż nienawidzić grę przez którą ludzie robią takie głupstwa oraz marnują w dużym stopniu ten dar który nazywamy właśnie życiem? Gier mogę nie lubić, tzn może mi się nie spodobać. Jednak tego typu gier zdecydowanie nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować