Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwają już prace nad sequelem Wolfenstein: The New Order

15 postów w tym temacie

Świetnie, choć przedstawiciele Beth./ZeniMaxu pewnie nie będą zadowoleni z przedwczesnego "wypłynięcia" niespodzianki ;-)

Czekam, The New Order bardzo pozytywnie mnie w zeszłym roku zaskoczył - udane połączenie klasyki z nowoczesnością, świetny klimat, kapitalny "feeling" strzelania i (chyba pierwszy raz w tej serii) niegłupia fabuła. Spodobało mi się na tyle, że zaraz po skończeniu "z marszu" zabrałem się za ponowne przejście tego tytułu, co w przypadku FPSów praktycznie mi się nie zdarza (jedynie HL2, Halo Reach i Bioshock Infinite dostąpiły tego zaszczytu, ale nie od razu po pierwszym przejściu). Kapitalna gra. Aktualnie (z przyjemnością) ogrywam dodatek i też jest świetny, jedynym zgrzytem jest to, że to prequel co z automatu pewne rzeczy ogranicza ;/. No, ale to mały minus.

Grunt, że sequel powstaje, choć nic więcej nie wiadomo. Pytania nasuwają mi się dwa - czy nad drugą częścią w pocie czoła pracuje MachineGames czy inny deweloper? No i druga sprawa, która zapewne męczy każdego, kto skończył The New Order [UWAGA - MEGA SPOILER] :


Spoiler

Blazkowicz poszedł w piach - cholera jasna, kto go godnie zastąpi? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić Wolfa bez niego ;(




Tak czy siak - świetna wiadomość :)

ps. Sanders-sama - wrzuć to w spojler, gra nie jest jakoś ekstremalnie stara, nie każdy jeszcze w nią grał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 17:20, Lordpilot napisał:

Spoiler

Blazkowicz poszedł w piach - cholera jasna, kto go godnie zastąpi? Jakoś ciężko mi
sobie wyobrazić Wolfa bez niego ;(


Spoiler

Nigdy nie pokazali, że Blazkowicz jest martwy. W ostatniej scenie ledwo żywy (ale wciąż żywy) leży na wieży (chyba, pamięć mnie tu ciut zawodzi), a pod koniec creditsów przy ujęciu na tą samą wieżę wyraźnie słychać helikopter. Spokojnie go "ożywią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej w tym wszystkim fabuła przeszkadza, razem misjami typu przejdź się po tym obszarze i znajdź jakieś pierdoły. Miałem ochotę przejść jeszcze raz, ale nie mogę znieść tych wszystkich pierdoł. Jakby była akcja non stop to by było inaczej, bo rozwałka jest przednia.

Dnia 23.09.2015 o 17:20, Lordpilot napisał:

Spoiler

Blazkowicz poszedł w piach - cholera jasna, kto go godnie zastąpi? Jakoś ciężko mi
sobie wyobrazić Wolfa bez niego ;(



Spoiler

Pewnie synuś, albo córeczka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Welp... ostatnim razem

Spoiler

Blazko leżał w śpiączce kilka dobrych lat, praktycznie był warzywem... więc pewnie wstanie, weźmie karabin, weźmie pierwszego, lepszego niemiaszka i znów powie "nazi scum..." i się zacznie od nowa

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >

Spoiler

Blazkowicz poszedł w piach - cholera jasna, kto go godnie zastąpi? Jakoś ciężko
> mi
> > sobie wyobrazić Wolfa bez niego ;(


>
Spoiler

Nigdy nie pokazali, że Blazkowicz jest martwy. W ostatniej scenie ledwo żywy (ale
> wciąż żywy) leży na wieży (chyba, pamięć mnie tu ciut zawodzi), a pod koniec creditsów
> przy ujęciu na tą samą wieżę wyraźnie słychać helikopter. Spokojnie go "ożywią".



Uwierz mi (A WIEM, ŻE TO NAPRAWDĘ NIEPRAWDOPODOBNE), ale ciężko jest przeżyć wybuch nuklearny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 16:39, Arthas97 napisał:

Branża gier dowiaduje się o kontynuacji jednej z najlepszych gier 2014 roku z Dzień Dobry
TVN, kto by pomyślał :)


Tez sie zdziwiłem . Człowiek nie przyzwyczajony ze wchodzi na zagraniczne portale i widzi takie newsy wprost z naszego podwórka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą kontynuacja The New Order byłaby dziwna. Co miałby robić protagonista, skoro

Spoiler

uśmiercono postać, która odpowiadała za postęp technologiczny Tysiącletniej Rzeszy? - co przekładając na najbardziej prosty język w dziedzinie fabuły (tak czyli amerykański) oznacza koniec nazistowskiego terroru i poddanie się fuhrera oraz wyswobodzenie Ameryki.

Pomijam oczywiście możliwości rozbicia się Rzeszy i odrodzenia się krajów, walkę o niepodległość, czy zmiany w sztabach głównodowodzących, bo to nie gra polityczna. Tutaj zawsze chodziło o wybijanie Niemców.



A potencjał po
Spoiler

śmierci Trupiej Główki i Blaskowicza (ha!ha! Macie spilery! Jakim cudem jeszcze nie przeszliście tej gry? - adresowane do zbulwersowanego czytelnika komentarza) jest zerowy! Nie dość, że muszą WSKRZESIĆ BLASKOWICZA (macie jeszcze raz), albo w inny sposób wyciągnąć go z pod WYBUCHU BRONI JĄDROWEJ (ha!ha! Dalej to czytasz? Przecież już zniszczyłem ci całe zakończenie The New Order :3)


Założe się, że zrobią spin-off.

[m-Z]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie podziałało poprzednio jak były osty i degrady. Za notoryczne, złośliwe wrzucanie spoilerów celowo i z premedytacją leci degrad -3 i kolejny wyskok zakończy się Banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i świetna wiadomość. W The New Order grało mi się naprawdę bardzo przyjemnie. Był to taki trochę powrót do przeszłości ale jednak ze wszystkimi dobrodziejstwami aktualnych technologii.
Dodatku nie miałem co prawda okazji zakosztować, ale myślę, że jak tylko będzie jakaś promocja na niego, to sobie zakupię i ogram. W końcu do premiery drugiej części W:TNW trzeba będzie jakoś czas wypełnić ;) A czasu na granie jest ostatnio prawie tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować