Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Statystyki forum gram.pl

155 postów w tym temacie

Oglądałem statystyki i zdziwiłem się widząc dane sąsiadującego ze mną Backside’a. Otóż miał on (w momencie oglądania) dokładnie tyle samo postów co ja, ale miał wyższą średnią. Pierwsza myśl była tak, że jest na forum krócej ode mnie. Więc sprawdziłem. Okazało się jednak, że obaj jesteśmy od samego początku tj. od 06.10. ubiegłego roku.
Ale przy okazji wyszła pewna ciekawostka. Otóż, mimo że obaj jesteśmy na forum tak samo długo, to skrypt zaliczył mnie 350 dni a jemu 347!!
Zgłaszam to Tobie pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 14:06, A-cis napisał:

Oglądałem statystyki i zdziwiłem się widząc dane sąsiadującego ze mną Backside’a.

To chodzi o to, ze się np: nie wypowiadał przez ostatnie dni to mu nie zalicza, ale jak sie wypowie to ma tyle samo dni co ty. Sprawdź sobie na kNOT. Dzisiaj Backside ma 407 dni, a ty 408, gdyżtwój kolega dzisiaj nie udzielił głosu :)

P.S. Dziwne, że nigdy nie widziałem Backsida :P

I przy okazji jeszcze jedno, dzisiaj mała poprawka w statystykach. Pojawiło się okno użytkownika na górze <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 08:04, speedraid napisał:

To chodzi o to, ze się np: nie wypowiadał przez ostatnie dni to mu nie zalicza, ale jak sie wypowie to ma tyle samo
dni co ty. Sprawdź sobie na kNOT. Dzisiaj Backside ma 407 dni, a ty 408, gdyżtwój kolega dzisiaj nie udzielił głosu :)

Teraz już wiem, bo parę dni temu Vilmar wyjaśnił mi to w innym wątku, ale wtedy gdy pisałem myślałem, że skrypt zlicza każdy dzień wg kalendarza.

Dnia 18.11.2006 o 08:04, speedraid napisał:

I przy okazji jeszcze jedno, dzisiaj mała poprawka w statystykach. Pojawiło się okno użytkownika na górze <lol>

Acha. Śmiesznie wygląda. Chyba jakiś hacker się do Vilmara włamał i mu miesza :-)
Co ciekawe, odsyłacze działają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nie uaktualniają się tak jak powinny...Dzisiaj jest 22 grudnia a ostatnia aktualizacja była 17 grudnia, a w tym czasie napewno zaszły gigantyczne zmiany w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:01, HumanGhost napisał:

Hiehiehie doskwiera brak statystyk? ;-)
Mnie tam nie zalezy, ale pewnie Vilmar zajęty. Jak znajdzie czas to zaktualizuje. :-)


Hmm..bo tak głupio mi cały czas być w najaktywniejszych użytkownikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi statystyki w ogóle nie działają. ;( Nie chcą się uruchomić, wywala błąd o zbyt dużej ilości przekierowań. I nic. kasowałem ciasteczka, usuwałem pliki temporary, nic nie pomogło. :( A chciałbym zobaczyć liczbę swoich postów... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:09, Assasin93 napisał:

A mi statystyki w ogóle nie działają. ;( Nie chcą się uruchomić, wywala błąd o zbyt dużej ilości
przekierowań. I nic. kasowałem ciasteczka, usuwałem pliki temporary, nic nie pomogło. :( A
chciałbym zobaczyć liczbę swoich postów... ;]


Zaraz powiem na chwilę (17.12) masz 397 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam sie podoba, że jest taka przerwa w aktualizacji : ) Dlaczemu? Bo jak juz nastapi bedą gigantyczne awanse w ilości postów ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:54, maja96 napisał:

dlaczego nie ma aktualizacji statystyk gram.pl\forum?

Statystyki są aktualizowane nieregularnie, ponieważ prowadzone są prywatnie przez jednego z forumowiczów (Vilmara) i on nie ma obowiązku oświeżać ich gdy tylko się to komuś zamarzy :-)
Ale w tym konkretnie wypadku powód braku aktualizacji może być głębszy. Kiedyś Vilmar nie odświeżał statystyk przez kilka dni, a gdy to zrobił, to okazało się, że są one sprzężone ze stroną forum i mają inny wygląd.
Teraz możemy być świadkiem czegoś podobnego, bo skądinąd wiadomo, że admini forum pracują nad pewnymi nowościami na forum (wizytówki i inne wodotryski). Może się więc okazać, że statystyki po pojawieniu się, będą sprzężone np. z wizytówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Pytałem Vilmara czy odświerza statystyki regularnie. Potwierdził. Mam ten sam problem co on. Otóż wchodząc na statystyki wyświetla mi się aktualizacja z 17.12.2006 z godziny 14:09. Vilmar mi mówił, że ma to samo. Chciałbym wiedzieć, dlaczego nie mogę oglądać aktualnych statystyk. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm.. tu masz odpowiedź: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=23315
Wiesz, ja się Vilmarowi nie dziwię, że jest złośliwy, chyba kilkadziesiąt osób dziennie go o to pyta ;P
No a tak poza tym, to A-cis (post nad Twoim) ma najprawdopodobniej rację.. pozostaje czekać do 7 stycznia ;) no i najlepiej informacji na temat statystyk spodziewać się właśnie w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=23661
Tam po prostu zagląda więcej osób ;) no i sam Vil.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc czekamy do 7 stycznia. Tylko co wam dają te statystyki? Przecież i tak stopnie nie zależnie od aktualizacji statystyk są przyznawane. Tylko może miło jest popatrzeć ile to postów się napisało i takie tam inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 22:16, citekmaniak napisał:

A więc czekamy do 7 stycznia. Tylko co wam dają te statystyki? Przecież i tak stopnie nie zależnie
od aktualizacji statystyk są przyznawane. Tylko może miło jest popatrzeć ile to postów się
napisało i takie tam inne :)

13 stycznia dawno po 7 a statystyk jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:09, maja96 napisał:

13 stycznia dawno po 7 a statystyk jak nie było tak nie ma



A te statystyki są ci aż tak bardzo potrzebne przecież forum zyje bez nich ;))
Statystyki będą kiedy będą nie ważne ważne, że forum i cały serwis gram działa ;))
Pozdraiwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:45, Mac Cry napisał:

Nie jest może tak bardzo ważne, ale przydało by się odświerzyć te statystyki.

Będzie to zrobione gdy tylko będzie taka techniczna możliwość .Jak wiadomo forum przechodzi zmiany które są wprowadzane stopniowo i przed zakończeniem tych zmian , statystyk nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować