Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Statystyki forum gram.pl

155 postów w tym temacie

Witaj!
Przydałaby się opcja wyświetlania statystyk osób, które są już zbanowane.
No i oczywiście taka opcja jaką napisał Sebat1.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:12, Vilmar napisał:

Mam też kilka swoich pomysłów, o których za wcześnie jest żeby mówić. Zapraszam do dyskusji
:)

Vilmar ja kiedyś pisłaem taką propozycje x czasu w tył. Mamy taką sytuacje: sprawdzamy sobie posty i nagle przypomina nam sie jeden użytkownik ktorego statystyki chcemy sprawdzić. I teraz problem, bo nie znamy jest całego nicku. Co teraz? Otóż tak jak pisałem kiedyś myślałem o czymś takim jak spis. Ale nie że wszystkie nicki sa wypisane. Akcja z wyszukiwarką. Wpisujac pierwsze znaki a potem *, otrzymalibyśmy wypis użytkowników ktorych nick rozpoczyna się od tych znaków.
I przykładzik (na swoim) żeby było jasno widać o co mi chodzi:
Wyszukiwarka: wi*
Wyniki:
wip_01
wijbgjew
wiifwf
widuqfq9

Nie wiem czy jest to do zrobienia ale kiedyś dałem taki pomysł, ale chyba nie wypowiedział się ktoś kto mógłby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dodałbym ranking gs-ów, napisanych recenzji, ilości wejsc na gram.pl itd.- niby coś takiego jest na gramsajtach, ale pozwala to obejrzeć jedynie ilośc wejść/ilość odwiedzin gramsajta swojego/osoby, na której gramsajcie jesteś :)
ja jako osoba lubująca sie w statystykach, czesto odszukuję osoby mające najwięcej odwiedzin itd itp ale jest to czasochłonne, i bywa bardzo uciążliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:12, Vilmar napisał:

Statystyki gram.pl - zmiany
/.../


Mam pytanie - pisałeś to już trochę dawno, ale mam wrażenie, że żadne zmiany jednak nie zaszły ... czy może je przegapiłem? Jak to jest? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać co jest ze statystykami.
Niektórzy gramowicze napisali według statystyk dzisiaj po ponad 1600 postów, a jak wejdzie się w nich statystyki osobiste to u niektórych pokazuje się że jeszcze od zarejestrowania się tyle nie maja, a poza tym wydaje mi się nie możliwe, żeby tyle postów napisać w ciągu jednego dnia.
Jak wszystko było ok jeszcze niedawno to jak ktos napisał ze 120 postów to był wyczyn...
O co chodzi ???

Ps. To samo dzieje sie ze statystykami tematów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 16:34, 1096 napisał:

(...)

Liczba postów naliczanych w statystykach jest zawyżona już od kilku(nastu) tygodni.

Vilmar''owi albo się nie chce ich naprawić, albo nie umie tego zrobić (ew. już się tym nie zajmuje, a dla "góry" nie chce się szukać kogoś na jego zastępstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy góra 150 postów dziennie, ale teraz to mała przesada... Jak pierwszy raz to zobaczyłam, to się zastanawiałam, czy to błąd, czy rzeczywiście ktoś cały dzień pisze posty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:15, xmarqinaxnellx napisał:

Pamiętam czasy góra 150 postów dziennie, ale teraz to mała przesada... Jak pierwszy raz
to zobaczyłam, to się zastanawiałam, czy to błąd, czy rzeczywiście ktoś cały dzień pisze
posty;)


Ciągle jest góra 150, gram.pl make bug i ze statami coś jest nie tak ;]

Grzech---> Vilmar zajmuje się teraz forum cdp, możesz uderzać o staty do niego, ale może mieć wazniejsze problemy na głowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, to od czasu wprowadzenia możliwości zmiany ksywki statystyki rozwaliły się i pokazują błędne dane. Vilmar zajmuje się pewnie forum CDP, tak więc nie ma komu ich naprawić, co pewnie wcale łatwe nie jest dla osoby niezaznajomionej w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:24, xD_ominik napisał:

Coś tu nie gra. Mi pokazuje że najaktywniejsi użytkownicy dziś napisali ponad 1000 postów,
a na pierwszym miejscu jest aż 3097 postów.



po prostu od pewnego czasu liczba postów tych w top 10 nie jest kasowana lecz dodowana i dlatego tyle postów ludzie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować