Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Statystyki forum gram.pl

155 postów w tym temacie

Molgby mi ktos powiedziec od czego zalezy jaka masz range? Bo chyba nie od ilosci postow patrzac na statystyki... User ktory ma 2k postow jest obywatelem wiec nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:19, Adi_olsztyn napisał:

Molgby mi ktos powiedziec od czego zalezy jaka masz range? Bo chyba nie od ilosci postow patrzac
na statystyki... User ktory ma 2k postow jest obywatelem wiec nie rozumiem.

Dobrze zauważyłeś, stopień na forum zalezy nie tylko od ilości postów, ale także od tego jak często odwiedzasz forum i ile czasu na nim spędzasz, więc nawet nie pisząc za wiele można dochrapać się awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:04, Kukowsky napisał:

Proszę widzę, że Gram.pl nie chciało żeby nieoficjalne statystyki nie wywołały rebelii, więc
postanowili go przeciągnąć na swoją stronę.

Przeszedł na ciemną stronę mocy ;D

P.S. Vilmar powinien zostać nagrodzony w jakiś sposób (może jakaś gra - bo ponoć wyższego statusu nie chce). Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vilmar... jesteś wielki. Wspaniałe statystyki, świetna robota.

Hmm, racja Abi Dalzim. Vilmar powinien dostać jakiś drobny upominek. W końcu facet się napracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sie wydalo, czemu statystyk tak dlugo nie bylo ;). Coz ja, biedny uzytkownik tego forum moge napisac ;)? Byle do przodu Vilmar ;). Nastepny krok - praca w firmie CDP jako operator baz danych :D.

PS. Gratulacji skladac nie bede, bo za duzo dobrego to tez nie zdrowo ;). Zreszta, inni juz zlozyli gratulacje :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować