Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 15:25, KrzychW napisał:

Co do wrzoda wyszedlem z nim za miasto i zabilem po minucie rozpoczecia
> znajomosci z nim :).
Nawet to nie jest potrzebne.Wystarczy w obozie ciachnąć go mieczem bez zabijania , a Wrzód
ucieka i w następnej rozmowie jest na nas obrażony i mamy spokój.Siada sobie na ławeczce obok
kociołka Snaffa i więcej nas nie zaczepia.


Z tego co pamietam on sie odemnie ie odczepil i jak go zdzielilem mieczem to stwirdzil "zapominjmy o tym" i dalej mi zawracal glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:02, Smash napisał:

Z tego co pamietam on sie odemnie ie odczepil i jak go zdzielilem mieczem to stwirdzil "zapominjmy
o tym" i dalej mi zawracal glowe.


Odczepi się jeśli pobijesz go do nieprzytomności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba miałeś jakiegoś maleńkiego buga. Normalnie - kiedy go zlejesz - powinien się odczepić.
Jednak zawsze można to potwierdzić zabijając go poza obozem i mieć już święty spokój aż do czwartego rozdziału gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:07, szerszeń45 napisał:

To chyba miałeś jakiegoś maleńkiego buga. Normalnie - kiedy go zlejesz - powinien się odczepić.
Jednak zawsze można to potwierdzić zabijając go poza obozem i mieć już święty spokój aż do
czwartego rozdziału gry ;-)


Ja tam go nie mialem okazji spotkac w 4 rozdziale :P. Gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:02, Smash napisał:

Z tego co pamietam on sie odemnie ie odczepil i jak go zdzielilem mieczem to stwirdzil "zapominjmy
o tym" i dalej mi zawracal glowe.


Ja miałem tak samo. Musiałem mu spuścić manto żeby się odczepił. A tak z innej beczki. Wiecie może gdzie mogę kupić lub znaleźć jakiś naprawdę dobry łuk ??? W 2 rozdziale kupiłem Wilcze Kły (56atk) i narazie na nic lepszego się nie natknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, w drugim rozdziale nie ma lepszego... A łuki w grze sprzedają tylko Wilk i Cavalorn. Tak samo z kuszami, ale od 4 rozdziału dochodzi jeszcze Skorpion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:22, Piciambeer napisał:

cóż, w drugim rozdziale nie ma lepszego... A łuki w grze sprzedają tylko Wilk i Cavalorn. Tak
samo z kuszami, ale od 4 rozdziału dochodzi jeszcze Skorpion.


Dzięki za podpowiedź. Zapomniałem dopisać że ja właśnie jestem w czwartym rozdziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:02, Smash napisał:

> Co do wrzoda wyszedlem z nim za miasto i zabilem po minucie rozpoczecia
> > znajomosci z nim :).
> Nawet to nie jest potrzebne.Wystarczy w obozie ciachnąć go mieczem bez zabijania , a Wrzód

> ucieka i w następnej rozmowie jest na nas obrażony i mamy spokój.Siada sobie na ławeczce
obok
> kociołka Snaffa i więcej nas nie zaczepia.

Z tego co pamietam on sie odemnie ie odczepil i jak go zdzielilem mieczem to stwirdzil "zapominjmy
o tym" i dalej mi zawracal glowe.
Słuchajcie! Czy jest poradnik do Mroczne Tajemnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :P
W momencie rozpoczęcia 4 rozdziału Stary Obóz zostaje zamknięty, a w nim Wrzód ;-) Tak więc teoretycznie aż do zdobycia runy teleportaycjnej do Magów Ognia go już nie zobaczysz :) (chyba, że na upartego jako chrząszcz się dostaniesz do Starego Obozu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:06, szerszeń45 napisał:

Hehe :P
W momencie rozpoczęcia 4 rozdziału Stary Obóz zostaje zamknięty, a w nim Wrzód ;-) Tak więc
teoretycznie aż do zdobycia runy teleportaycjnej do Magów Ognia go już nie zobaczysz :) (chyba,
że na upartego jako chrząszcz się dostaniesz do Starego Obozu.)


Szczerze mowiac to ja bylem w Starym Obozie w 5 rozdziale jak uzylem runy teleportacyjnej do magow ognia ktora znalazlem w starej wiezy xardasa. Tyle ze jak robilem wycinke to nie widzialem zadnego Wrzoda ;). Pozatym nie slyszalem o tym zeby NPC sie nagle wskrzeszaly w Gothicu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opuszczonej wieży Xarda jest teleport? (nie wiem, nie próbowałem)
Zapukaj do drzwi i poczekaj.
"B" wpisz "Marvin", "B" i naciśnij przed bramą "K".
Kup zaklęcie zamiana w chrząszcza (mój sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:16, Nazca napisał:

W opuszczonej wieży Xarda jest teleport? (nie wiem, nie próbowałem)
Zapukaj do drzwi i poczekaj.
"B" wpisz "Marvin", "B" i naciśnij przed bramą "K".
Kup zaklęcie zamiana w chrząszcza (mój sposób)

Chodziło mi o tego chrząszcza a radze wyprubwac tn teleport.
Gomeza się zabija i zboje umacia ci kowal Stone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:16, Nazca napisał:

W opuszczonej wieży Xarda jest teleport? (nie wiem, nie próbowałem)


Tak jest, razem ze zbroją z magicznej rudy. Po teleportowaniu się do Starego Obozu wszyscy NPC, którzy dotychczas byli nieśmiertelni staną się śmiertelni (np Gomez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na lekcji matmy sprawdzian... Piciambeer siedzi ze mną w ławce. Pocimy się i napisaliśmy... (lepiej, lub gorzej...) :) Wszyscy się pakują, a tu Piciambeer to nauczycielki od matmy: "Proszę pani, czy odwiedziła pani kiedyś Górniczą Dolinę?" Ja tak na niego patrzę... Nauczycielka nie wie co powiedzieć... :)
Pozdrawiam.
PS. Mam nadzieję, że to dobry temat na podzielenie się z wami na ten temat. Bo jest powiązanie z Gothiciem... :)
Jeszcze raz pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 23:18, szymonsen napisał:

Dzisiaj na lekcji matmy sprawdzian... Piciambeer siedzi ze mną w ławce. Pocimy się i napisaliśmy...
(lepiej, lub gorzej...) :) Wszyscy się pakują, a tu Piciambeer to nauczycielki od matmy: "Proszę
pani, czy odwiedziła pani kiedyś Górniczą Dolinę?" Ja tak na niego patrzę... Nauczycielka nie
wie co powiedzieć... :)
Pozdrawiam.
PS. Mam nadzieję, że to dobry temat na podzielenie się z wami na ten temat. Bo jest powiązanie
z Gothiciem... :)
Jeszcze raz pozdrawiam. :)

Nauczycielka powinna odpowiedziec tak błam walczyłam na wojnie z orkami.
Potem sprzątałam Gomezowi i przyszadł bezi i wszystko rozpierdzielił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 23:18, szymonsen napisał:

Jeszcze raz pozdrawiam. :)


Szczerze gratuluję Piciambeerowi. To jest dobry temat, na to co powiedziałeś, bo to temat o Gothicu:)
Ciekawe, czy nauczycielka wiedziała, co to Górnicza Dolina. Może bała się odpowiedzieć, bo jest Bezim po reinkarnacji?:D:D
Również Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:16, Nazca napisał:

W opuszczonej wieży Xarda jest teleport? (nie wiem, nie próbowałem)


Tak w piatym rozdziale kiedy Xardas kaze ci isc po zbroje z magicznej rudy do jego starej wiezy. Wystarczy przeszukac skrzynie w pomieszczeniu obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować