Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 13:41, Kukowsky napisał:

Beliara, więc po prostu Beliar mógł przywołać go do życia spowrotem. :)

Coś słabo dobiera sobie sługusów.Gdy dorwałem Kruka w dodatku,beliar chyba nie miał juz ochoty go wskrzesić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:50, KrzysztofMarek napisał:

No i wszyscy Cię ścigają, strzelają z kusz... albo uciekają...


Już sobie układałem plan, co by w grudniu spróbować tego na własnej skórze, ale przed chwilką przeczytałem info, że NWN2 jednak wyda CDp. Gothic pójdzie w odstawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:36, GanD napisał:

> /.../> przeczytałem info, że NWN2 jednak wyda CDp. Gothic pójdzie w odstawkę ;)

U mnie NWN 1 poszło w odstawkę, bo gra się wieszała na Radeonie 9800 Pro...
Teraz mam GF 7800 GS i może zdążę wrócić do NWM 1 , jak nie zdążę (bo gram w Obliviona) to i tak kupię NWM 2 i w czasie posuchy między Gothic''iem 3 a Wiedźminem pogram w te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:41, Kukowsky napisał:

Mi się zdaję po prostu, że podczas ich zabijania Bezi po prostu zamiast przebić mieczem serce
trafia w ręke, ale nie zauważył tego i poszedł dalej. :) Niezapominajmy, że Kruk jest sługą
Beliara, więc po prostu Beliar mógł przywołać go do życia spowrotem. :)

A może Bezimiennemu tylko wydawało się , że ich zabił.Te ciągłe wizyty w Obozie Na Bagnach i dochodzące zewsząd opary bagiennego ziela.Cud , że Bezi nie wsiąkł tam na stałe i jakoś pokonał Śpiącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto prócz Cor Kaloma może mnie nauczyć walki bronią dwuręczną?Jestem w Starym Obozie strażnikiem.Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:42, plada napisał:

Kto prócz Cor Kaloma może mnie nauczyć walki bronią dwuręczną?Jestem w Starym Obozie strażnikiem.Z
góry dzięki za odpowiedzi.

Jak jesteś strażnikiem to Thorus może ci pokazać jak się macha dwuręczniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:47, Hopeless napisał:

Ach, zapomniałbym - jeśli już jesteś w czwartym rozdziale, to chyba któryś ze ,,sług Lee" z
Nowego Obozu.

Hehe, nie żaden sługa tylko Lee we własnej osobie uczy nas wtedy walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rozdzaile jakim to ja jestem nie pamiętam, ale szukam właśnie kamieni ogniskujących.Lee-kiedy z nim próbuje gadać to pojawia się tylko "KONIEC".Thorus-on uczy tylko zręczności i siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:55, plada napisał:

W rozdzaile jakim to ja jestem nie pamiętam, ale szukam właśnie kamieni ogniskujących.Lee-kiedy
z nim próbuje gadać to pojawia się tylko "KONIEC".Thorus-on uczy tylko zręczności i siły.

Jesteś w 3 rozdziale. Nie wiem czemu Thorus nie chce cię uczyć, może za mało punktów nauki posiadacz. 30 pkt jest wymagane na 1 poziom. Ewentualnie poczekaj do 4 rozdziału wtedy Lee cię podszkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:55, plada napisał:

W rozdzaile jakim to ja jestem nie pamiętam, ale szukam właśnie kamieni ogniskujących.Lee-kiedy
z nim próbuje gadać to pojawia się tylko "KONIEC".Thorus-on uczy tylko zręczności i siły.

A czy umiesz jednoreczna na max ? Bo Thorus uczy tylko wtedy :) A jak nie chcesz tak to musisz jeszcze poczekac i potem zapytac o to Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:21, wojtósio napisał:

czy w gothic I można być nekromatą bo słyszałem że można lecz przeszłem gre ale niemiałem kwestii
w dialogach na ten temat ???


Nie raczej nie można też grałem i to nie raz i się z tym nie spotkałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:21, wojtósio napisał:

czy w gothic I można być nekromatą bo słyszałem że można lecz przeszłem gre ale niemiałem kwestii
w dialogach na ten temat ???

Jeśli jesteś magiem 5. kręgu to możesz iść do Xardasa i nauczyć się 6. - wtedy staniesz się nekromantą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no faktycznie :P bo jak jest się magiem nie można dzierzyc Uriziela i trzeba posiąść 6 krąg żeby móc używać runy którą zrobi Xardas z miecza ;] znaczy sie wyjmie z niego tam coś i przerobi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:26, kepny napisał:

Aha no faktycznie :P bo jak jest się magiem nie można dzierzyc Uriziela i trzeba posiąść 6
krąg żeby móc używać runy którą zrobi Xardas z miecza ;] znaczy sie wyjmie z niego tam coś
i przerobi hehe :)

Mozna nocis Uriziel bedac magiem :) jako zwykły miecz wcale nie trzeba runy robic z niego :) ja nekromante głownie zostaje dla tej przepieknej szaty szkoda ze takie mozliwosci nie ma w czesci drugiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:55, plada napisał:

W rozdzaile jakim to ja jestem nie pamiętam, ale szukam właśnie kamieni ogniskujących.Lee-kiedy
z nim próbuje gadać to pojawia się tylko "KONIEC".Thorus-on uczy tylko zręczności i siły.


W SO Thorus uczy dwuręcznej jak masz 2 poz. w jednoręcznej tylko Lee uczy dwuręcznej bez 2 w jednoręcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:39, wojtósio napisał:

pobrałem sobie moda Diccuric 1.1 lecz gdy włączam nową gre to zanim sie załadue to gra się
wyłacza co moge zrobić żeby w to zagrać??

Jeśli masz komunikat "MMS not found: LOB_G2_V1.MMS", to musisz:
1) Znależć plik dic_polish.ini albo dic_polish_light.ini w folderze [Gothic]\System i otworzyć go w notatniku.
2) Odszukać wiersz zaczynający się od "vdf=" i nazwę diccuric.mod zmienić na Diccuric_1_1e.mod.
Teraz powinno działać.
Oczywiśie przed modyfikacjami skopiuj ten plik na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować