Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

A może spróbuj wejść do kopalni zmieniając się w np. karalucha. Może poza zamkniętą bramą cała reszta w środku będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I have a question for ya :)
Mianowicie na północy Górniczej Doliny znajdowała się pewna wieża ze szkieletami.
Czy jest tam coś wartościowego, bo jka ostatnio grałem, to byłem za słaby a potem nie chciało mi się tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:16, tykus napisał:

I have a question for ya :)
Mianowicie na północy Górniczej Doliny znajdowała się pewna wieża ze szkieletami.
Czy jest tam coś wartościowego, bo jka ostatnio grałem, to byłem za słaby a potem nie chciało
mi się tam wracać.

Chodzi Ci o wieżę mgieł? Tą na klifie nad morzem?

Jest tam przede wszystkim sporo biegających worków z doświadczeniem, a poza tym zaczyna się tam jeden z ciekawszych questów pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:16, tykus napisał:

I have a question for ya :)
Mianowicie na północy Górniczej Doliny znajdowała się pewna wieża ze szkieletami.
Czy jest tam coś wartościowego, bo jka ostatnio grałem, to byłem za słaby a potem nie chciało
mi się tam wracać.


Chodzi ci o wieże mgieł? Z tego co pamiętam to mozna tam znaleźć tylko nowy quest "Chromanin"

Tu masz dokładniejsze opisanie misji==> http://www.gothic.xgame.pl/infopage.php?id=1
Ale UWAGA SPOILERY!!! Duzo większą satysfakcję będziesz miał, jesli sam rozwiążesz zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki cheatowi udalo mi sie przeniknac przez zamknieta brame i dalej wszystko jest ok, tzn przechodze pare krokow i wczytuje mi nowa lokacje - kopalnie. Wasza pomoc byla nieoceniona ;) Mam tylko nadzieje, ze to nie jest jakas kopalnia w wersji z 4 rozdzialu, tylko taka jaka powinienem ogladac na tym etapie gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stop!
W kopalni, żeby dostać się do Iana nie trzeba niczym kręcić. Będziesz musiał zejść kawałek w dół, a tam koło takiej jakby drewnianej budki będzie stał IAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pomyłkę i dwa posty pod rząd - nie spojrzałem na screena :( - jeszcze raz przepraszam. BTW - mi się nigdy nic takiego nie zdażyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam posążek i mam zwój teleportacji orków, ale nie moge się ani teleportować ani nie moge użyć posążku aby wejść do jaskini, wyskakuje mi ze dzwignia ani drgnie, co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:42, lajt napisał:

Mam posążek i mam zwój teleportacji orków, ale nie moge się ani teleportować ani nie moge użyć
posążku aby wejść do jaskini, wyskakuje mi ze dzwignia ani drgnie, co mam z tym zrobić?


Posążek Innosa musisz wstawić do specjalnego otworu przy kratach, prowadzących do świątyni Innosa. Nie widzę żadnego problemu. ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:42, lajt napisał:

Mam posążek i mam zwój teleportacji orków, ale nie moge się ani teleportować ani nie moge użyć
posążku aby wejść do jaskini, wyskakuje mi ze dzwignia ani drgnie, co mam z tym zrobić?


Rozumiem że jesteś w obozie orków przy wejściu do świątyni śniącego? Jeśli chcesz się teleportować zaklęciem orków to możesz to zrobić tylko w jednym konkretnym miejscu (przynajmniej mi z tego miejsca się udawało) - rozejrzyj się po obozie orków - powinieneś zauważyć okrągłą kratę w ziemi i pomieszczenie pod nią. Dostań się do tego pomieszczenia - stamtąd powinna zadziałać teleportacja. Co do dźwigni to ci już napisał Cossack777.

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:42, lajt napisał:

Mam posążek i mam zwój teleportacji orków, ale nie moge się ani teleportować ani nie moge użyć
posążku aby wejść do jaskini, wyskakuje mi ze dzwignia ani drgnie, co mam z tym zrobić?

z posążkiam po9dejdź tylko do dxwigni i już a codo teleportacji to mozesz sie teleportować skad chxesz bo ja teleportowałem sie gdy przechodziłem z wieży xsardas te żeczy co treba zrobić żeby wejść do swiątyni śniącego to mi tak [oszło i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśi chodzi o posążek to trzeba przesunąć dzwignie przy głównej bramie. Można równiez przed bramą zamienić się w jakieś zwierzę i w ten sposób się dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o przemianę w chrząszcza? Z tego co pamietam akurat pod ta bramą nie szło przejść po przemianie w robala :]. Ale udawało się dzięki wspomnianemu posążkowi, któremu orkowi szamani oddawali cześć, oraz dzięki zaklęciu orkowej teleportacji, który mozna znaleść penetrując osiedle orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:13, popcorn napisał:

Zamieniłem się w jakieś inne zwierze i udało się przejść przez brame.

Mozliwe, dawno nie grałem i nie pamiętam, może mi się pomyliło z jakąś inną bramą, pewnie już w samej światyni Śniącego. W każdym razie te moje sposoby tez prowadzą do tego, że się tę bramę przekroczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się dostac za bariere kiedy się zamienisz w krwiopijce. Kiedy jesteś w obozie na bagnie, nagle ziemia się zapada, spadasz kilkaset metrów i za wiele z głównego bohatera nie zostaje. Jak mi coś przyjdzie na mysł to wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować