Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 17:45, popcorn napisał:

Można się dostac za bariere kiedy się zamienisz w krwiopijce. Kiedy jesteś w obozie na bagnie,
nagle ziemia się zapada, spadasz kilkaset metrów i za wiele z głównego bohatera nie zostaje.


Ja nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Ale tej sztuczki z krwiopijca nie próbowałem;)

Dnia 03.12.2006 o 17:45, popcorn napisał:

Jak mi coś przyjdzie na mysł to wysle.


Sam wymyślasz te bugi na poczekaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a umnie gdy casami zapisywałem to biore zapisz a jak sie zapisało to nagle wylatywałem z eściany skały zależy odf miejsca pobytu w g2 też tak miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie się zdarzało coś takiego. Albo szedłem gdzieś, po zapisaniu gry nagle główny bohater "pofrunął" kilkadziesiąt metrów do przodu. Nie musze mówić ile z niego zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki jest najlepszy sposób aby w Starej Kopalnii dostać się z góry od razu na dół? Wystarczy wyciągnąć broń, skoczyć i machać ja na któryś z boków. Nie zawsze wychodzi ale jest to sposób na szybki transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:40, popcorn napisał:

Co taka cisza? Wszyscy poszli skakać w Starej Kopalnii?:)

To forum dyskusyjne. Nie każdy musi być zawsze online i bez przerwy obserwować i wypowiadać się w jednym wątku. To nie jest czat...

Co do bugów w G1. Wiedziałeś , że na kole szlifierskim w NO mozna robić bez przerwy niewykończone miecze, mimo nie posiadania potrzebnych surowców? ;) Niezła gratka dla buguserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znaleźliście jakieś przedmioty (poza figurka w obozie orków i kamieniem ogniskującym) które można "przyciągnąć" czarem telekinezy ? Mnie udało się tylko odszukać amulet w kopalni przy NO (nie pamiętam niestety ile dzięki niemu wzbogacały się nasze statystyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:46, Bajuj napisał:

Czy znaleźliście jakieś przedmioty (poza figurka w obozie orków i kamieniem ogniskującym) które
można "przyciągnąć" czarem telekinezy ? Mnie udało się tylko odszukać amulet w kopalni przy
NO (nie pamiętam niestety ile dzięki niemu wzbogacały się nasze statystyki).


Tak więc będąc już w Świątyni Śniącego można natrafić tu i ówdzie na wiele miksturek dodających bonusy do statystyk, które są jakby uwięzione przy suficie i w ścianach. Bynajmniej nie jest to błąd twórców, a świadome działanie. Wystarczy użyć czaru telekineza i viola! Miksturek tych jest dość sporo i warto je wszystkie pozbierać.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:51, Cossack777 napisał:

Tak więc będąc już w Świątyni Śniącego można natrafić tu i ówdzie na wiele miksturek dodających
bonusy do statystyk, które są jakby uwięzione przy suficie i w ścianach. Bynajmniej nie jest
to błąd twórców, a świadome działanie.

Co ja się naskakałem przy pierwszym podejściu do Gothica zanim spłynęło na mnie olśnienie jak dorwać te latające butelki.Oczywiście pierwsza myśl związana była z tym , że coś im w tej grze nie wyszło.Szkoda , że w następnych odsłonach Gothica zrezygnowano z telekinezy.Taki mamy trend w grach , że następne części robi się coraz prostsze wychodząc z założenia , że zdobędą większe grono zwolenników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problemik. zaopatrzylem sie w Ghotica I. tyle ze kiedy odpalam gre to wyskakuje mi jakas dziwna informacja i wraca mi do windowsa. (nizej zamieszczam screenshota z tym co mi wyskakuje)


oto moj obecny sprzet: laptop z windowsem 98, karta graficzna cyberblade 3d + najnowsze sterwoniki (trident video cyberblade-Ai1 agp 6.2014-005.19) - tak mam napisame w menegerze urzadzen odnosnie tej karty.

wiecie moze co to moze byc?? no i co zrobic aby nie bylo tej zrypki? wiem tylko ze problem moze byc zwiazany ze steronwikiem ale do tej karty co obecnie posiadam jest naprawde ich malo i musze znalesc jakis inny sposob aby rozwiazac ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z odpaleniem Gothica 1 na Win XP. Wiem, że gra nie była dla niego projektowana, ale wiele osób wspominało, że im działa.

Mam Win XP Professional z SP2, procesor AMD Athlon XP 3200+, 1GB RAMu, GeForce 6800 GS 256MB.

Gra się zainstalowała bez problemów (wersja z NXK). Przy próbie uruchomienia nic się jednak nie dzieje. Gothic pojawia się na liście procesów, zajmuje ok 5mb pamięci, 0% procesora. Mogę go z poziomu managera zadań po prostu wyłączyć, ale gry nie jestem w stanie uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:50, Mistiq napisał:

mam problemik. zaopatrzylem sie w Ghotica I. tyle ze kiedy odpalam gre to wyskakuje mi jakas
dziwna informacja i wraca mi do windowsa. (nizej zamieszczam screenshota z tym co mi wyskakuje)



oto moj obecny sprzet: laptop z windowsem 98, karta graficzna cyberblade 3d + najnowsze sterwoniki
(trident video cyberblade-Ai1 agp 6.2014-005.19) - tak mam napisame w menegerze urzadzen odnosnie
tej karty.

wiecie moze co to moze byc?? no i co zrobic aby nie bylo tej zrypki? wiem tylko ze problem
moze byc zwiazany ze steronwikiem ale do tej karty co obecnie posiadam jest naprawde ich malo
i musze znalesc jakis inny sposob aby rozwiazac ten problem.


Chyba gra nie jest obsługiwana przez Twoją kartę graficzną, tak wygląda z tego komunikatu. :/
A jakiego masz DirectX-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:16, ihtam napisał:

Witam.

Mam problem z odpaleniem Gothica 1 na Win XP. Wiem, że gra nie była dla niego projektowana,
ale wiele osób wspominało, że im działa.

Mam Win XP Professional z SP2, procesor AMD Athlon XP 3200+, 1GB RAMu, GeForce 6800 GS 256MB.

Gra się zainstalowała bez problemów (wersja z NXK). Przy próbie uruchomienia nic się jednak
nie dzieje. Gothic pojawia się na liście procesów, zajmuje ok 5mb pamięci, 0% procesora. Mogę
go z poziomu managera zadań po prostu wyłączyć, ale gry nie jestem w stanie uruchomić.


Dziwny problem, lepiej zadzwoń do pomocy technicznej Cd-Projekt, może tam Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:16, ihtam napisał:

Witam.

Mam problem z odpaleniem Gothica 1 (...)

Pierwsze co zrób, jeszcze zanim skontaktujesz się z pomocą techniczną, to odinstaluj i ponownie zainstaluj grę. Czasem pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prawie identyczną konfigurację kompa i również miałem podobny problem.

rozwiązałem go zamykając kilka programów z listy menadżera - zamykałem na chybił-trafił ;)
okazało sie, że jakiś program (był to windows updater- niechcący kiedyś usunąłem kilka pliczków z nim związanych, przez co chłopak zaczął świrować) blokował działanie gry.

pomóc może też restart kompa - niezawodna metoda, kiedy miałem jakieś problemy z grafiką w gothicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować