Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

MT są tragicznie niezbalansowane i to ich największa bolączka. Po ukończeniu wątku związanego z Pradawnymi, miałem niemalże nieuszkadzalnego wojownika o przepotężnym ciosie, który z lenistwa załatwiał wszystko runą Lodowego Czegośtam (6-ty krąg!)
Stwory teoretycznie są silniejsze, jednak tak naprawdę tego się nie zauważa. Tylko w jednym miejscu może być odrobinę (podkreślam - odrobinę) ciężej - w Podziemnym Świecie. A dalsze pytania zadawaj w tamtym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:55, Pawciu45 napisał:

No ja jak skończyłem wątek modu w 4 rozdziale to miałem 42 level. A za takiego rozbruwcza
( taki przerośnięty zębacz) dostajesz 600xp.

Hehe, ciekawe, ciekawe ;) . Ale za brzytwę (o to ci chyba chodziło) mimo że dostajemy te 600expa to chyba jest ona silniejsza niż w normalnym Gothic 1 bez modu?

EDIT:
@Tajemnic

Dobrze, już miałem to zrobić, ale skorzystałem z tego, że tutaj był popularny wątek modu :) .
Dzięki za odpowiedź w sprawie "zbalansowania" :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:59, Kalejdoskop86 napisał:

> ( taki przerośnięty zębacz) dostajesz 600xp.
Hehe, ciekawe, ciekawe ;) . Ale za brzytwę (o to ci chyba chodziło) mimo że dostajemy
te 600expa to chyba jest ona silniejsza niż w normalnym Gothic 1 bez modu?


Jest w silniejsza. I to bardzo, ale tylko na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak coś to popytam się w temacie o modzie.
Słyszał ktoś może, gdzie można kupić naszyjnik z logiem Gothic (widzimy na pudełku do Gothic 1 i w końcowym filmiku tejże gry). Szukałem na www.ebay.pl i na www.allegro.pl . Znacie jeszcze jakieś sklepy, gdzie można by było kupić nowy/używany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 23:27, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszał ktoś może, gdzie można kupić naszyjnik z logiem Gothic (widzimy na pudełku do
Gothic 1 i w końcowym filmiku tejże gry). Szukałem na www.ebay.pl i na www.allegro.pl
. Znacie jeszcze jakieś sklepy, gdzie można by było kupić nowy/używany?


Nie wiem gdzie ale popatrz na zagranicznych serwisach może tam znajdziesz owy naszyjnik. Zajrzyj na główną stronę JoWooD lub Piranha Bytes. Możliwe, że tam znajdziesz a jak nie to jeśli znasz dobrze niemiecki lub angielski to popytaj na forum JoWooD''u ;)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poprzez używanie kodów gra sie psuje?Otóż sama mi sie wyłącza,zacina i nie chce "odciąć",czyli obraz staje w miejscu i robi sie "reset".Jeszcze jedo pytanie,czy od resetów komputer sie psuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:53, Mathijas W napisał:

Czy poprzez używanie kodów gra sie psuje?Otóż sama mi sie wyłącza,zacina i nie chce "odciąć",czyli
obraz staje w miejscu i robi sie "reset".Jeszcze jedo pytanie,czy od resetów komputer
sie psuje?


Od kodów gra sie psuje, od resetów komp sie psuje, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżelibym przeinstalował gre?Bedzie dobrze działać?I jeszcze jedno pytanie,jezeli nie zrestetuje kompa,a wcisne klawisz odpowiadający za "start",coś stanie sie komputerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 15:06, Mathijas W napisał:

A jeżelibym przeinstalował gre?Bedzie dobrze działać?I jeszcze jedno pytanie,jezeli nie
zrestetuje kompa,a wcisne klawisz odpowiadający za "start",coś stanie sie komputerowi?


Jak przeinstalujesz to chyba oczywiste, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 15:06, Mathijas W napisał:

A jeżelibym przeinstalował gre?Bedzie dobrze działać?I jeszcze jedno pytanie,jezeli nie
zrestetuje kompa,a wcisne klawisz odpowiadający za "start",coś stanie sie komputerowi?


Co do przycisku to zależy od ustawień. Ale domyślnie powinien się zamknąć system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo czasu to polecam przejście najpierw G2 a dopiero potem doinstalowanie NK i przejście gry ponownie. NK wprowadza wiele zmian więc dzięki temu będziesz mógł przejść grę dwa razy tak jakby było to twoje pierwsze podejście. Natomiast jeśli masz do dyspozycji mało czasu to lepiej pewnie by było gdybyś od razu zagrał w G2 z dodatkiem.
Nawiasem mówiąc jeśli chcesz rozmawiać o G2 to lepiej jest to zrobić tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=11362
Natomiast temat o Nocy Kruka jest tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=15605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:01, Kamil950 napisał:

Mam Gothic 2 i Gothic 2: Noc Kruka. Lepiej przejść "dwójkę" i "Noc Kruka", czy tylko
"Noc Kruka"?

Lepiej przejść dwójkę i dodatek jednocześnie, oddzielnie to strata czasu, bo wydarzenia z Nocy Kruka wplecione są w fabułę z podstawki i wykonuje się je równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy w gothic 1 jestem tam gdzie trzeba iść do świątyni i zabić śniącego ale w tym problem że mam tylko 3 starożytne miecze a trzeba mieć 4 więc szukam 4 szamana wie ktoś gdzie on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 09:23, skate 3 napisał:

pomocy w gothic 1 jestem tam gdzie trzeba iść do świątyni i zabić śniącego ale w tym
problem że mam tylko 3 starożytne miecze a trzeba mieć 4 więc szukam 4 szamana wie ktoś
gdzie on jest


A obszedłeś całą świątynię tzn. zwiedziłeś wszystkie dostępne zakamarki? Znalazłeś miecz "URIZIEL"? Przeszukaj jeszcze raz dokładnie świątynię i musi być jeszcze jeden strażnik świątynny, który mam ten miecz. Nie pamiętam dokładnych lokacji tych strażników bo dawno nie grałem ale na 10% znajdziesz ten miecz wystarczy jeszcze raz dokładnie przeszukać świątynię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:55, Mathijas W napisał:

Mam pytanko-po wpisaniu "Marvin" i kliknięciu na jakąś postać "o",możemy nią kierować,jak
zrobić by znów stać sie Bezim,wie ktoś?

Tą samą metodą, ale kiedy daleko odejdziesz Bezi... zniknie! Wtedy możemy przywołać go kodem: insert pc_hero, ale to będzie postać bez ŻADNEGO ekwipunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować