Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 21:22, Yaquza napisał:

A jak najlepiej rozprawic się z orkiem???I jaki level będzie dobry na rozdział 3???11
level starczy, ze szkoleniem sie???

Z orkiem to blok, atak i ew. bieganie wokół niego.
Co do levela to ok, byle żebyś dobrze wszelkie PN rozdawał :) .
btw. nie chcę zdradzać fabuły, ale na środku głównej komnaty na Cmentarzysku Orków jest ork żołnierz. Najlepiej to rozpraw się z nim kulą ognia, albo powybijaj obstawię wokół niego (orkowie zwiadowcy bodajże) i spróbuj z nim powalczyć, ale to będzie już trochę skilla (czyt. umiejętności) bojowych normalnych jak i twoich wymagało :) . Zaznaczam, że można go pokonać bez czarów, sprawdziłem i pewno nie tylko ja :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:22, Yaquza napisał:

A jak najlepiej rozprawic się z orkiem???I jaki level będzie dobry na rozdział 3???11
level starczy, ze szkoleniem sie???


11 lvl na 3 rozdziale??!! W połowie gry?!! Człowieku już mi się bierz za wytęp zwierząt z lasów bo inaczej nie przeżyjesz reszty gry. Jak dobijesz tak do około 20 lvl-a(a najlepiej jeszcze wyższego) to zacznij myśleć o przejściu na 3 rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:26, M S 13 napisał:

11 lvl na 3 rozdziale??!! W połowie gry?!! Człowieku już mi się bierz za wytęp zwierząt
z lasów bo inaczej nie przeżyjesz reszty gry. Jak dobijesz tak do około 20 lvl-a(a najlepiej
jeszcze wyższego) to zacznij myśleć o przejściu na 3 rozdział.

Nie bądź od razu taki agresywny. ;P
Fakt, bardzo mały lvl, ale może chce tylko przejść grę, a nie wybijać zwierzaki z lasu i wykonywać questy. Powinien to zrobić, ale cóż, niech uczy się na własnych błędach. W końcu będzie musiał zabić w lesie dużo zwierząt, aby np. dotrzeć do cieniostwora (ulu-mulu quest) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:28, Kalejdoskop86 napisał:

np. dotrzeć do cieniostwora (ulu-mulu quest) :) .


Cieniostwór przecież chodzi sobie spokojnie prawię przy brzegu lasu po drodze do obozu bractwa,więc żeby do niego dotrzeć wystarczy zabić tylko kilka krwiopijców lub kretoszczurów.(z tego co sobie przypominam to tam są nawet dwa cieniostwory).A 11 lvl nie jest jeszcze taki najgorszy,przecież dopiero od trzeciego rozdziału będą zadania podczas których będzie można nabić dużą ilość exp(np. szukanie kamieni ogniskujących)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:49, raven91 napisał:

Cieniostwór przecież chodzi sobie spokojnie prawię przy brzegu lasu po drodze do obozu
bractwa,więc żeby do niego dotrzeć wystarczy zabić tylko kilka krwiopijców lub kretoszczurów.(z
tego co sobie przypominam to tam są nawet dwa cieniostwory).A 11 lvl nie jest jeszcze
taki najgorszy,przecież dopiero od trzeciego rozdziału będą zadania podczas których będzie
można nabić dużą ilość exp(np. szukanie kamieni ogniskujących)

No ale jak ktoś chce sobie poeksplorować trochę lasku to wiesz... :)
I wracając do tego lvlu to też uważam, że nie jest tak źle, ale fakt, mogłoby być o wiele lepiej. Kamienie ogniskujące, Chromanin i już będzie sporo expa :) .
Jak coś nie będzie mógł pokonać to zawsze może pójść do lasu i zrobić małą rzeź, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:51, Kalejdoskop86 napisał:

Jak coś nie będzie mógł pokonać to zawsze może pójść do lasu i zrobić małą rzeź, nie?


Akurat to w Gothicu,można zrobić zawszę ;)Nie sądze żeby podczas gry napotkał jakieś wielkie problemy,wykona kilka misji i jakoś dopiję do 30 lvl,przecież im dalej w grę tym przeciwnicy których spotykamy wykonując główny Quest są mocniejsi i dający więcej expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:57, raven91 napisał:

Akurat to w Gothicu,można zrobić zawszę ;)Nie sądze żeby podczas gry napotkał jakieś
wielkie problemy,wykona kilka misji i jakoś dopiję do 30 lvl,przecież im dalej w grę
tym przeciwnicy których spotykamy wykonując główny Quest są mocniejsi i dający więcej
expa.

Nom, a o Świątyni Śniącego przed naładowaniem Uriziela to już nie wspomnę, bo tam bardzo dużo ekspa można zdobyć na samym zabijaniu stworów/opętanych członków Bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:01, Kalejdoskop86 napisał:

Nom, a o Świątyni Śniącego przed naładowaniem Uriziela to już nie wspomnę, bo tam bardzo
dużo ekspa można zdobyć na samym zabijaniu stworów/opętanych członków Bractwa.


A już tam zabijanie to konieczność bo tych fanatyków nie sposób ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:04, raven91 napisał:

A już tam zabijanie to konieczność bo tych fanatyków nie sposób ominąć.

Ogólnie to mało rzeczy w Świątyni można ominąć :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:08, Kalejdoskop86 napisał:

> A już tam zabijanie to konieczność bo tych fanatyków nie sposób ominąć.
Ogólnie to mało rzeczy w Świątyni można ominąć :D .


Chyba, że niektórych szamanów Orków...z tymi "mieczami" co przebijają serca Śniącego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:21, Clear napisał:

Chyba, że niektórych szamanów Orków...z tymi "mieczami" co przebijają serca Śniącego
;p

Ale prędzej czy później trzeba będzie z nimi walczyć, poza tym przy czwartym jest konieczność z powodu Uriziela no i pogadania z piątym w celu popchnięcia fabuły do przodu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem MAgiem Ognia w Starym Obozie.I czytałem solucje i tam pisze że po wywaleniu z maga ognia, trzeba być najewmnikiem!Ale chyba wystarczy że teraz jestem magiem ognia, po wywaleniu ide se do Saturasa i jestem magiem wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:22, Yaquza napisał:

Jestem MAgiem Ognia w Starym Obozie.I czytałem solucje i tam pisze że po wywaleniu z
maga ognia, trzeba być najewmnikiem!Ale chyba wystarczy że teraz jestem magiem ognia,
po wywaleniu ide se do Saturasa i jestem magiem wody??


Tak po wywaleniu możesz zostać magiem Wody później znów będzie czekała na Ciebie zmiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:29, Yaquza napisał:

Na nekromante???I nie musze być najemnikiem???Jak byłem Magiem Wody??


Tak na nekromantę. Nie musisz być najemnikiem gdyż jak byłeś magiem ognia to nie za bardzo umiesz posługiwać się bronią białą czy strzelecką. Jak byłeś magiem wody od początku to później zmieniasz profesję na nekromantę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:29, Yaquza napisał:

Na nekromante???I nie musze być najemnikiem???Jak byłem Magiem Wody??

Jak kroczysz drogą magii i byłeś magiem ognia potem magiem wody to kiedy u Xardasa będziesz uczył się 6 kręgu to automatycznie dostaniesz nowa klasę jaką jest Nekromanta ;] I wtedy nue musisz być najemnikiem bo niby po co? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:29, Yaquza napisał:

Na nekromante???I nie musze być najemnikiem???Jak byłem Magiem Wody??


Tylko trzeba mieć 5 krąg Wody by zostać Nekromantą u Xardasa. Wtedy uczysz się 6 kręgu i cieszysz sie Szatą Mrocznych Sztuk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moglibyście mi polecić jakąś gierkę, która oddawała by taki klimat jak seria Gothica, albo przynajmniej by się spodobała fanowi owego tytułu? Bardzo chciałbym zagrać w coś co by przypominało klasycznego crpega i przygodówke. Grałem już w Morrowinda, który mnie nie zachwycił i Obliviona, który mi się paskudnie tnie. Macie może jakieś inne propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Otóż gdy jestem na cmenatrzysku orków, i wale w orka, gra mi sie wyłaczyła, i mi wyskakuje że jest jakiś bła czy co.Zdarzyło mi sie to tylko raz, a potem gra, po włączeniu działa normalnie.I potem wyskoczył po wyślij raport o błedach, accession failed.Wiecie o co chodzi??

Edit

Grę mam Oryginalna z Gazety Wyborczej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować