Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 16:13, Yaquza napisał:

Mam problem.Otóż gdy jestem na cmenatrzysku orków, i wale w orka, gra mi sie wyłaczyła,
i mi wyskakuje że jest jakiś bła czy co.Zdarzyło mi sie to tylko raz, a potem gra, po
włączeniu działa normalnie.I potem wyskoczył po wyślij raport o błedach, accession failed.Wiecie
o co chodzi??

Edit

Grę mam Oryginalna z Gazety Wyborczej ;p

Zwykły bug, nic sie nie dzieje, czasem tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:10, MroK666 napisał:

Witam, moglibyście mi polecić jakąś gierkę, która oddawała by taki klimat jak seria
Gothica, albo przynajmniej by się spodobała fanowi owego tytułu? Bardzo chciałbym zagrać
w coś co by przypominało klasycznego crpega i przygodówke. Grałem już w Morrowinda, który
mnie nie zachwycił i Obliviona, który mi się paskudnie tnie. Macie może jakieś inne propozycje
?

Hm, chyba podobne jest Two Worlds. Duży świat i dobrą fabułę (choć słabą grafikę) ma Divine Divinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:04, Pegee napisał:

tak ale Two Worlds to MMORPG gośc chyba pyta o cRPG ??

No właśnie nie, chyba że o dwóch innych grac mówimy. Two Worlds zrobione przez polaków ma singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:05, Asthariel napisał:

> tak ale Two Worlds to MMORPG gośc chyba pyta o cRPG ??
No właśnie nie, chyba że o dwóch innych grac mówimy. Two Worlds zrobione przez polaków
ma singla.

aha, sorry ale nie wiedziałem, że ma singla. A swoją drogą to nawet dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jak zrobić questa ze Dusty chce przejść do obozu sekty? Bo już z nim pogadałem i z jego kolegą i u każdego nie ma dialogów tylko napis KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprowadzenie Dustyego do Obozu Bractwa to quest dla Baala Tondrala więc musisz najpierw porozmawiać z nim. Jakby co to jest on zaznaczony numerem 8 na poniższej mapie.

20080515152950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 15:24, Tomek1120 napisał:

Mam problem. Jak zrobić questa ze Dusty chce przejść do obozu sekty? Bo już z nim pogadałem
i z jego kolegą i u każdego nie ma dialogów tylko napis KONIEC.


A byłeś u tamtego Baala który zleca Ci tą misję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam też inny problem. Został mi ostatni kamień ogniskujący do znalezienia. Wiem gdzie jest. W takim starym zamczysku na wysokiej górze. Ale on jest na takiej bardzo wysokiej platformie i nie mogę tam doskoczyć. Jak go stamtąd ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć czaru Telekineza, jeśli jesteś tam z Lesterem to po znalezieniu i oddaniu mu aktu własności ziemi podaruje Ci on zwój z tym czarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:11, Tomek1120 napisał:

Mam też inny problem. Został mi ostatni kamień ogniskujący do znalezienia. Wiem gdzie
jest. W takim starym zamczysku na wysokiej górze. Ale on jest na takiej bardzo wysokiej
platformie i nie mogę tam doskoczyć. Jak go stamtąd ściągnąć?


Musisz mieć czar Telekineza ;D kupisz go w obozie bractwa :) Wtedy używasz go na kamieniu :D Ale ja dałem rade tam wskoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoczyć nie jest trudno jak ma sie akrobacje wyćwiczoną (Nowy Obóz) a czar bez większych problemów można nabyć w Obozie Bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:15, Clear napisał:

Musisz mieć czar Telekineza ;D kupisz go w obozie bractwa :) Wtedy używasz go na kamieniu
:D Ale ja dałem rade tam wskoczyć :P

Ja również. Nigdy czaru nie używałem tylko skakałem na ten podest ;] tam też jest kilka rzeczy. Chyba ,że one są w G2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:24, mlynar911 napisał:

> Musisz mieć czar Telekineza ;D kupisz go w obozie bractwa :) Wtedy używasz go na
kamieniu
> :D Ale ja dałem rade tam wskoczyć :P
Ja również. Nigdy czaru nie używałem tylko skakałem na ten podest ;] tam też jest kilka
rzeczy. Chyba ,że one są w G2 ;p


No trzeba na samiutkim czubku murku skoczyć i się spokojnie doleci :) Coś tam się chyba zajduje jeszcze . Nie pamiętam bo daaawno nie grałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się pytać się w temacie o g2 nk. A odpowiedzi to: woj, kapł, woj, ucz , uzdro, nie wiem. Te nie wiem to odpowiedz...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:11, Tomek1120 napisał:

Mam też inny problem. Został mi ostatni kamień ogniskujący do znalezienia. Wiem gdzie
jest. W takim starym zamczysku na wysokiej górze. Ale on jest na takiej bardzo wysokiej
platformie i nie mogę tam doskoczyć. Jak go stamtąd ściągnąć?


najlepiej wyuczyć się akrobacji w Nowym obozie ;) ale czaru telekinezy także można bo jest chociarz jakaś zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:14, Karharot napisał:

Musisz użyć czaru Telekineza, jeśli jesteś tam z Lesterem to po znalezieniu i oddaniu
mu aktu własności ziemi podaruje Ci on zwój z tym czarem.

To proste...
Oczywiście pod warunkiem, że mówimy o tym samy miejscu tzn jeśli chodzi o górską cytatedlę tam gdzie spotykamy Lestera. Jeśli zabrałeś ze sobą Lestera, to wystarczy, że oddasz mu akt własności znaleziony w skrzyni ( na półce skąd widać ten kamień) a on w podzience da ci kilka zwojów Telekinezy i po problemie (zakładam, że wiesz co z nimi zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakiś dobry mod do Gothica 1? W Mroczne Tajemnice już grałem więc ten nie wchodzi w grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować