Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 14:04, Pioperus napisał:

Da się w ogóle przejść grę będąć z obozem na bagnach ?

Nie da się przecież wogóle przejść gry będąc w jednym obozie, no chyba że w nowym,a stary przecież później jest zamknięty,a bractwo Śniącego upada.
@Karharot
Da się? Ja osobiście dobrze nie pamiętam, ale chyba całej gry nie da się ukończyć grając bractwem Śniącego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Jeśli masz na myśli to że nie da się przejść gry wykonując zadania tylko dla jednej ze stron to masz rację (bo niezależnie od tego do kogo się przyłączymy będziemy musieli wykonać zadania dla wszystkich trzech obozów). Jeśli masz na myśli to że nie da się ukończyć gry pozostając w jednej frakcji to też masz rację (bo niezależnie od wszystkiego i tak kończymy pracując dla Xardasa).
Jeśli jednak chodzi Ci o to że jeśli przyłączymy się do Obozu Śniącego to w pewnym momencie zostaniemy z niego wykopani (tak jak ze SO) to się mylisz - po śmierci Y''Beriona i odejściu Cor Kaloma przywództwo w obozie przejmuje Cor Angar i to z jego polecenia pomagamy Magom Wody.

EDIIT:
Tak jak napisałem - jeśli przyłączysz się do OŚ to pozostaniesz w nim do tego samego momentu w którym pozostałbyś w NO, czyli do chwili kiedy pod swoje skrzydła przyjmie cię Xardas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:22, Gorn7 napisał:

Da się? Ja osobiście dobrze nie pamiętam, ale chyba całej gry nie da się ukończyć grając
bractwem Śniącego, nie?


Oj chyba się da,bo przecież w obozie na bagnie nic się nie dzieje,przez całą grę możemy do niego swobodnie przychodzić,a grę kończy się chyba mając gildię Strażnik Świątynny.Tylko w SO nie można skończyć gry,bo od 3 rozdziału jest do nas troszkę wrogo nastawiony.W OB po śmierci Y''Beriona i wyruszeniu na poszukiwania Śniącego tego alchemika(już nie pamiętam jak on się nazywa) władzę przejmuję Cor Angar,a ten jest do bezimiennego nastawiony całkiem przyjaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze nie pamiętam dawno nie grałem, ale co do kończenia gry to nie kończy się z rangą Nekromanty?
Tak czy inaczej wszystkie te drogi z obozów trzeba przełamać rangą nekromanty;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:42, Gorn7 napisał:

Ja dobrze nie pamiętam dawno nie grałem, ale co do kończenia gry to nie kończy się z
rangą Nekromanty?


Nie jak ostatnio kończyłem grę po stronie obozu bractwa to miałem gildię Strażnik świątynny ,po za tym zostanie nekromantą było by chyba bez celowe ponieważ w OB nie można nauczyć się 5 kręgu magi,a co za tym idzie
również 6,którego chyba uczy Xardas,jak się jest nekromantą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Gorn7 ma rację - niezależnie od tego w jakim obozie jesteśmy ostatecznie kończymy jako Nekromanta. Odzwierciedla to nie tyle nasze umiejętności co przynależność, w końcu zawsze na końcu wykonujemy polecenia Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:57, szerszeń45 napisał:

No to chyba jeszcze Diccuric, jeśli też jeszcze nie grałeś. :)

Słyszałem o tym modzie, ale czytałem coś o ograniczeniach chodu w jednym dniu. I jak się sprawdza ten mod?
Mnie w Mrocznych Tajemnicach denerwowały misje typu: "Znajdź mój bejsbol z mojego dzieciństwa który zgubiłem". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 16:03, longbow bomber napisał:

Przecierz masz rację-grę kończy się nekromantą-taką rangę nadaje nam Xardas, ale TYLKO
wtedy, gdy nauczymy się magii na 6 krąg-inaczej nie.

Tak sledze posty i masz racje, nekromanta mozna zastac tylko jesli gra sie magiem. Najpierw ognia potem wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostajemy szatę mrocznych sztuk. Temat często poruszany ;) a strażnik świątynny nie może bo on tylko ma do 4 kręgu magii. ;] Ale ja wolę i tak świątynnych by zrobić taką hybrydę(mago-woj) :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 17:14, Yaquza napisał:

Hej! Mam problem.Nie wiem co zrobic na cmentarzysku. Kiedy Lukor da nam zwój???I Jak
zabić ORKA ŻOŁNIERZA???????!!!!!!

Lukor da Ci zwój kiedy zabijesz wszystkich orków i podejdziesz z nim do drzwi. On sam Cię zaprowadzi. A orka żołnierza najlepiej zabić czarem kula ognia. Jedna albo dwie naładowane na maksa powinny starczyć ;] mi wystarczały :] albo burza ognista. Któryś z tych czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 17:16, mlynar911 napisał:

Lukor da Ci zwój kiedy zabijesz wszystkich orków i podejdziesz z nim do drzwi. On sam
Cię zaprowadzi. A orka żołnierza najlepiej zabić czarem kula ognia. Jedna albo dwie naładowane
na maksa powinny starczyć ;] mi wystarczały :] albo burza ognista. Któryś z tych czarów.

Jak grałem strażnikiem z SO to pokonałem go w walce na 1vs1, a jak grałem drugi raz, tym razem jako najemnik (później Mag Wody, bo na niego robiłem postać) to zwojem, chyba burza ognista. Padł za pierwszy, całym naładowaniem. Tj. duże obrażenia+późniejsze spalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować