Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2008 o 21:08, Piciambeer napisał:

> Chociaż Y''Berion już nie żyje. Grając w Gothica jeden przechodziłem go z tak pełnym

> zapałem, że jak dowiedziałem się od Cor Angara, że Y''Berion nie żyje to troszke
się
> zawiodłem... Tak sie wczułem w gre jak w realu :P
Normalne... Przechodząc grę pierwszy raz też się zdziwiłem w tym momencie. Zwłaszcza,
że ciężko szukałem tych roślinek dla niego - z duszą na ramieniu, coby mnie wąż błotny
nie sięgnął =)

Eeee, ja już wtedy je ubijałem, a duszę też na ramierniu miałem i owszem, ...że mi się gra wywali po raz kolejny (jakoś na bagnasz szczególnie lubiła mi się wywalać, to pewnie wina powietrza:)
Ale od pierwszego razu minęło trochę czasu (i coś ze 3 generacje kart graficznych) i teraz jest już ok i nawet gra chula mi na max detalach...a zresztą komu nie chula.
Wiecie, poczatkowo nawet myślałem, że nigdy nie uda mi się nawet zranić błotniaczka. Ale to minęło z czasem, jak tylko wyczaiłem system opancerzenia na jakim opiera się Gothic. Wystarczy przekroczyć konkretną granicę obrażeń i już można projektować sobie gustowne mokasyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:35, Diego 22 napisał:

ma ktoś może kody na npc w gothic bo jeśli tak to bardzo o nie proszę z góry dziękuję

Nie zaszkodzi poszukać w googlach. A jeśli można wiedzieć to po co ci kody ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody niszczą grę. Tracisz przyjemność z grania. I wszystko może się porozwalać. ;) Właśnie chodzi o to ,że by nie chciał zostać też.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody na NPC? Ale w jakim sensie, bo nie rozumiem. Chodzi Tobie o to żeby przyzwać danego NPCa, czy o co? Bo takich kodów chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie chcę do przyzwać i były takie kody na jakiejś stronie www tylko że nie pamiętam adresu i tak już pół roku szukam tych kodów (żałuję że nie spisałem sobie ich gdy mogłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - spokojnie. Forum to nie czat internetowy, nie wysyła się co chwila kolejnych postów. ;)
Po drugie - do pierwszej części nie znam żadnych takich kodów, a to jest wątek o pierwszej części tej gry.
Osobiście nie korzystam z tego typu "pomocy" w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź ze Starego Obozu południową bramą i skieruj się na południe. Miń Strażnika Pancho, który ostrzeże Cię przed niebezpieczeństwem ze strony orków. Idź dalej aż natkniesz się na sporą watahę orkowych psów. Po ich zabiciu trzymaj się lewej strony skały. Tam stoją 2 orkowie wojownicy. Jak sobie z nimi poradzisz to skręcasz w lewo, jak nie to wróć się do miejsca gdzie były orkowe psy i zacznij się wspinać na klif. Teraz prosto drogą na sam szczyt (w pewnym momencie ostro zakręca o 360° i leci w górę). Zauważysz ruiny starego zamku. Przejdź przez most i podążaj dalej zabijając ogary. Na następnym moście będzie Golem mostowy, do jego pokonania potrzebujesz jakiegoś porządnego młota. I teraz na górę. Będziesz miał przed sobą Górską Fortecę okupowaną przez harpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 08:05, szerszeń45 napisał:

Będziesz miał przed sobą Górską Fortecę okupowaną przez harpie.

Trochę głupio to zabrzmiało, co nie? =) Bardziej chyba "zamieszkałą" bądź "nawiedzoną" przez harpie. Polonistą nie jestem, ale tak jakoś "okupywanie" mi nie pasuje... Wiem, wiem chyba to jest głupie co tu mówię, ale co poradzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wsio ryba. Nawiedzona mnie z kolei nie pasuje, bo to sfera duchów. Zamieszkała już prędzej. Ale ja tam nie widzę nic złego w okupacji Górskiej Fortecy przez harpie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 09:31, szerszeń45 napisał:

Mnie to wsio ryba. Nawiedzona mnie z kolei nie pasuje, bo to sfera duchów. Zamieszkała
już prędzej. Ale ja tam nie widzę nic złego w okupacji Górskiej Fortecy przez harpie.
:)

No też mówię, że chyba to jest głupie co tu mówię, ale że mi się rzuciło w oczy, więc... Dobra, nie było tematu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:17, Tomek1120 napisał:

Nie chcą mnie wpuścić do starego obozu. Zauważyli że robię dla nowego. Mogę jakoś dostać
się do środka?

W starej wieży Cardasa(zatopiona) jest teleport, ale się przygotuj bo będzie trzeba cały obóz zabić(ni elicząc tych co uciekają). A w tej wieży zanurkuj i tam będą zombiaki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze. :) Skoro zamknęli Stary Obóz to znaczy, że wszystko idzie zgodnie z fabułą. Do Starego Obozu możesz się dostać później, gdy zdobędziesz runę teleportacyjną (w zatopionej wieży Xardasa), lub alternatywnie jako chrząszcz. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 15:54, szerszeń45 napisał:

lub alternatywnie jako chrząszcz. ;>


Ja jak przechodziłem pod bramą jako chrząszcz to czasem strażnicy do mnie coś gadali :D Coś w stylu "Teraz cię zabiję" itp. Czasem faktycznie zabijali mnie jako chrząszcza O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować