Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15% Liska

65 postów w tym temacie

Również jestem za liskiem, tylko aktualizacje ostatnio były tak często, że ledwo jedną wersję zainstalowałem, a tu już była druga, ale to dobrze bo widać że Mozilla dba o użytkowników "liska".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyzna że naprawdę szybko robią poprawki, już wczoraj znowu się zaktualizował, a przecież w tamtym tygodniu jak się nie mylę , była poprawka 1.5.0.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Lisek Ognisty !
To ja mam taką wizję na owe zliczanie użytkowników.
Otóż : niech dadzą możliwość rejestrowania swojego liska z jego generowanym kluczem tylko dla siebie ...
i może jakieś dodatkowe plusy z tego płynące dla zarejestrowanych ? i już bedzie więcej wiadomo niż z aktualnie nic nie mówiących sytatystyk ...
( oczywiście ktoś może się też niestety podszywać - tyle że co mu z tego przyjdzie ? ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisek jest zdecydowanie jedną z najlepszych przeglądarek internetowych, polecam wszystkim, krórzy do tej pory kożystaja z IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Firefox''ie podoba mi sie to, ze o nowo wykrytej dziurze dowiaduje sie wlasnie poprzez wypuszczenie nowej latki. Na informacje prasowa jaka dziure wykryto nalezy czekac nastepne kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze zamieszczanie reklam i ogloszen jest tu nielegalne :P A premiera Internet Explorera zapewne spowolni pochod Firefoksa. A moze i go zawroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP... Tyle reklam już daliście o FF. Nawet zachęcacie do odwiedzenia głównej strony FF. Może by tak czas zacząć premierę Opery? ;) Zapraszamy na www.opera.com/lang/pl :D

P.S
Zdaje mi się, że FF zaczyna być jedyną słuszną przeglądarką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować