Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 22:29, rick90 napisał:

Pewnie, że tak. Wiele osób tak robi. :P Wrzesień to miesiąc jednego wielkiego przepisywania
się. Tak ludzie wybierają swoje wymarzone liceum, bo później już na papiery nie patrzą.
:P

No to popiszę jakieś podania. Tylko muszę matkę przekonać bo ona twierdzi że jest dobrze tak jak jest a ojciec twierdzi że dobrze by było żebym się do lepszej szkoły dostał. Masz może wzór takiego podania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówili kumple wystarczy odwiedzić dyrekcję z mamą :D A później to już trzeba się uśmiechać i robić co każą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:46, rick90 napisał:

Z tego co mi mówili kumple wystarczy odwiedzić dyrekcję z mamą :D A później to już trzeba
się uśmiechać i robić co każą. ;)

A oni patrzą na pkt z egzaminu? Bo ich miałem dużo i oceny z tych głównych przedmiotów też dobre (pol, mat, ang) ale z innych to 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:08, Outlander-pro napisał:

Haha właśnie się dowiedziałem, że w klasie będzie tylko 3 chłopaków ... wliczając mnie
;D a ludzi pewnie gdzieś koło 30 będzie w klasie. Masakra xD


To źle?Wychodzi 10 dziewczyn na łepka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:08, Outlander-pro napisał:

Haha właśnie się dowiedziałem, że w klasie będzie tylko 3 chłopaków ... wliczając mnie
;D a ludzi pewnie gdzieś koło 30 będzie w klasie. Masakra xD

To ciekawie będziesz miał. ;d
Jest jakiś wybór w tej większej reszcie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nieźle, ale u mnie w LO w pewnej klasie jest 1 ( słownie: jeden ) chłopak na ponad 20 dziewczyn (autentyk) i nie pytajcie jak on tam się dostał. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 22:58, Tomek1120 napisał:

A oni patrzą na pkt z egzaminu? Bo ich miałem dużo i oceny z tych głównych przedmiotów
też dobre (pol, mat, ang) ale z innych to 3 i 4.


U mnie w mieście do najlepszego LO przepisała się dziewczyna z Technikum... wytrzymała dwa tygodnie, no ale nie o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:08, Outlander-pro napisał:

Haha właśnie się dowiedziałem, że w klasie będzie tylko 3 chłopaków ... wliczając mnie
;D a ludzi pewnie gdzieś koło 30 będzie w klasie. Masakra xD

Może dla Ciebie "masakra", ale wg. mojej "orientacji", to raj - żyj, pij, rozbieraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 23:10, 663marcin napisał:

To źle?Wychodzi 10 dziewczyn na łepka xD


Zależy od punktu widzenia ;D Ale raczej źle nie jest. A nawet dobrze :]

@Korsaż
>To ciekawie będziesz miał. ;d
>Jest jakiś wybór w tej większej reszcie? ;d

Ano ciekawie :P Wybór jakiś będzie, ale jeszcze ludzi z klasy nie widziałem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 23:20, Outlander-pro napisał:

Ano ciekawie :P Wybór jakiś będzie, ale jeszcze ludzi z klasy nie widziałem :>


Nie licz na dużo jak mieszkasz w małym mieście....;d 1-2 na 10 to coś na co warto zwrócić uwagę zarówno zewnętrznie jak i umysłowo że tak się wyrażę ;p

ALE życzę powodzenia. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:26, Korsaż napisał:

Nie licz na dużo jak mieszkasz w małym mieście....;d 1-2 na 10 to coś na co warto zwrócić
uwagę zarówno zewnętrznie jak i umysłowo że tak się wyrażę ;p

ALE życzę powodzenia. ;d


Warszawa to chyba nie takie małe miasto, co ? ^^ Mam nadzieję, że ludzie których poznam w LO będą spoko ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się rok szkolny za ciekawie nie zapowiada pod względem wolnego czasu ;/
Jako, że trenuję piłkę ręczną i mam więcej treningów niż reszta klasy ( z wyjątkami ) to za dużo tego wspomnianego wyżej czasu mieć nie będę :/
a będzie to tak :P :
3-4 treningi w tygodniu od razu po lekcjach - czyli powrót do domu średnio po 18 ... kolacja, nauka i przy odrobinie "szczęścia" pozostaną mi 3-4 godziny wolnego czasu, jeśli będę chciała się wyspać na następny dzień ( czyli pójście w ''kimę'' ok. godziny 22/23 ;) ) ... ta, a rano pobudka o 6 ... miodzio ? ;P
poza tym odpada mi jedno popołudnie przeznaczone na prywatne lekcje angielskiego >.< ...
no i mecze ligowe w niedziele ;PP

ta... marzyłam o tym...

no... trzeba się cieszyć ostatnimi 2 dniami wolnego ;DD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 23:35, Outlander-pro napisał:

Warszawa to chyba nie takie małe miasto, co ? ^^ Mam nadzieję, że ludzie których poznam
w LO będą spoko ;>



WaWa ;] no raczej nie małe ;]

Zdaj po pierwszym dniu relacje z wrażeń. ;d
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zdaj po pierwszym dniu relacje z wrażeń. ;d
> Powodzenia.

O ile nie zostanę pożarty żywcem ;] Zdam relację, a tymczasem są jeszcze całe dwa dni wolnego. Mogę się psychicznie przygotować ^^
A jak z proporcją u Ciebie Korsaż ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 10:00 mam się stawić na obozie integracyjnym dla klas I liceum... Powrót po 25 godzinach. Pewnie o wyspaniu się mogę zapomnieć. Mam nadzieję, że podział na klasy na podst. umiejętności z jęz. angielskiego odbędzie się pierwszego dnia integracji... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:42, lisek93 napisał:

;) ) ... ta, a rano pobudka o 6 ... miodzio ? ;P

No to widzę, że będziesz mieć kiepsko ;) Ale nie martw się - będziesz mieć lepszą figurę niż reszta obijających się po lekcjach koleżanek ;] I pewnie niemałą satysfakcję jak się jakiś sukces uda osiągnąć ;) Jedyne co mam gorsze to pobudki - jak będę chodzić na 7:30 a na to się zapowiada to pobudkę będę mieć ok. 5:30... Ja się zastanawiam nad tenisem stołowym. Mamy klub w Krakowie, ale ode mnie jest godzina jazdy, ze szkoły też godzina (trójkąt normalnie :P), ale miesięcznie 50 zeta się płaci.. >.< Drogo trochę. Ale jeszcze zobaczę, może znajdę coś bliżej. Jak nie to zostanie mi to bieganie dookoła dzielnicy :P Swoją drogą idę do II LO i szykuje mi się sporo nauki. No, a u Ciebie egzamin gimnazjalny, tak? :P Nie ma się co obawiać to nic tragicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować