Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Oficjalne oceny na zakończenie roku szkolnego 2006/2007:

J. niemiecki: 5
J. polski: 5
Historia: 5
WoS: 6
J. angielski: 5
Matematyka: 5
Fizyka: 5
Chemia: 5
Biologia: 5
Geografia: 5
Plastyka: 5
Technika: 5
Informatyka: 5
W-F: 4

Średnia ocen: 4.9. Rok był lepszy niż przewidywałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:32, paweldomar1 napisał:

Jeaaa... mam wyniki z egzaminu:) 44 punkty z humanistycznego i 44 punkty z matematycznego.
I teraz jak tu zgadnąć, że nie lubię polskiego...:)

Gratki ja mam 43 i 43 :D w sumie 86 nie spodziewałam się tylu punktów.. obstawiałam miedzy 80 a 85 ;) ja sie czuje lepiej przy ścisłych przedmiotach, ale oceny tego nie mówią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dziś rada pedagogiczna i koniec męk. Moje oceny:
Polski- 3 (z ocenami 1 z odpowiedzi i 4,6 z klasowek :/)
Angielski- 4
Niemiecki - 3
Matematyka- 2
Historia - 4
Biologia - 4
Chemia - 3
Geografia - 3
W-f - 5
Informatyka - 5
PO - 5
Fizyka -4

W sumie więc średnia 3.75, wiec nie jest źle, wynik tak coś koło 8-10 w klasie (na 29 osob). W moim liceum to naprawde niezla srednia (najlepsza u mnie w klasie to 4.5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zadowolony z wyników testów, choć prawdę mówiąc, spodziewałem się podobnej ilości punktów (może nie aż tak dużej). Mianowicie, dostałem 49 z części humanistycznej i 47 z matematycznej. Zdziwiłem się, bo myślałem, że będzie na odwrót. :P
Mam pytanie do osób, które źle wyliczyły wysokość w ostatnim zadaniu z części matematycznej. Czy Wam też odjęli dwa punkty? Bo nam nauczycielka od matematyki mówiła, że powinni odjąć tylko jeden punkt, jeśli dalsze obliczenia są dobre. A polonistka powiedziała, że w takiej sytuacji powinniśmy wysłać list do OKE w tej sprawie. Więc chciałbym się dowiedzieć, czy wszyscy z tym błędem stracili dwa punkty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... oddali nam już wyniki testów.
Z humanistycznego mam: 40
Z matematyczno-przyrodniczego mam: 44

Razem: 84

P.S.
Chodzę do klasy humanistycznej, ale lepiej poszła mi matma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też źle obliczyłem wysokość i straciłem 2 punkty. Poza tym u mnie w szkole mówili, że właśnie 2 punkty się traci, czyli jest prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Nam matematyczka mówiła, że jeśli popełniło się błąd, ale potem robiło się wszystko dobrze (to znaczy korzystało z właściwych wzorów i poprawnie się obliczało), powinni odjąć punkt tylko i wyłącznie za ten błąd na początku. Trzeba będzie jeszcze z nią na ten temat porozmawiać. :D
No ale mniejsza z tym, bo i tak raczej dostanę się do wybranego przeze mnie liceum. :P A planuję kolejne trzy lata spędzić w jednej z lepszych (jeśli nie najlepszej) szkole o profilu mat-fiz w Poznaniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas nauczycielka mówiła, że w takim wypadku punkt się traci za złe obliczenie wysokości i za błędny wynik na końcu zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bede szczery i powiem że napsiałem egzamin bardzo słabo mianowice z hum. 39 a z ścisłego 20 czyli 59 ogónie nie załamałem sie ale nie dostane sie do tego liceum którego bym najbardziej chciał :( co do twego zadania! to po jaką cholere wysyłać tam list! o jeden punkt sie kłócić bedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie egzamin bardzo marnie bo tylko 63 punkty - 37 human i 26 matematyczny. Jestem zawiedziony i wściekły na siebie bo popełniłem takie błędy, że aż mnie skręca - liczyłem na 80 punktów (na próbnym 94 miałem), no niestety ale mam jeszcze szanse dostania się do "wymarzonej" szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie egzamin bardzo marnie bo tylko 63 punkty - 37 human i 26 matematyczny. Jestem zawiedziony i wściekły na siebie bo popełniłem takie błędy, że aż mnie skręca - liczyłem na 80 punktów (na próbnym 94 miałem), no niestety ale mam jeszcze szanse dostania się do "wymarzonej" szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz...Czy możliwe jest że jeśli masz czwórkę, szóstkę i same piątki że masz średnią 4.9?;]Sześć i cztery daje tak jakby piątkę więc twoja średnia to raczej 5.0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 13:04, edeń napisał:

Obyś ją utrzymał jak najdłużej, ja do 6 klasy podstawówki nie miałem żadnej 4, ale zmiana szkoły na o wiele
lepszą i taki efekt :)


No i utrzymałem! Dzisiaj zaliczałem z biologii na ocenę bardzo dobrą i mi się powiodło... Oznacza to tylko tyle, że passa zostaje podtrzymana i mam nadzieję, że wróży to dobrze przed kolejnym pracowitym rokiem szkolnym. Teraz mogę już powiedzieć jakie mam oceny, bo jestem ich pewien na 100%:
- język polski 5
- matematyka 5
- religia 6
- język niemiecki 5
- język angielski 5
- geografia 5
- WOS 5
- muzyka 5
- plastyka 5
- fizyka 5
- w-f 6
- biologia 5
- chemia 5
- historia 5 :(
- technika 5
- informatyka 5
No i to byłoby na tyle... Szału większego nie robię, ale trzeba przyznać, że w tym roku odpuściłem. Uwaga teraz tekst powtarzany cyklicznie pod koniec drugiego semestru: "Za rok się wezmę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj upewniłem się co do moim ocen na koniec. Oto one:
język polski
- matematyka 5 -kóło matematyczne zaważyło
- religia 3 - jestem z tego dumny!
- język niemiecki 3- nie liczy się do średniej
- język angielski 4- starałem się o piątkę ale nic z tego nie wyszło:(
- geografia 5- nie wiem za co;)
- WOS 5
- muzyka 5
- fizyka 5- zdołałem ją do tego przekonać
- w-f 6- sam jestem zdziwiony
- biologia 4 - z takimi kartkówkami nie mogłem sonie poradzić (ani 90% klasy)
- chemia 5
- historia 5
- informatyka 6 - pół klasy dostało szóstki za nic. Niczego sensownego nie robiliśmy.

I pomyśleć, że jeszcze dwa miesiące temu obawiałem się średniej poniżej 4,75. A teraz mam równiutkie 5,0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:48, igorinho napisał:

- historia 5 :(


Ty to się nie martw tą piątką, będziesz miał w przyszłym roku :)
Ja nie mam jeszcze wystawionej oceny z francuskiego, ale o nią się nie martwię (4 będzie), tylko o wymianę z francuskimi uczniami (oczywiście do Francji). Jest tylko 30 miejsc i wchodzą te osoby z największą średnią z j. francuskiego z dwóch klas po 34 osoby. Nie jadą wszyscy, ale zgłosiło się tak 50 osób. Nie jestem pewien, czy się dostanę na listę (mam średnią 13.2; czwórka jest od 13.00) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:56, Flash606 napisał:

- informatyka 6 - pół klasy dostało szóstki za nic. Niczego sensownego nie robiliśmy.



tak samou mnie z muzyka . wystarczyło zgrac melodyjke na flecie i celujacy . Albo jeżdzic do filharmoni na koncerty i również celujący .

a do co do religi : gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować