Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Wiecie może kiedy są informacje o tym gdzie i kogo przyjęto do szkoły średniej. Bo już nie pamiętam którego to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 21:33, WIDER napisał:

Wiecie może kiedy są informacje o tym gdzie i kogo przyjęto do szkoły średniej. Bo już
nie pamiętam którego to było.

Post wyżej. 26 czerwca. Zanosisz oryginały wszystkiego, co masz do szkoły, do której się dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 21:33, WIDER napisał:

Wiecie może kiedy są informacje o tym gdzie i kogo przyjęto do szkoły średniej. Bo już
nie pamiętam którego to było.

tak jak napisalem wyzej- 26 czerwca, dokladnei o godzinie 10.00 zostanie to ogloszone, dostaniesz maila alb o przysla ci sms jesli podales numer (chociaz co do tego nie jestem pewien).
A jesli chodzi ci o listy uczniow (czyli po tym jak zaniesiesz oryginaly) to bodajze 1 lipca albo ostatniego czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak o listę uczniów wywieszoną w danej szkole mi chodzi. Ja jjuż mam to dawno za sobą ale chciałem wiedzieć z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie idę w garniturze, jest cały przepocony po wieczorku, a w jeden dzień nie umyje się i nie wysuszy :) Tak więc idę w koszuli i w dżinsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 07:46, mlynar911 napisał:

Mam nadzieję ,że ten temat zniknie aż do czasu 1 września ... ;>


raczej nie :) Jeszcze gimnazjaliści będą opowiadać, do jakich szkół się dostali i temat, gdzieś pociągnie do konca czerwca.

KONIEC !!! Ja mam tylko 2 godziny, pożegnanie pani dyrektor, rozdanie świadectw (4,13) i zakończenie I klasy liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... zazdroszczę Wam 2 miesiące laby - jeszcze tylko wpier*** i wakacje :D

ale z drugiej strony jak pomyśle, że miałbym znowu wrócić do szkoły, to jakoś mi trochę mniej szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 08:20, Ryan-Kam napisał:

(...) rozdanie świadectw (4,13)
i zakończenie I klasy liceum :)


Nieźle, też bym tak chciał mieć za rok ;)
I Wakacje w końcu! Super super super :D
Nie będę pewnie tęsknił za gim, czekam na następną szkołę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 10:52, Rick napisał:

Niektórzy mają 4 miesiące laby ;).

No, jeszcze zostało troche więcej niż 3 ale zawsze to więcej niz cała reszta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż teraz już trochę mi się smutno robi, bo do tej pory można było się przynajmniej trochę pośmiać z ludzi, którzy jeszcze muszą chodzić do szkoły. Na szczęście wszystko wróci we wrześniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No studenci mają więcej, ale jako że opierdalają się cały rok (a w wakacje często pracują), to ich się nie wlicza :>


UWAGA: W związku z dzisiejszym zakończeniem roku szkolnego, każdy kto zamieści dzisiaj w tym wątku komentarz (wystarczy jeden, spamerom z góry dziękujemy;) będzie miał szanse na wygranie gry-niespodzianki na PC. Podam jutro w wątku, kto otrzyma gierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie wakacje :) W tym roku odeszły z mojej klasy 2 osoby (na początku II kl. było 25 osób), ale obawiam się, że to dopiero początek. Dzisiaj świadectwo dostało tylko 7 osób, a 16 musi pisać egzaminy poprawkowe w sierpniu, więc podejrzewam, że jeszcze kilku ubędzie. Ja zakończyłem rok ze średnią 3.4 i co prawda nie jestem z siebie zadowolony, ale nie twierdzę też, że jest tragicznie :)

Dzisiaj wyjeżdżam i wracam we wrześniu ;PP

Edit: @Laid_back
Wzięło Cię na hojność, czy może "firma" coś ustaliła? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to prawda, to zamieszczam sobie posta. Kończę gimnazjum z całkiem dobrym wynikiem, a zamierzam iść do liceum. Myślę, że to dobry wybór. Wiem, co chce robić w przyszłości, ale wydaje mi się, że liceum lepiej przygotuje mnie do matury, co zaważyło chyba na moim wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po zakończeniu roku,myślałem że w tym liceum to trudniej będzie[gimnazjaliści nie ma co się bać liceum:D] teraz "tylko" 2,5 miesiąca wolnego i II klasa:D

Laid_back--nie ma co ładny gest od gram.pl[?] czy to twoja inicjatywa?:D koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować