Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 11:52, master matrox napisał:

Ja chyba też dostałem niepozytywną ocenę z matmy, z kartkówki. Jeszcze nie wiadomo, ale pewnie
tróje dostałem... ;/


Trzy to nie jest taka zła ocena (ja w pierwszej klasie gimnazjum miałem 9 dwuj na świadectwie).Trzeba się przyłożyć w 3 klasie ;) (tu już miałem średnią powyżej 4.0 :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:59, Earthshaker napisał:

Qrde nieźle mi tam cały czas średnia rośnie w 1 klasie gim miałem 5.1, w drugiej 5.6


Aha.....to już wiem dlaczego starzy cię męczą za tróje ;).Wśród moich znajomych (i starych oczywiście)było wielkie zdziwienie ,że dostałem się do najlepszego LO w Białymstoku :D (nawet wycha mi gratulowała,a w 1 klasie gimnazjum wróżyła mi zawodówke ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:57, master matrox napisał:

> (...)

No proszę :P U mnie to jak przykładowo jak dostanę 5 to żadnego zachwytu nie ma... ;/

No widzisz. Ja w tamtym roku 5 mialem yyyy 3, z informy, z PO i bodajze znowu z informy. Świętego Graala czyli 6 miałem 2 razy. Raz z PO za strzelnice (2 wynik w klasie)a raz z klasówki z polskiego. To drugie można porównać do cudu na Wisłą (zwłaszcza jak sobie przypomnę, jak głowiłem się nad pytanie "ślady reformacji w poezji Mikołaja Reja i Jana KOchanowskiego"). Po prostu jak ktoś dostanie 3 z matmy, to jest król tygodnia, dostaje +5 do charyzmy (i wieczysta opinie "kujona") :) Ot, Zamoy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 11:57, master matrox napisał:

No proszę :P U mnie to jak przykładowo jak dostanę 5 to żadnego zachwytu nie ma... ;/

U mnie to jest tak. Ciągle robiło się ze mnie gwiazdę rodzinną jaka to ja zdolna jestem i w ogóle. Skończyłam gim ze średnią 5,1 i oczywiście zachwyt. Egzamin gimnazjalny poszedł średnio co spowodowało nie dostanie się do jednego z lepszych LO w Krakowie i oczywiście troszkę mama truła. Ale tylko ona. Bo tata to wychodzi z założenia że to moja sprawa na ile sie ucze. Poszłam do słabszego LO i jestem na razie zadowolona szczególnie pod względem języków obcych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zmieńmy temat.Poruszmy temat tak znienawidzony przez gimnazjalistów....co sądziecie o mundurkach szkolnych (mnie to omineło ,ale kumpel musi się męczyć cały rok w tym gównie :P)?Jak się powtarzam to przepraszam (coś ta wyszukiwarka szwankuje :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:18, Nertis napisał:

Może zmieńmy temat.Poruszmy temat tak znienawidzony przez gimnazjalistów....co sądziecie o
mundurkach szkolnych (mnie to omineło ,ale kumpel musi się męczyć cały rok w tym gównie :P)?Jak
się powtarzam to przepraszam (coś ta wyszukiwarka szwankuje :P).



A u nas nie ma mundurka ^^ I nie zanosi się na wprowadzenie ^^ A jestem w 3gim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:42, kowboj3 napisał:

A u nas nie ma mundurka ^^ I nie zanosi się na wprowadzenie ^^ A jestem w 3gim.


To masz farta ;) ,ale jakby ministerstwo edukacji się o tym dowiedziało to nie byłoby tak fajnie i wesoło :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:49, Nertis napisał:

> A u nas nie ma mundurka ^^ I nie zanosi się na wprowadzenie ^^ A jestem w 3gim.

To masz farta ;) ,ale jakby ministerstwo edukacji się o tym dowiedziało to nie byłoby tak fajnie
i wesoło :/.


Kurator już był. Oko przymknął. Właściwie mundurki są - malutkie plakietki z logiem szkoly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:04, kowboj3 napisał:

Kurator już był. Oko przymknął. Właściwie mundurki są - malutkie plakietki z logiem szkoly
:P


Jaki farciarz .....mój kumpel musi się męczyć w obcisłym mundurku za 48 zł (specialnie zrobili obciły ,żeby musiał kupić następny na półrocze lub w następnym roku :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:15, mała16 napisał:

(...)


Mnie nie uważają za gwiazdę rodzinną i dobrze, bo wcale nią nie chcę być :P
Mnie troszkę denerwuje, że rodzice twierdzą, że się za mało uczę, a oceny i tak mam pozytywne (ave: średnia w 6 klasie 5,1).... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:36, nekromanta7 napisał:

a w mojej szkole to jak kto chce to chodzi w tym mundurku nikt tego nie pilnuje i po co to
bylo kupowac...


A u mnie nie ma mundurków :P Dopiero mają być w październiku, ale nawet i to nie jest wiadome. I dobrze, najlepiej byłoby, gdyby ich nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:37, master matrox napisał:

A u mnie nie ma mundurków :P Dopiero mają być w październiku, ale nawet i to nie jest wiadome.
I dobrze, najlepiej byłoby, gdyby ich nie było :P


U mnie tak samo, niby w październiku mają przyjść jacyś goście nas mierzyć ale jak na razie to jest cisza
i mi to pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:47, nekromanta7 napisał:

ja sie zalozylem ze starymi srednia 4,0 w 3gimnazjum czyli teraz i nowy komp :D


Powodzenia.Ja ze średniej 2,5 w pierwszej klasie gimnazjum do średnej 4,1 w trzeciej klasie gimnazjum.Jak się chce to można to osiągnąć (tylko ,że ja ze starymi się nie zakładałem :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:47, nekromanta7 napisał:

ja sie zalozylem ze starymi srednia 4,0 w 3gimnazjum czyli teraz i nowy komp :D


Ehh, czyli teraz będziesz się uczył na nowy komputer, a nie dla własnej wiedzy?
Co to się teraz dzieje. Za naukę kasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tragedia, nie?
Jednak uważam, że gdybyś usłyszał, że dostaniesz PlayStation 3 za bardzo dobre wyniki w nauce - uczyłbyś się. Więc nie zgrywaj świętego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować