Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 14:17, xbit71 napisał:

To jest tragedia, nie?
Jednak uważam, że gdybyś usłyszał, że dostaniesz PlayStation 3 za bardzo dobre wyniki w nauce
- uczyłbyś się. Więc nie zgrywaj świętego. ^^


Zawsze jest tak ;).To jest instynk człowieka.Gdy się uczysz lub pracujesz za darmo to się poprostu nie chce ,a gdy ktoś ci coś zaproponuje to bierzesz się do tego choćbyś miał mieć średnią 5.0 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:17, xbit71 napisał:

To jest tragedia, nie?
Jednak uważam, że gdybyś usłyszał, że dostaniesz PlayStation 3 za bardzo dobre wyniki w nauce
- uczyłbyś się. Więc nie zgrywaj świętego. ^^


Nie chwaląc sie mam dobre wyniki w nauce, więc żaden wyczyn :P Ale i tak nie dostanę PS3 za dobre wyniki w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:24, xbit71 napisał:

No wiesz, będąc w I klasie gimnazjum, i jeszcze na początku, to sobie możesz mieć "dobre wyniki
w nauce"... :P


Hmm, Ty jak byłeś w gimnazjum też pewnie narzekałeś :/ Jestem dobry na poziom pierwszej klasy, co będzie w następnych to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:44, Nertis napisał:

Hehe.....pójdziesz do Liceum to zobaczysz jak jest fajnie (tylko po 3 tygodniach nauki już
zaliczyłem 4 gole :P).Chyba ,że pójdziesz do technikum (nie poczyjesz tego fajnego uczucia
,gdy cie profesorek opieprza za to ,że nie powiedziałeś na niego "panie profesorze" :P. ).


Ekhem ja właśnie jestem w technikum i to chyba najlepszym w mojej okolicy :P (śltzn w katowicach). Z ocen narazie mam 2 z elektrotechniki i elektroniki i 3- z dyktanda z polskiego :P. A w piątek sprawdzian z elektrotechniki (jakieś 30 kartek do nauczenia) na którym tez nie wróże sobie dobrej oceny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:01, grallanonim napisał:

Ekhem ja właśnie jestem w technikum i to chyba najlepszym w mojej okolicy :P (śltzn w katowicach).
Z ocen narazie mam 2 z elektrotechniki i elektroniki i 3- z dyktanda z polskiego :P. A w piątek
sprawdzian z elektrotechniki (jakieś 30 kartek do nauczenia) na którym tez nie wróże sobie
dobrej oceny :P.


Zależy też od technikum ;).Jeśli ma dobry poziom nauczania to też będzie ciężko (ale są takie technika gdzie wogóle nie trzeba się uczyć :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:07, Nertis napisał:

> Ekhem ja właśnie jestem w technikum i to chyba najlepszym w mojej okolicy :P (śltzn w
katowicach).
> Z ocen narazie mam 2 z elektrotechniki i elektroniki i 3- z dyktanda z polskiego :P. A
w piątek
> sprawdzian z elektrotechniki (jakieś 30 kartek do nauczenia) na którym tez nie wróże sobie

> dobrej oceny :P.

Zależy też od technikum ;).Jeśli ma dobry poziom nauczania to też będzie ciężko (ale są takie
technika gdzie wogóle nie trzeba się uczyć :P).


Nom miałem nawet taki dzień doła ,że żałowałem nie wybrałem w swoim mieście (tychy) jakiegoś słabszego technikum :P.Teraz jedynie mnie to denerwuje w poniedziałki jak muszę wstać o 5:20 :) .
Wogóle ledwo się dostałem ( miałem w klasie 28 wynik na 32 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 12:03, Łeber napisał:

Można wiedzieć gdzie mieszkasz? :P

A propos szkoły w piątek...ja mam do 15 także i jest nie fajnie ;/ Wolałbym mieć do 12 tak
jak mała16


We Francji. Tutaj chyba wszyscy tak długo pracują i chodzą do szkoły. :-C
Ale na szczęście w ciągu roku szkolnego jest bardzo dużo wolnego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w poniedziałek (01.10.2007) wszystkie klasy będą mieć, jak to powiedziała Pani Dyrektor - ''''całkowicie zmieniony plan zajęć". Mam nadzieję, że zmieni się na lepsze, bo ten co mam teraz to godny pożałowania jest jedynie... ;/ Ale jeszcze tydzień wytrzymam :P
Tylko żebym później nie zapłakał, jaki to miałem we Wrześniu fajny plan lekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:13, master matrox napisał:

O rety, tylko nie to...
Jutro nie idę do szkoły :/ Makabra, będzie masa przepisywania... :(


A czemu do szkoły nie idziesz??Chory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 21:06, Ponury Żniwiarz napisał:

Ech a u nas jak zawsze rzeznia sprawdziany opracowania etc:) jednym slowem liceum:) juz nudzi
to:P w szczegolnosci jak banie zalapiesz;p jedna za druga np


eh... mój kumpel to ma doła;/ poszedł do lic.. i już w 2 tygodniu 7 pałek zgarną.. szkoda chłopa bo w gimnazjum miał średnią 4,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 21:10, Unser Fuhrer napisał:

Pff jeszcze jesteś na etapie przepisywania lekcji? Ja z tego wyrosłem w 5 podstawówki, co nie
oznacza że nauczyciele to pochwalają ;]


LOL.....ty jak chory jesteś to nie przepisujesz notatek??Idziesz na lekcje nawet nie wiedząc co było na lekcjach??U mnie w szkole za takie coś jest GOL do dziennika :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:13, master matrox napisał:

O rety, tylko nie to...
Jutro nie idę do szkoły :/ Makabra, będzie masa przepisywania... :(

Cóż to za specyficzna reakcja ^^ mało kto tak reaguje na wieść, że ma nie iść do szkoły... dziwniejszą reakcją z jaką się ostatnio spotkałam był tylko płacz ze śmiechu mojej koleżanki jak dostała 1... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 21:06, Ponury Żniwiarz napisał:

/.../juz nudzi to:P w szczegolnosci jak banie zalapiesz;p jedna za druga np

Meh. Z matmy na jednej lekcji w przeciągu kilku minut dwie zdobyłem. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:14, Obi-wan Kenobii napisał:

> /.../juz nudzi to:P w szczegolnosci jak banie zalapiesz;p jedna za druga np
Meh. Z matmy na jednej lekcji w przeciągu kilku minut dwie zdobyłem. xP


Eeee....jestem ciekaw jak tego dokonałeś.Dostałeś jedną ocene z kartkówki ,a drugą z odpowiedzi?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:16, Nertis napisał:

Eeee....jestem ciekaw jak tego dokonałeś.Dostałeś jedną ocene z kartkówki ,a drugą z odpowiedzi??
xD

Yhm. Zgadza się bystrzaku. Ale czy to istotne? ;P Hm. Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować